بازی Ninja Gaiden Master Collection معرفی شد

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
کالکشن سری Ninja Gaiden که شامل سه نسخه مختلف می‌شود، در تابستان آینده به‌صورت مولتی پلتفرم عرضه خواهد شد. با بازی سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

بازی Ninja Gaiden Master Collection

علی‌رغم اینکه استودیو Team Ninja مدتی پیش گفته بود نسخه جدیدی از بازی Ninja Gaiden در دست ساخت نیست، اما زمان آن رسیده تا Ryu Hayabasa در قالب یک کالکشن باز گردد. مجموعه Ninja Gaiden Master Collection در جریان نینتندو دایرکت اخیر تأیید گشت و پس از آن تریلری که از سوی شرکت Koei Tecmo منتشر شد، پلتفرم‌های مقصد بازی را مشخص کرد.

این کالکشن در تاریخ 10 جون (20 خرداد 1400) برای نینتندو سوئیچ، رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر می‌شود. همچنین در کنار سه بازی درون باندل (Ninja Gaiden Sigma، Ninja Gaiden Sigma 2 و Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge)، این کالکشن تمام مودها، آیتم‌های تزئینی و دی ال سی‌ها را در بر خواهد داشت.

در حال حاضر جزئیاتی از اینکه این کالکشن چه نوع بهبودهای فنی را شامل خواهد شد منتشر نشده است. همچنین باید اشاره کرد که Ninja Gaiden Master Collection بازی نینجا گایدن بلک را در بر ندارد.

Continue reading...

آخرین ویرایش:

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,507
دایرکت خوبی بود چند تا انحصاری خوب معرفی شد لااقل نینتندو چند تا انحصاری خوب داره ، بقیه پلتفرم ها که انگار خواب برنتشون هیچ خبری نیست. این سه گانه بسیار خوبی است من دو قسمت اصلی رو دیسک های اوجی 360 رو تهیه کردم وروی وان ایکس با بکوارد بازی کردم عالی هستن، قدیم روی 360 بازی کرده بودم منتهی 4k -60 فریم مثل رویاست برای نینجا گیدن. ZElda skyward swordهم گه دیگه رسما دیونه شدیم و من پیش خرید کردم واقعا صبر برای اسکاوارد سخته چه تجربه ای برای این بازی بززگ بیصبرانه منتظرم.درود بر نینتندو
بازی صد سال پیش رو HD شده خریدی ۶۰ دلار واقعا و خوشحال هم هستی و درود میفرستی؟ واقعا؟؟؟

Need4Speed

کاربر سایت
Jan 25, 2021
175
یکی از بهترین انحصاری های 360. :D هنوزم حسرت تجربه نسخه اصل اکس باکسش به دل خیلیا مونده. ده پونزده سال دیگه به قیمت های نجومی تو ebay بدلیل نایاب بودن به فروش میرن.:D (بشرطی که تو این کالکشن خون رو درست نکرده باشن البته)

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,742
نام
مراد حلیمی
شماره 3 که قطع عضو و خون ریزی بسیار شدید داشت ..... فقط کافی بود نسخه razor's edge رو بخرید که براش قطع عضو و کلی کرکتر جدید و چند تا مد اضافه شده بود
درسته شماره 3 ضعیفتر از قبلی ها بود ولی قطع عضو و تنوع سلاحاش بهتر بود

شماره 2 رو من رو اخرین درجه سختی تموم کردم که میشه گفت بزرگترین دستاورد عمر طولانیه گیمریمه :Dیعنی رسما خودآزاری بود انجام این بازی رو درجات سختی بالا ولی با وجود برخی مشکلاتش از بس مبارزات عالی و خشنی داشت که ادم بهش اعتیاد پیدا می کرد

.

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
بازی صد سال پیش رو HD شده خریدی ۶۰ دلار واقعا و خوشحال هم هستی و درود میفرستی؟ واقعا؟؟؟
درود بر شما اولا اسکای وارد صد سال پیش عرضه نشد و نوامبر 2011 عرضه شد تقریبا 2012 میشه چند سال تقریبا 9 سال - شما احتمالا بازیهای زلدا رو بازی نکردید حدس میزنم . برخی بازی ها ارزششون به اون 60 دلار 100 دلار نیست برای مثال Dark souls 1 ریمستر شد و در واقع چه ریمستری آمدند ایراد های فریم ریت و فریم تایم رو درش گرفتن 60 دلار فروختند من حاضر صد دلار برای دارک سولز ریمستر که بدون مشکل ور وان اجرا بشه بپردازم . هم روی ایکس باکس خریدم هم روی سوییچ اخیرا نسخه سوییچ رو دیگه گذاشتم برای فروش هرچند همون نسخه سوییچ هم عالیه . تازه بیشتر شبیه نسخه اصلی است .من با کمال میل حاضرم برای هر قسمتی از زلدا مثل ماسک مجورا یا توایلایت پرنسس یا ویند ویکر 60 دلار برای ریمسترشون یا ریمیک شون پرداخت کنم روی سوییچ، اسکای وارد که جای خود دارد این بازی نقطه عطفی در تاریخ سری است چرا که breath of the wild که معتقدم برترین بازی open world تاریخ است همانطور که ایجی انوما در دایرکت اشاره کرد از این skyward sword الهام گرفته و این اسکای وارد بازی کلیدی هم در خط سیر داستانی سری است زیرا به ریشه های شمشیر مستر سورد اشاره میشه و اینکه از لحاظ موقعیت خط داستانی قدیمی ترین بازی سری است و تیم سازنده امدند با عناصر سری قبلی در اسکایوارد بازی کردن و یک شاهکار خلق شد . پس ارزش یک بازی شاهکار به 60 دلار نیست به اینکه اجازه میدهد ما یک شاهکار رو مجدد تجربه کنیم روی یک پلتفرم عالی .
اگر با فلسفه شما بخواهیم نگاه کنیم چطور ما هر سال و 6 ماه 6 ماه ، 100 دلار 60 دلار جای تکرار مکررات call of duty , assassins و Nfs و .... پرداخت میکنیم بازی هایی که ارزش خاصی هم ندارند و برای مثال اسسن های چند سال اخیر حتی hud شون هم عوض نمیکنن چون احتمالا حوصلش رو ندارن بعد یک شاهکاری مثل سولز 1 یا یکی از قسمت های زلدا رو که ریمستر شده آدم 60 دلار نخره ؟ پس برم Loot box بخرم برای warzone یا فورت نایت؟
نینتتندو شرکت بزرگی است و لایق درود فرستادن است اون دیگه بحث سلیقه ای و شخصی است و شاید شما فن بوی سونی یا مایکرو باشید . من 30 ساله دارم بازی میکنم و دیگه سالها پیش فن بازی رو کنار گذاشتم و هرشرکتی که به من گیمر احترام بذاره بهش احترام متقابل میگذارم.
ضمنا بازی های سوییچ مخصوصا نسخه های فیزیکی کلاً گرون هستند بدلیل کارتریج و مدیوم خاص بودن .
این 60 دلار هم یک تخفیف میخوره میشه 39 دلار یا حتی کمتر که برای اسکای وارد مثل یک جوک خوب میمونه. eshop نینتندو همیشه در حال تخفیف های خوب است من بیش از صد بازی دیجیتالی نینتندو دارم که همه رو در تخفیف ها خریداری کردم . پس 60 دلار باید ببینیدجای چی رفته اگر بخواهیم بحث پایرسی رو مطرح کنیم که همش باید پایرسی باشه و مفتی و .. که نه بهرحال درسته در کشور ما مشکل مالی زیاد است ولی خوب بهرحال بازیباز هم خدایی داره !!LOL
من حاضرم 10 تا 60 دلار بدم جای ریمستر های شاهکار های کلاسیک تا برم 60 دلار بدم جای چیزی مثل سایبرپانک 2077.
موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
917
نام
Ahmad
درود بر شما اولا اسکای وارد صد سال پیش عرضه نشد و نوامبر 2011 عرضه شد تقریبا 2012 میشه چند سال تقریبا 9 سال - شما احتمالا بازیهای زلدا رو بازی نکردید حدس میزنم . برخی بازی ها ارزششون به اون 60 دلار 100 دلار نیست برای مثال Dark souls 1 ریمستر شد و در واقع چه ریمستری آمدند ایراد های فریم ریت و فریم تایم رو درش گرفتن 60 دلار فروختند من حاضر صد دلار برای دارک سولز ریمستر که بدون مشکل ور وان اجرا بشه بپردازم . هم روی ایکس باکس خریدم هم روی سوییچ اخیرا نسخه سوییچ رو دیگه گذاشتم برای فروش هرچند همون نسخه سوییچ هم عالیه . تازه بیشتر شبیه نسخه اصلی است .من با کمال میل حاضرم برای هر قسمتی از زلدا مثل ماسک مجورا یا توایلایت پرنسس یا ویند ویکر 60 دلار برای ریمسترشون یا ریمیک شون پرداخت کنم روی سوییچ، اسکای وارد که جای خود دارد این بازی نقطه عطفی در تاریخ سری است چرا که breath of the wild که معتقدم برترین بازی open world تاریخ است همانطور که ایجی انوما در دایرکت اشاره کرد از این skyward sword الهام گرفته و این اسکای وارد بازی کلیدی هم در خط سیر داستانی سری است زیرا به ریشه های شمشیر مستر سورد اشاره میشه و اینکه از لحاظ موقعیت خط داستانی قدیمی ترین بازی سری است و تیم سازنده امدند با عناصر سری قبلی در اسکایوارد بازی کردن و یک شاهکار خلق شد . پس ارزش یک بازی شاهکار به 60 دلار نیست به اینکه اجازه میدهد ما یک شاهکار رو مجدد تجربه کنیم روی یک پلتفرم عالی .
اگر با فلسفه شما بخواهیم نگاه کنیم چطور ما هر سال و 6 ماه 6 ماه ، 100 دلار 60 دلار جای تکرار مکررات call of duty , assassins و Nfs و .... پرداخت میکنیم بازی هایی که ارزش خاصی هم ندارند و برای مثال اسسن های چند سال اخیر حتی hud شون هم عوض نمیکنن چون احتمالا حوصلش رو ندارن بعد یک شاهکاری مثل سولز 1 یا یکی از قسمت های زلدا رو که ریمستر شده آدم 60 دلار نخره ؟ پس برم Loot box بخرم برای warzone یا فورت نایت؟
نینتتندو شرکت بزرگی است و لایق درود فرستادن است اون دیگه بحث سلیقه ای و شخصی است و شاید شما فن بوی سونی یا مایکرو باشید . من 30 ساله دارم بازی میکنم و دیگه سالها پیش فن بازی رو کنار گذاشتم و هرشرکتی که به من گیمر احترام بذاره بهش احترام متقابل میگذارم.
ضمنا بازی های سوییچ مخصوصا نسخه های فیزیکی کلاً گرون هستند بدلیل کارتریج و مدیوم خاص بودن .
این 60 دلار هم یک تخفیف میخوره میشه 39 دلار یا حتی کمتر که برای اسکای وارد مثل یک جوک خوب میمونه. eshop نینتندو همیشه در حال تخفیف های خوب است من بیش از صد بازی دیجیتالی نینتندو دارم که همه رو در تخفیف ها خریداری کردم . پس 60 دلار باید ببینیدجای چی رفته اگر بخواهیم بحث پایرسی رو مطرح کنیم که همش باید پایرسی باشه و مفتی و .. که نه بهرحال درسته در کشور ما مشکل مالی زیاد است ولی خوب بهرحال بازیباز هم خدایی داره !!LOL
من حاضرم 10 تا 60 دلار بدم جای ریمستر های شاهکار های کلاسیک تا برم 60 دلار بدم جای چیزی مثل سایبرپانک 2077.
موفق باشید.
درود.
من هم مثل شما عاشق ماریو و زلدا هستم و نینتندو رو یک نام محترم و جریان ساز میدونم.
Skyward Sword نه شصت دلار ولی همون حدود سی و خورده ای قطعا برام ارزش داره و میخرمش.با اینکه رو Wii بازیش کردم.
ولی در زمینه تخفیف استور باید بگم که سخت گیرترین بین ماکرو و سونی و نینتندو تو زمینه قیمت،قطعا نینتندو هست.تعجب میکنم میگی تخفیفاتش خوبه.
دلیل گرون تر بودن بازیهای نینتندو و لوازم جانبی اون هم یکی طرفدارهای کمتری هست که به نسبت پلتفرم های دیگه داره و در نتیجه به میزان کمتری واردات میشه و ارتباطی مثلا به کارتریج بودن نداره.مورد دیگه همون گرونی و نبود تخفیف زیاد هست.یه بازی پی اس که یک سال ازش گذشته تا 20 دلار پایین میاد گاهی.بازی های 2 یا 3 سال پیش نینتندو حداکثر تا 39 دلار اومده پایین تو تخفیفات.من خودم منتظر تخفیف درست و حسابی واسه Donkey Kong :Tropical Freeze بودم.لعنتی سه ساله زیر 35 دلار نیومده.

• Like
Reactions: darksider666

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
نینجا گایدن از H & S های قوی نسل قبل بود
امیدوارم بهبودهای فنی و گرافیکی خوبی تو تمام نسخه ها اعمال بشه و به یک ریمستر ساده اکتفا نکنن

AmirPXP

Indiana Jones
کاربر سایت
Mar 15, 2009
545
نام
AMIR
من خودم قبلا مثل خیلی از دوستان فکر می کردم که این بازی آشغاله شاید بیشترش برمیگشته به نقدهای بی رحمانه ای که به Ninja Gaiden 3 چسبوندن تا اینکه خودم تجربه اش کردم و متوجه شدم که بازی بشدت لذت بخشه و چیزی از بقیه شماره ی قبلیش کم نداره و جالبه بعد از اینکه نسخه Razor Edge رو تمام کردم بعد از تیتراژ پایانی این ویدئو سازده برام باز شد که برا شما هم به اشتراکش می زارم.

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
من خودم NG3 سر نمراتش اصلا نرفتم سمتش! تو این مجموعه ولی بیشتر سر همین NG3 هایپم چون این یکی رو نرفتم و حالا میتونم امتحانش کنم!
در مورد نسخه اول که سیگما از بلک بهتره و جای نگرانی نیست. در مورد نسخه دوم سیگما اما مسیله مهمتر از حذف شدن خون، کمتر بودن تعداد دشمنان نسبت به نسخه X360 مسیله بود که باعث میشد نسخه PS3 ساده‌تر از نسخه X360 باشه! البته کمتر شدن تعداد دشمن‌ها به دلیل این نبود که بخوان بازی رو ساده کنن، بلکه به خاطر این بود که پورت بازی راحت‌تر بشه و پرفورمنس بازی روی PS3 به مشکل نخوره. برای همین انتظار من اینه که تعداد دشمن‌ها رو مثل نسخه X360 زیاد کنند... به هر حال حتی سوییچ هم PS3 و X360 قوی‌تره و نباید به دوشواری بخوره! :D

• Like
Reactions: Rohshen

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
درود.
من هم مثل شما عاشق ماریو و زلدا هستم و نینتندو رو یک نام محترم و جریان ساز میدونم.
Skyward Sword نه شصت دلار ولی همون حدود سی و خورده ای قطعا برام ارزش داره و میخرمش.با اینکه رو Wii بازیش کردم.
ولی در زمینه تخفیف استور باید بگم که سخت گیرترین بین ماکرو و سونی و نینتندو تو زمینه قیمت،قطعا نینتندو هست.تعجب میکنم میگی تخفیفاتش خوبه.
دلیل گرون تر بودن بازیهای نینتندو و لوازم جانبی اون هم یکی طرفدارهای کمتری هست که به نسبت پلتفرم های دیگه داره و در نتیجه به میزان کمتری واردات میشه و ارتباطی مثلا به کارتریج بودن نداره.مورد دیگه همون گرونی و نبود تخفیف زیاد هست.یه بازی پی اس که یک سال ازش گذشته تا 20 دلار پایین میاد گاهی.بازی های 2 یا 3 سال پیش نینتندو حداکثر تا 39 دلار اومده پایین تو تخفیفات.من خودم منتظر تخفیف درست و حسابی واسه Donkey Kong :Tropical Freeze بودم.لعنتی سه ساله زیر 35 دلار نیومده.
من Awakening رو 39 دلار خریدم - استرال چین رو 39 دلار خریدم - dlc های breath of the wild رو هم بسیار چیپ خریدم . انحصاری های خود نینتندو دیر به دیر تخفیف میخورن ولی میخورن چرا کارتریج نینتندو مدیوم خاصه فقط برای خودش استفاده میشه دلیل گرون بودن بازیهاش هم فیزیکی یکی اش همینه شک نداشته باشید . کلا پورت های سوییچ گرون هستن ولی منتهی یک سری عناوین داره که نمیشه ازشون گذشت همین زلداها یاماریوها یا بازی های پلاتینیوم انحصاریش. بهرحال من اسکایوارد رو خیلی به سبک بصری اش علاقه دارم . بی صبرانه منتظرم.

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
917
نام
Ahmad
من Awakening رو 39 دلار خریدم - استرال چین رو 39 دلار خریدم - dlc های breath of the wild رو هم بسیار چیپ خریدم . انحصاری های خود نینتندو دیر به دیر تخفیف میخورن ولی میخورن چرا کارتریج نینتندو مدیوم خاصه فقط برای خودش استفاده میشه دلیل گرون بودن بازیهاش هم فیزیکی یکی اش همینه شک نداشته باشید . کلا پورت های سوییچ گرون هستن ولی منتهی یک سری عناوین داره که نمیشه ازشون گذشت همین زلداها یاماریوها یا بازی های پلاتینیوم انحصاریش. بهرحال من اسکایوارد رو خیلی به سبک بصری اش علاقه دارم . بی صبرانه منتظرم.
39 دلار چیپ نیست.Nioh 2 که هشت نه ماه از ریلیزش میگذشت تو PSN تو تخفیفات سال نو حدود 70 درصد تخفیف خورد که خریدمش.کلام رو طولانی نمیکنم.قبلا هم گفتم. به هیچ عنوان ربطی به مدیوم کارتریج نداره.میزان کمتر واردات نسبت به دو پلتفرم دیگه و کمتر بودن تخفیف دلاری بازیهای نینتندو هست.دلیل اول مخصوص وطن هست.ولی بحث دوم یونیورساله.
بعضی عناوین نینتندو اونقدر فوق العاده هست که قطعا برای یک عاشق زلدا یا ماریو بیشتر از اینها ممکنه ارزش داشته باشه.
اگر همین Skyward Sword یا ماریو گلکسی ها رو رو Wii بازی کرده باشی،اتفاقا نقطه قوت گیم پلی جادویی اونها هست.
شخصا هایپی واسه این ریمستر ندارم.چون غیر از نسخه 3 بقیه رو هم رو PS3 و هم رو Vita بازی کردم.
مگر اینکه شبیه دارک سولز 1 عالی این کار رو انجام بدن.
نسخه 3 هم کاش نبود.خاطره خوب دو نسخه اول رو خراب میکنه.

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
39 دلار چیپ نیست.Nioh 2 که هشت نه ماه از ریلیزش میگذشت تو PSN تو تخفیفات سال نو حدود 70 درصد تخفیف خورد که خریدمش.کلام رو طولانی نمیکنم.قبلا هم گفتم. به هیچ عنوان ربطی به مدیوم کارتریج نداره.میزان کمتر واردات نسبت به دو پلتفرم دیگه و کمتر بودن تخفیف دلاری بازیهای نینتندو هست.دلیل اول مخصوص وطن هست.ولی بحث دوم یونیورساله.
بعضی عناوین نینتندو اونقدر فوق العاده هست که قطعا برای یک عاشق زلدا یا ماریو بیشتر از اینها ممکنه ارزش داشته باشه.
اگر همین Skyward Sword یا ماریو گلکسی ها رو رو Wii بازی کرده باشی،اتفاقا نقطه قوت گیم پلی جادویی اونها هست.
شخصا هایپی واسه این ریمستر ندارم.چون غیر از نسخه 3 بقیه رو هم رو PS3 و هم رو Vita بازی کردم.
مگر اینکه شبیه دارک سولز 1 عالی این کار رو انجام بدن.
نسخه 3 هم کاش نبود.خاطره خوب دو نسخه اول رو خراب میکنه.
برای نینتندو 39 دلار چیپ حساب میشه اصلا من کار با داخل ندارم . بازار داخل اصلا ربطی نداره شما فیزیکی های بازی های قدیم تر نینتندو هم در گیم استاپ گرون تر از بلو ری همون بازی روی پلتفرم دیگه است . بحث اینه .من nioh 2 رو لانچ خریدم دو میلیون و دویست دیجیتالی کامپلت ادیشن با تمام دی ال سی ها .شاهکاری بود ارزشمند وقتی ادم رفت تو حس یک بازی مهم نیست چقدره برای من باید بگیرم مخصوصا day one . چوم جذابیت بیشتره ولی بهرحال برای خیلی ممکن نیست پس همون تخفیف ها واقعا بکار میان psn و ایکس باکس هم خوب تخفیف میدن منتهی نینتندو هم کم یوزر بیس نداره تخفیف ها دائما در استور داره منتهی نه برایAAA هاش برای ترد پارتی ها بیشتر .بهرحال موفق باشید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر