با چه درجه ی سختی بازی می کنید؟؟؟

با چه درجه ی سختی بازی می کنید؟؟؟

• easy

رای‌ها: 15 16.5%
  • normal

رای‌ها: 43 47.3%
  • hard

رای‌ها: 20 22.0%
  • very hard

رای‌ها: 13 14.3%

• مجموع رای دهنده‌ها
    91

saeedrz

کاربر سایت
Apr 20, 2006
118
نام
SAEED
من برای شروع حداقل Normal رو انتخاب میکنم
راستی هرکس تونست Metal Gear یا Splinter Cell رو روی سخت ترین درجه تموم کنه به من خبر بده تا بدونم مثل من بازم پیدا میشه;)

saeedrz

کاربر سایت
Apr 20, 2006
118
نام
SAEED
نوشته شده توسط gamestation:
من یه بار Onimusha 4 رو با نرمال رفتم بسه هفت پشتم بود . یک پدری ازم دراومد اما من هارد(Easy ) بازی می کنم:cheesygri
البته فکر کنم منظور آقا محمد از {هارد(Easy )} ، درجه سخت (Easy) باشه
درست میگم؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
نوشته شده توسط saeedrz:
راستی هرکس تونست Metal Gear یا Splinter Cell رو روی سخت ترین درجه تموم کنه به من خبر بده تا بدونم مثل من بازم پیدا میشه;)

mgs رو نمیدونم چون بازی نکردم ولی اسپلینتر سل رو من با هارد تموم کردم ولی زیاد هم سخت نبود البته شاید بعده چندین بار تموم کردنش این طوری شده باشه:love:

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
راستی هرکس تونست Metal Gear یا Splinter Cell رو روی سخت ترین درجه تموم کنه به من خبر بده تا بدونم مثل من بازم پیدا میشه
تا دلت بخواد هست.وایسا پیداشون میشه.یکشونم خودم هستم.

khorzo khan

کاربر سایت
Feb 1, 2006
178
نام
مهدی
ببینید برو بکس من یه گیمر حرفه ای هستم خوراکم هم بازی های سخته که روی esay بازی میکنم از هیچگونه رمز چیت و تراینر هم دریغ نمیکنم حالا ببینم مثل من پیدا میشه یا نه

saeedrz

کاربر سایت
Apr 20, 2006
118
نام
SAEED
نوشته شده توسط Death Knight:
تا دلت بخواد هست.وایسا پیداشون میشه.یکشونم خودم هستم.
جثارته اگه راست میگی Save بازی Metal Gear 2 رو برامون بذارین معلومه که راست میگین

saeedrz

کاربر سایت
Apr 20, 2006
118
نام
SAEED
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
mgs رو نمیدونم چون بازی نکردم ولی اسپلینتر سل رو من با هارد تموم کردم ولی زیاد هم سخت نبود البته شاید بعده چندین بار تموم کردنش این طوری شده باشه:love:
در جواب شما دوست عزیز باید بگم هر کسی لیاقت بازی کردن Metal gear رو نداره تازه اگه دیدی من اسم Splinter Cell رو اوردم بخاطر اینه که یه تبلیغی برای یوبی سافت باشه تا ورشکست نشه !
ببخشید

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
نوشته شده توسط saeedrz:
در جواب شما دوست عزیز باید بگم هر کسی لیاقت بازی کردن Metal gear رو نداره تازه اگه دیدی من اسم Splinter Cell رو اوردم بخاطر اینه که یه تبلیغی برای یوبی سافت باشه تا ورشکست نشه !
ببخشید
بینیم این سام چیکار بهت کرده که این قدر باهاش لج شدی؟؟

saeedrz

کاربر سایت
Apr 20, 2006
118
نام
SAEED
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
بینیم این سام چیکار بهت کرده که این قدر باهاش لج شدی؟؟
دوست عزیز لفظ چیکار بهت کرده زیاد مناسب این مکان نیست این لغط مربوط به جای دیگه ایه
بیا با هم بخندیم نه اینکه بر هم بخندیم
من هم با هیچ کسی یا چیزی لج نیستم اگه لج بودم هر سه شماره Splinter Cell رو تموم نمی کردم.:cheesygri

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
نوشته شده توسط saeedrz:
دوست عزیز لفظ چیکار بهت کرده زیاد مناسب این مکان نیست این لغط مربوط به جای دیگه ایه
بیا با هم بخندیم نه اینکه بر هم بخندیم
من هم با هیچ کسی یا چیزی لج نیستم اگه لج بودم هر سه شماره Splinter Cell رو تموم نمی کردم.:cheesygri
خودت فکرش رو بکن تو 3 - 4 تا تاپیک به اسپلینتر سل حرف زده بودی

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
نوشته شده توسط saeedrz:

موضوع ادعا هست منم هستم دوسته عزیز metal gear خدا رو شکر 3 تا سری داره شما کدوم رو تموم کردین متال 2 که رویه اکستریم تموم کردنش واقعا وقت گیره و واقعا هم سخته اما 3 به نظر من خیلی ساده تر هست من هم تجربه تموم کردن هر دوشونو رویه این درجه سختی دارم :-" ;)

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
اما باید اطارف کنم به خاطر نفرتی که از سری اسپلینتر داشتم تا حالا طرفشم نرفتم چه برسه بخواهم تمومش کنم

saeedrz

کاربر سایت
Apr 20, 2006
118
نام
SAEED
نوشته شده توسط mgs3:
موضوع ادعا هست منم هستم دوسته عزیز metal gear خدا رو شکر 3 تا سری داره شما کدوم رو تموم کردین متال 2 که رویه اکستریم تموم کردنش واقعا وقت گیره و واقعا هم سخته اما 3 به نظر من خیلی ساده تر هست من هم تجربه تموم کردن هر دوشونو رویه این درجه سختی دارم :-" ;)
عزیز جون منظور من شماره دوم بود اون هم نسخه PC

saeedrz

کاربر سایت
Apr 20, 2006
118
نام
SAEED
نوشته شده توسط mgs3:
اما باید اطارف کنم به خاطر نفرتی که از سری اسپلینتر داشتم تا حالا طرفشم نرفتم چه برسه بخواهم تمومش کنم
درست نیست بخوای به بقیه توهین کنی من هم طرفدار متال گیر هستم ولی به کسی کار ندارم . فقط طرفداری خودت رو بکن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر