باندل جدید PS3، یاد آور خاطرات خوش PS1

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
whiteplaystation3bundle-380x245.jpg

Sony باندل جدید PS3 با نام "The Classic White PS3" (باندل کلاسیک سفید PS3) را با قیمت 299.99 دلار معرفی نمود. این باندل با نام کامل "The Classic White PS3 Instant Game Collection Bundle" منتشر خواهد شد و دارای یک هارد 500 گیگابایتی بوده و شامل 1 سال حق عضویت در PlayStation Plus می‌شود. باندل Game Collection نیز شامل بازی های LittleBigPlanet 2 ،inFAMOUS 2 ،Ratchet & Clank: All 4 One ،Uncharted: Golden Abyss ،Gravity Rush, ،WipeOut 2048 و... می‌شود که با خرید این باندل سفید رنگ، می‌توانید با استفاده از حق عضویت خود در PSN، بازی های مذکور را به صورت رایگان دانلود نمایید.
این پک در تاریخ 27 ژانویه 2013 (مصادف با 8 بهمن 1391) منتشر خواهد شد.
منبع

آخرین ویرایش:

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
والا کل دوره پلی 3 هم خاطرات خوش بوده تا الان ... بهترین انحصاری ها حداقل برای این کنسول عرضه شد ... البته خاطرات بسیار خوبی هم با کنسول پلی 1 دارم :x

The Philosophers

کاربر سایت
Mar 15, 2006
162
نام
H O S S E I N
اینو میدونم!. اینها روی ps3 هم قابل اجرا هستن یا بیاد Vita ام خرید واسه اینا ؟

رو PS3 قابل اجرا نیستن.

فکر کنم باید اینطور توضیح می دادن.

12 بازی رایگان برای PS3

6 بازی رایگان برای ویتا

یک گیگ فضای رایگان برای ذخیره سازی سیو بند و بساط

کد بتای God of War: Ascension

جدا از اینا به واسطه پلاس اولین شنبه هر ماه میلادی هم یک بازی رایگان برای عموم در دسترس قرار می دن.

یه مورد دیگه هم گفتن : Exclusive discounts of 10% - 75% on the PlayStation® Store
که فکر کنم برای همه پلاس ها یکسان باشه.

کلاً باندل دیجیتال محور توپی ـه.
بخصوص هارد بالاش...

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,300
نام
بابک
اینو میدونم!. اینها روی ps3 هم قابل اجرا هستن یا بیاد Vita ام خرید واسه اینا ؟
این کلا ربطی به باندل نداره.
شما اگه یه اکانت سه ماهه پلاس یا اکانت یه ساله (فرقی نمیکنه) بخری 12 تا بازی رایگان ps3 و 6 تا بازی رایگان ویتا میاد روی اکانتت و قابل دانلود میشه(هر ماه هم یکی دوتا بازی جدید میاد)+فضای سیو کلود+تخفیف های خیلی زیاد+بتای زودتر بازی ها
قیمتش هم 18 دلار برای 3 ماهه و 50 دلار برای یک ساله هست.
اینم توضیحات کامل:PlayStation®Plus - Get PlayStation®+ Updates, Free Games & Huge Discounts, FAQ from PlayStation®Network

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
اسم Crystal رو کردن Classic همین

یعنی این همون crystal ps3 super slim هست حالا اسمش شده classic ps3 super slim

ps3 super slim سفید، کجاش آدم رو یاد ps1 می ندازه من نمی دونم، جایی هم ندیدم نوشته باشه یاد آور خاطرات ps1 اه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر