باندل جدید PS3، یاد آور خاطرات خوش PS1

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
whiteplaystation3bundle-380x245.jpg

Sony باندل جدید PS3 با نام "The Classic White PS3" (باندل کلاسیک سفید PS3) را با قیمت 299.99 دلار معرفی نمود. این باندل با نام کامل "The Classic White PS3 Instant Game Collection Bundle" منتشر خواهد شد و دارای یک هارد 500 گیگابایتی بوده و شامل 1 سال حق عضویت در PlayStation Plus می‌شود. باندل Game Collection نیز شامل بازی های LittleBigPlanet 2 ،inFAMOUS 2 ،Ratchet & Clank: All 4 One ،Uncharted: Golden Abyss ،Gravity Rush, ،WipeOut 2048 و... می‌شود که با خرید این باندل سفید رنگ، می‌توانید با استفاده از حق عضویت خود در PSN، بازی های مذکور را به صورت رایگان دانلود نمایید.
این پک در تاریخ 27 ژانویه 2013 (مصادف با 8 بهمن 1391) منتشر خواهد شد.
منبع

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
یعنی این موردش فقط باعث شده که این همه آه و حسرت این کنسول رو بخوری؟؟! :d

په چی :D ؟ خوب PS3 دارم دیگه این با بقیه فرقی نداره که . مهم این نسخه ی کلاسیک هست که آدمو یاد خاطراتش با PS1 میندازه و اگه PS3 نداشتم همین الان میخریدمش . تو فرض کن طرفداران xbox کلاسیک ( که فک نکنم اینجا کسی باشه ) یدونه X360 با طرح Xbox کلاسیک بیاد :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
من به کل رنگ مشکی رو ترجیه میدم! :d اصلا مشکی یک ابهتی داره! مخصوصا PS3 Fat :-" اسلیم هم البته خوب بود! :d
ولی این Super Slim رو هرکاری میکنم نمیتونم باهاش کنار بیام! واقعا بی ریخته! :|

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,997
نام
محمد امین
این که همون اسلیم خودمون هست فقط سفیدش کردن..!

PS 1 هم که تا اونجای که ما بازی کردیم خاکستری بود..!

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
کاری به شایعات و تاریخ عرضه و معرفی نسل بعد نداشته باشید، همین باندل یعنی تاریخ انقضا نسل هفتم. باندل های وسوسه کننده با قیمت وسوسه کننده دقیقا به خاطر کم کردن خط تولید PS3 و راه اندازی خط تولید PlayStation بعدی.

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
این که همون اسلیم خودمون هست فقط سفیدش کردن..!PS 1 هم که تا اونجای که ما بازی کردیم خاکستری بود..!
چنان ميگه بازي ميكرديم انگار ما اون زمونا نبوديم:dيادمه كلوبي كه من ميرفتم هم خاكستري داشت(فت)هم سفيد داشت(اسليم)كه خيلي كوچيك بودن و زود خراب ميشدن:d

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
کنسول خدا بیامرز من که دقیقا کِرِ همین بود اصلا مو نمیزد!!!:d داستان چیه؟:-/
اقا یکی ما رو روشن کنه مگه سونی الان خط تولید اسلیم رو متوقف نکرده بجاش Ultra Slim میزنه؟!:-/

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
One ،Uncharted: Golden Abyss ،Gravity Rush, ،WipeOut 2048 و... می‌شود که با خرید این باندل سفید رنگ، می‌توانید با استفاده از حق عضویت خود در PSN، بازی های مذکور را به صورت رایگان دانلود ع
اینها رو میشه باps3 بازی کرد یا یه Vita ام بیاد بخرن واسه اینا؟

swanton

کاربر سایت
Apr 13, 2009
400
نام
ALI 7
دوست عزیز عکس باندل این اسلیم نیست
سوپر اسلیم سفید هست که اگه تو گوگل سرچ کنید عکس باندل رو میتونید ببینید

T-078 TYRANT

کاربر سایت
May 16, 2012
395
نام
mohammad
نوستالژی اون موقعی بود که طراحیش هم شبیه اون بود:D
ولی انصافا یادش به خیر منم بچگیا از این ps one داشتم:D اسپایدر من و پپسی من و سایفون ***** میزدم صفا میکردم بچه های الان سر و تهشون رو با گرافیک بریدن.:D
داداش فکر کنم همین دیروز منظورت بود چون که اصلا سنت نمیخوره بچگیهات کنسول داشته باشی چونکه این کنسول عمرش از شما بیشتره.:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر