با چه درجه ی سختی بازی می کنید؟؟؟

با چه درجه ی سختی بازی می کنید؟؟؟

• easy

رای‌ها: 15 16.5%
  • normal

رای‌ها: 43 47.3%
  • hard

رای‌ها: 20 22.0%
  • very hard

رای‌ها: 13 14.3%

• مجموع رای دهنده‌ها
    91

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
دوسته عزیز نمی خواهم کل بندازم یعنی حالشو ندارم و بعدشم نمی خواهم بی احترامی کنم به کسی و در ضمن نمی خواهم جو تایپیک رو بزنم به هم فقط می خواهم با شما بگم که لطفا ادعا نکنین چون اینجا جای ادعا و کل انداختن نیست در ضمن من اگه می گم از اسپلینتر نفرت دارم این نظر شخصی خودم هست و فقط واسه رقابتش با متال هست شما اگه واقعا عشق اسپلینتر هستین باید بیخیال اسنیک و متال شین چون این 2 تا بازی رقابت سختی باهام مثل فیفا و الون یا نمی دونم استقلال و پرسپولیس در اخر بگم که بهتون بر نخوره اما شما عشق متال یا اسپلینتر نیستین شما فقط بازی می کنین و کاری ندارین با شخصیت بازی فقط جذابیت بازی واستون مهمه در هر صورت جریان اسپلیتر و متال مثل استقلال و پرسپولیس هست که همه طرفداراشون اگه مثلا استقلال رو دوست داشته باشن از پرسپولیس بیزارن و یا نفرت دارن چون یه رقابت سخت بینشون هست در هر صورت فکر کنم منظورمو باید گرفته باشی در ضمن تو این سایت همه منو می شناسن اگه همچین پست هایی هم می زنم فقط واسه خنده هست نه اینکه به کسی توهین کنم حالا شما که جنبه توهین و منفی رو انگار دیدین من پست کم می دم و سعی می کنم یا جنبه شوخی داشته باشه یا واقعا پستم واسه اون تایپیک مفید باشه هیچ قتم قصد توهین به کسی رو نداشتم در هر صورت اول فکر کنین بعد برداشت کنین :-"

saeedrz

کاربر سایت
Apr 20, 2006
118
نام
SAEED
نوشته شده توسط qx_roham_xp:
کی رضا توهین کرد؟؟؟؟
نظرش رو گفت ×!!!
شما تو هین کرده بودید×!!!!(تو اون تایپیک)

ببخشید طرف صحبتم شما نبودید
در اون تاپیک هم طرف صحبتم شما نبودید !!!
لطفا از این به بعد از من نقل قول نکن تا حرمت ها حفظ بشه دوست عزیز.
اصلا به من کاری نداشته باش . نمیدونم برای هر پستی که من میدم شما باید اظهار نظر کنین.
تو 10 تا پست اخرت رو نگاه کن ببین 2 تا نظر ندادی ، همش داری در مورد من نظر میدی.
بازم بگم؟

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
سلام کوچولوهای من. الهی که مادر قربونتون بره. موش بخوردتون. ای شیرین عسلا!!!!!!!!!!!!:eek:

جیگرای من به نظر من تا وقتی که بازی رو میشه به راحتی رو درجه very hard تمومش کرد چه مرضی آدم خودشو بندازه تو دردسر و بره سراغ easy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نکنید بابا اینقدر خودتونو تو زحمت نندازید اگه یه وقت مریض شدید کی میخواد جواب باباتونو بده هان؟
این مغز و شما لازمش دارین با این چیزا خرابش نکنین.
من در اینجا واقعا جا دارد به همه دست اندر کارهایی که بازیهای طاقت فرسا را با درجه باورنکردنیه easy به اتمام میرسانند تقدیر وتشکر به عمل آورده و صبر و بردباری را در این عرصه را برای ایشان از خداوند منان خواستارم.
ستاد مبارزه با مواد مخدر

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,791
نام
امین
نوشته شده توسط djhamid:
من فقط رو آسون بازی میکنم
چون بازی وقتی حال میده که بی دردسر تا آخرش بری
بهترینش normal هست شما امتحان کن مطمئن باش از بازی بدت نمیاد ;)

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
سلام
به نظر من بازی وقتی حال میده که آدم احساس سختی کنه در بازی من بیشتر normal بازی میکنم
ولی بعضی اوقات هم hard بازی میکنم کلا تا احساس سختی نکنم در بازی اصلا بهم حال نمیده
البته در اکثر بازیها دیگه فقط 3 درجه داریم بعضی ها هم 2 درجه فکر نکنم دیگه درجه 4 رومی هم داشته باشیم;)

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
نوشته شده توسط djhamid:
من فقط رو آسون بازی میکنم
چون بازی وقتی حال میده که بی دردسر تا آخرش بری

ای ول بابا ای ول تو دیگه کی هستی.دست شیطونو بستی.:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
میون 100 تا بازی خور بگو مال کجایی؟؟؟:cheesygri :D :cheesygri :D :cheesygri

djhamid

کاربر سایت
Oct 21, 2005
31
اصلش اینه که اول رو آسون میرم
بعد اگه ارزش دوباره رفتن رو داشت رو نورمال میرم
تا آخرین درجه سختی اگه ارزش داشته باشه مثل دویل می کرای
البته متال گیر رو 4بار با هر 4 درجه سختی تموم کردم
در ضمن
من مال بازیلندم

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,588
من بازیها رو اول با ایزی یه دست بازی میکنم بعد با هارد چون اصلا تو بعضی بازیا مراحل
و ماموریتا کلا تو هارد عوض میشه.
ولی Fifa رو همیشه نرمال بازی میکنم.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,791
نام
امین
دوست عزیزم مانستر جان دلیل نمیشه شما این جوری صحبت بکنید بالاخره هر کسی یه نظری داره حالا چون ایشون مثل شما نیستن پس دلیلی نداره مسخرش کنی ;)

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
دوست عزیزم مانستر جان دلیل نمیشه شما این جوری صحبت بکنید بالاخره هر کسی یه نظری داره حالا چون ایشون مثل شما نیستن پس دلیلی نداره مسخرش کنی ;)

سلام مخصوص بر سرورم pandora tomorrow.
اولا من مسخره نمیکنم دومن هر کی رو هر چی دلش میخواد بازی میکنه و سومن من نمیگم که رو easy بازی نکنین میگم حداقل اگه تونستید برید رو normal بازی کنین چون easy در شان یه بازی خور حرفه ای مثل شما عزیزیای من نیست. خلاصه ما نخواستیم مسخره کنیم. اگرم هدف این بود پس easy رو برای چی گذاشتن. خودم هم رو easy بازی کردم البته یه بار اونم تو بازی chaos legion.:p
خلاصه هر کی ناراحت شده ببخشه.:cheesygri

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,791
نام
امین
کاملا حرفتون درسته ولی اولش هیمن جوری که الان گفتین میگفتین بهتر بود :cheesygri
در ضمن منم پیشنهاد میکنم کسی روی easy بازی نکنه ;)
رو اسان بازی کردن باعث از بین رفتن جزابیت بازی میشه :D

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
بینیم این سام چیکار بهت کرده که این قدر باهاش لج شدی؟؟
خودت که گفته بودی....حتما یه چیزی داره که اذیتشون میکنه!!
من هم فقط یکبار SC3 رو تموم کردم اون هم در حالت Hard .و البته 4-5 مرحله رو هم 100% گرفتم.
ولی من خودم همیشه بازی رو (هر بازیی که باشه) روی Medium بازی میکنم.چون به نظر من اصل بازی روی Medium هستشو دوتای دیگه برای کسی که نتونه یا بتونه!!
گرچه من باید بگم که واقعا از اعضای سایت ناامید شدم.اسم خودتون هم میذارین گیمر؟
باتشکر.....

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
واقعا عشق اسپلینتر هستین باید بیخیال اسنیک و متال شین
کاملا غلطه.نمونش خود من که عاشق اسپلینتر سل هستم و 2 شماره متال رو که روی کامپیوتر اومدن تموم کردم.حتی از نیومدن شماره 3 روی کامپیوتر ناراحت هم شدم!(البته این ناراحتی 10% ناراحتی بود که سر کرک نشدن Sc3 کشیدم....اون که دیگه فاجعه بود!!)
توی تیمهای ایرانی هم من کاملا بیطرفم!!خیلی هم لذت میبرم از این عمل.
باتشکر....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر