شایعه بازی Rainbow 6 siege فیلتر شد.

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
بر اساس گزارشات غیر رسمی، سرور های بازی رینبو۶ به دستور دادستانی کل کشور فیلتر شده اند و از شب گذشته بسیاری از گیمر های ایرانی بدون فیلترشکن، نمیتوانند به سرور های بازی وصل شوند.
دیروز هم در جوامع گیم ایران، اخباری مبنی بر ممنوعیت برگزاری مسابقات پابجی، رینبو، کانتر، دوتا و لیگ آف لجندز منتشر شده بود.
به نظر میرسد دور جدیدی از محدودیت ها برای گیمر های ایرانی آغاز شده است.

تمام این اخبار غیر رسمی و براساس گزارشات برخی کاربران می‌باشند و هنوز هیچ خبر قطعی در این باره منتشر نشده است.

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,973
نام
احمد
بچه ها جدا از این بازی خسته نشدید؟:D
از زمان بتا دارم بازی میکنم، اصلا خسته نشدم :D یکی از بزرگترین لذات زندگیم اینه، اولی صبحی قبل این که برم سر کار یک ساعت میرم تو کژوال بقیه پلیر های که تازه بازی رو شروع کردن مسخره میکنم این قدر از خنده پاره شدم و چند باری سر این حرکات بن شدم تو بازی ولی باز دوباره هم شروع کردم اخرش یوبی بهم ایمیل داد تکرار کنی کل اهم اکانتت رو میبریم رو هوا ، الان فقط کاری که میکنم این طوری رفتار میکنم که خود کاربران خودشون رو تیم کیل کنند :-))

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
بیانیه مجموعه بازیچی در خصوص فیلترینگ و جریانات اخیر ورزش های الکترونیک.
------
استارتاپ بازیچی تنها و تنها برای این شکل گرفت تا بتواند در حد استانداردجهانی نیازهای گیمر ایرانی را در سطح بین الملل مرتفع سازد و در این راستا حد اقل دو سال به صورت رسمی و مستمر در متن اصلی صحنه حاضر بود تلاش میکرد۰
متاسفانه طی روز های اخیر مطلع شدیم برگزاری مسابقات ورزشهای الکترونیک ملزم به اخذ مجوز از بنیاد ملی بازی های رایانه ای می‌باشد و همچنین این مجوزها در برخی رشته های پر طرفدار که جزء شاخه های اصلی این صنعت در جهان می‌باشند قابل صدور نمیباشند؛ این در حالی است که اصل رقابت در مهارت و حرفه ای گری و در نهایت درآمد زایی در اصل محدود به همین معدود رشته های مطرح در ورزشهای الکترونیک میگردد۰
به تبع این قضایا و وقایع در روز های اخیر سایت و پلتفرم بازیچی بنا به ابلاغ مراجع بالای قضایی و در ادامه فیلترینگ سایت رسمی وزارت ورزش جمهوری اسلامی ایران به عنوان متولی و مرجع ذی صلاح ورزشهای الکترونیک در ایران مشمول حکم توقف فعالیت شد و ما و جامعه ی گیمر ایرانی را در شوک عظیمی فرو برد۰
ولی این پایان ماجرا نبود و موج عظیم حمایت از جانب گیمر ها و افراد مختلف در رده های مختلف سنی و اجتماعی که به نوعی دغدغه این حوزه را دارند در واکنش به اتفاقات اخیر ما را بر آن داشت تا مصمم تر از قبل برای تعیین تکلیف وضعیت گیمر ایرانی در این کشاکش قدرت و انحصار گرایی و بی برنامگی و اوضاع نابسامان کنونی اقدام کنیم۰
در همین راستا تمام خواسته های ما به عنوان جامعه گیمر ایرانی بنا به آپدیت لحظه به لحظه بازی های رایانه ای در این جمله ها خلاصه میگردد:
«تشکیل جامعه ای از گیمر ها و متخصصین این صنعت به عنوان اتحادیه برای رسمیت بخشیدن به فعالیت در این حرفه.
تعیین قانون و آیین نامه استاندارد و به روز در دسترس عموم به صورت شفاف برای ادامه فعالیت ورزشهای الکترونیک در ایران عزیزمان.»
این مسایل باعث میشود یک یک افراد به عنوان گیمر در فضای آزاد و سالم رقابت کنند و هیچ گونه آفتی از جانب انحصار گرایی و رانت خواری متوجه شما عزیزان نگردد.

در کل فک کنم خبر فیلترینگ خیلی بی راه نبوده. تا ببینیم چقدر جدین تو این بحث فیلترینگ.

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,023
سلام دوستان

بنابر گزارشاتی که (ما به عنوان باشگاه ورزش های الکترونیک) از جانب انجمن دریافت کردیم داره رایزنی های جدی برای رفع فیلتر بازی های آنلاین و همچنین مسابقاتشون انجام میشه. امیدوارم درک درستی از بازی های Esport داشته باشن و حداقل این یه مقوله رو بیخیال بشن! خبری شد اطلاع رسانی می کنم

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
سلام دوستان

بنابر گزارشاتی که (ما به عنوان باشگاه ورزش های الکترونیک) از جانب انجمن دریافت کردیم داره رایزنی های جدی برای رفع فیلتر بازی های آنلاین و همچنین مسابقاتشون انجام میشه. امیدوارم درک درستی از بازی های Esport داشته باشن و حداقل این یه مقوله رو بیخیال بشن! خبری شد اطلاع رسانی می کنم
اینشالله همین که میگی باشه وگرنه چنان درک درست رو برات توضیح میدن که سه نسل بعد شما قشنگ توجیح بشه:Dکلا هروقت سام درک درست میاد یه فوبیای شدید ی و حس می کنید.:Dامیدوارم یک بار تو کل عمر بزرگشون اینبار رو درک نه کوتاه بیان بیخیال بشن:D

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,023
اینشالله همین که میگی باشه وگرنه چنان درک درست رو برات توضیح میدن که سه نسل بعد شما قشنگ توجیح بشه:Dکلا هروقت سام درک درست میاد یه فوبیای شدید ی و حس می کنید.:Dامیدوارم یک بار تو کل عمر بزرگشون اینبار رو درک نه کوتاه بیان بیخیال بشن:D
من با استدلال ها و توجیه هاشون کاملا آشنا هستم :D
متاسفانه بحث دعوای زرگری هستش و خیلی مسائل دیگه که اینجا نمی تونم بازگو کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر