بالاترین Gamescore جهان ثبت شد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
3f312896-026f-4940-9983-427428.jpg

درود .

اصولا بازی یک سرگرمی میباشد که برای رفع چند ساعت بی کار بسیار مناسب میباشد ولی حال شما پا را فراتر بگزارید این دیگر چیز دیگریست. همانند کاربر Stallion83 که در xbox live بالاترین Gamescore جهان را در دست دارد و نامش در کتابهای گینس ثبت شد است Stallion83 در طی خبری در سایتش به رکورد جدیدتری رسیده است و این رکورد را 500.000 Gamescore رسانیده است که این نشان از بی کاری این کاربر میدهد وی که توانست با وقت گزاشتن بسیار به این رکورد در بازی Wallace & Gromit Episode 4 برسد در صحبتی خواستار رسیدن به امتیاز 1,000,000 است که به وی پیشنهاد داریم وقتهای خود را بهتر صرف کند .

http://www.1milliongamerscore.com/

آخرین ویرایش:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
البته نام نمیبرم از همین بچه های ایرانی گیمر سکور تا یک میلیون هم داشتیم.مسلما با گلیچ البته.
گیمر اسکورشون هم چند وقت پییش صفر شد!:D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
آره اقا. بنده خدا بیکاره و الافه و شماها خوبید.

• Like
Reactions: Fëanor

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
چیزی که مسلمه اینه که ایشون این کارو برای ثبت شدن اسمش در گینس میکنه. حالا یکی برای اینکه اسمش تو گینس ثبت بشه میره با دندون هواپیما میکشه، یکی سوسک میخوره، یکی 200 تا هندونه رو با کلش میشکنه، یکی هم مثل این میره اچیومنت جمع میکنه:D

عمل خیلی وقیحی انجام نداده! ضمن اینکه همه چی هم به بیکار بودن نیست! مسلما باید استعداد و مهارت بالایی هم داشته باشه. 1000 کردن بعضی بازیها واقعا کار حضرت فیله:D

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
به این میگن مرد :D
خدائیش من از آدمایی که یه کاری رو خیلی جدی انجام میدن و تهشو در میارن خوشم میاد. حالا هر کاری
من گیمراسکر 3 تا اکانتم رو تو 3 سال بریزم رو هم نمیشه 100000 تا! اینه که میگم خیلی مرده:D
اون مونثه هم نوش جونش:D

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
احتمالا نصف اچیومنت ها رو هم gf گرام گرفته:d
در کل اگه منم 24 ساعته بیکار باشم و امکانات همه جوره باشه gs میگیرم در حد خداااااااا:>

Bretta_1994

کاربر سایت
Apr 27, 2009
323
نام
Sodomy Hussain
ارادش تحسين بر انگيز بوده!
خوراكه اينجور افراد WoW هست.

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
برای من جالبه چرا چشمش دو تا کاسه خون نیست؟!:d

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,757
نام
مراد حلیمی
عقل که نباشد جان در عذاب است........ .

ضرب المثل بالا مصداق این شخصه......وقتش رو واسه چه چیزای مسخره ای داره تلف می کنه.....اگه قدر وقتش رو میدونست از این دیوونه بازیها نمیکرد.

HDMI

کاربر سایت
Oct 3, 2010
2
آخه یعنی چی؟:dاین آقا نمی گیه که دیگرون هم دل دارن؟الان من نسبت به امیتاز خودم احساس بدی پیدا کردم و دیگه هم نمی خوام هیچ آچیومنتی بگیرم!:dآخه 11000 تا هم شد امتیاز:d

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
در کل اگه منم 24 ساعته بیکار باشم و امکانات همه جوره باشه gs میگیرم در حد خداااااااا:>
نــَـه، نَه خیر، نـــَـه، No، یــُه، Shiga، لآ. شما اگر تا اخر عمرت هم بیکار باشی بازم نمیتونی مثلا Lost Planet رو 1000 کنی; Dishwasher رو نمیتونی 200 کنی. ایشون یه مهارتی دارن در کسب گیمراسکور که با هیچ جمله و واژه ی نمیتونید زیرسئوال ببریدش.

پ.ن. تو همین سایت افراد سرشناسی داریم متخصص 1000 کردن عناوین هستن. رشته های تحصیلی سنگین و سختی رو هم دارین میگذرونن، اینها هم الاف و بیکار هستن؟

• Like
Reactions: Dreadlord

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
جناب Stallion83 در کنار GF گرامی:D

stallion83.jpg

این هم عکس پروفایلش:

10-16-2010%2001-34-36%20%D8%A8.png
ته چهرش یجورایی به کلیفی بی هم میخورها :D
بازیاشو نیگا :D
هر آشغالی دستش اومده بازی کرده :D
پ.ن. تو همین سایت افراد سرشناسی داریم متخصص 1000 کردن عناوین هستن. رشته های تحصیلی سنگین و سختی رو هم دارین میگذرونن، اینها هم الاف و بیکار هستن؟
مرسی که منو خوب شناختی تا حالا :D نظر لطفته :D

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
بابا بده بازیشو میکنه اسمش تو رکورد های گینس هم ثبت شده!!مشهور هم شده:d

omidpunisher

کاربر سایت
Aug 5, 2007
276
نام
امید
عقل که نباشد جان در عذاب است........ .

ضرب المثل بالا مصداق این شخصه......وقتش رو واسه چه چیزای مسخره ای داره تلف می کنه.....اگه قدر وقتش رو میدونست از این دیوونه بازیها نمیکرد.

چیز های مسخره ؟! به نظر شما بازی های رایانه ای چیز های مسخره ای هستن ؟! دیوونه بازی هستن ؟! ((اونوقت شما چرا به سایت بازی سنتر سر میزنی ؟!))
اگه شما میگی این یارو عقل نداره که بازی کرده ، پس اونی که با گوشش کامیون میکشه یا به گوشش وزنه آویزون میکنه ، یا با کله هندونه میشکنه یا کله ی مار بوس میکنه و ...... ؛ شما این افراد رو چی خطاب میکنی ؟
برای انجام هر کاری ، مهارت و توانایی و ... لازمه . کاری که ایشون کرده هم کار ساده ای نیست .

بحث با ارزش دونستن وقت و اهمیت دادن بهش که .... ، افرادی که من میشناسم که به وقت اهمیت میدن ، از تعداد انگشت های دستم کمتره .

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,757
نام
مراد حلیمی
چیز های مسخره ؟! به نظر شما بازی های رایانه ای چیز های مسخره ای هستن ؟! دیوونه بازی هستن ؟! ((اونوقت شما چرا به سایت بازی سنتر سر میزنی ؟!))
اگه شما میگی این یارو عقل نداره که بازی کرده ، پس اونی که با گوشش کامیون میکشه یا به گوشش وزنه آویزون میکنه ، یا با کله هندونه میشکنه یا کله ی مار بوس میکنه و ...... ؛ شما این افراد رو چی خطاب میکنی ؟
برای انجام هر کاری ، مهارت و توانایی و ... لازمه . کاری که ایشون کرده هم کار ساده ای نیست .

بحث با ارزش دونستن وقت و اهمیت دادن بهش که .... ، افرادی که من میشناسم که به وقت اهمیت میدن ، از تعداد انگشت های دستم کمتره .

آروم داداش...آروم:dنکنه شما همین آقایی هستی که این رکوردو زده؟؟؟:d

من کی گفتم بازی کار مسخره و مزخرفی هست؟؟اتفاقا من چند دقیق پیش داشتم کستلوانیا میزدم......:d

بازی کردن عالیه ولی این کاری که این آقا انجام داده به نظر من اتلاف وقته و بیکار بودن و علاف بودن ایشون رو میشناسه....... .

من خودم بعضی بازیها رو که خیلی دوس داشته باشم می شینم تا آخرین اچیوش رو می گیرم.......ولی دیگه اینکه خودمو از کار و زندگی مرخص کنم صبح تا شب بشینم بازی کنم..آره مسخرس و دیوانگیه....... .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر