بازی Ninja Gaiden Master Collection معرفی شد

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
کالکشن سری Ninja Gaiden که شامل سه نسخه مختلف می‌شود، در تابستان آینده به‌صورت مولتی پلتفرم عرضه خواهد شد. با بازی سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

بازی Ninja Gaiden Master Collection

علی‌رغم اینکه استودیو Team Ninja مدتی پیش گفته بود نسخه جدیدی از بازی Ninja Gaiden در دست ساخت نیست، اما زمان آن رسیده تا Ryu Hayabasa در قالب یک کالکشن باز گردد. مجموعه Ninja Gaiden Master Collection در جریان نینتندو دایرکت اخیر تأیید گشت و پس از آن تریلری که از سوی شرکت Koei Tecmo منتشر شد، پلتفرم‌های مقصد بازی را مشخص کرد.

این کالکشن در تاریخ 10 جون (20 خرداد 1400) برای نینتندو سوئیچ، رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر می‌شود. همچنین در کنار سه بازی درون باندل (Ninja Gaiden Sigma، Ninja Gaiden Sigma 2 و Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge)، این کالکشن تمام مودها، آیتم‌های تزئینی و دی ال سی‌ها را در بر خواهد داشت.

در حال حاضر جزئیاتی از اینکه این کالکشن چه نوع بهبودهای فنی را شامل خواهد شد منتشر نشده است. همچنین باید اشاره کرد که Ninja Gaiden Master Collection بازی نینجا گایدن بلک را در بر ندارد.

Continue reading...

آخرین ویرایش:

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
رو چه حسابی نسخه های اصلی رو ول کردن و اون سیگما ها رو برای ریمستر انتخاب کردن؟! :|
چون مراحل و باس فایت های اضافه تر به همراه کنترل روان تر و گرافیک بهتر دارن.

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
917
نام
Ahmad
نسخه سیگما پلاس 1 همین تازگی روی ویتا تموم کردم و هنوزم جز بهترین و سخت ترین بازی های اکشن(h&s) هست

این فاجعه 3 هم داخلش نمی ذاشتن بهتر بود بدتر ابروی سری رو می بره(هر چند من اونم تموم کردم:D)
البته نسخه 3 رو تو Razor's Edge یه خورده بهبود دادن و از اون فاجعه نسخه اصلی بهتر شد.ولی واقعا بد بود این 3.درست میگی.کاشکی 3 نبود توش.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
نسخه 2 را اون زمان اوایل 360 بازی کردم دارک سولزی بود وقتی دارک سولز مد نبود. واقعا یکی از بهترین بازی های H&S و قطعا سخت ترینشون بود. بیچاره شدم تا تمومش کردم.

نسخه 2 سیگما بعدا که برای PS3 اومد یادم میاد خیلیا مینالیدن که نسبت به نسخه اصلی خیلی خوب نبوده. با اینکه یک سری اضافات داشت ولی یک سری چیزها هم حذف شده بود گویا و برای مثال به خاطر معماری رم PS3 توی یک سری مراحل دشمنهای کمتری میومده. اون قسمت های اضافی را هم خیلی ها دوست نداشتند. خون را هم که با دود بنفش گویا جایگزین کرده بودند. خلاصه امیدوارم اون قسمت ها را اصلاح کنن چیزهای بدش را برگردوند به حالت اصلی.

3 هم که فاجعه ای بود که خیلی سخت از ذهنم پاک بشه و 0% هم علاقه ندارم برم دوباره سراغش.

نسخه اول و به خصوص Black هم خیلی تعریفش را شنیدم ولی هیچ وقت بازی نکردم ولی بازم اینجا Sigma را گذاشتن ولی خب غنیمته میریم سراغش.

در کل به نظرم اومدن این سه تا بازی یک جا روی کنسول های جدید واجب بود و احتمالا دارن فضا را باز میکنن برای نسخه جدید.

پ.ن : هر سه نسخه اصلی روی ایکس باکس الان با بکوارد قابل بازی هست. با این سه تا تمام نسخه های سه بعدی روی ایکس باکس در دسترس قرار میگیره.
پ.ن 2 : گویا Sigma 2 نسخه ویتا خون و خشونت را برگردونده بودند پس امید هست اینجام برگرده

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
629
نسخه 2 را اون زمان اوایل 360 بازی کردم دارک سولزی بود وقتی دارک سولز مد نبود. واقعا یکی از بهترین بازی های H&S و قطعا سخت ترینشون بود. بیچاره شدم تا تمومش کردم.

نسخه 2 سیگما بعدا که برای PS3 اومد یادم میاد خیلیا مینالیدن که نسبت به نسخه اصلی خیلی خوب نبوده. با اینکه یک سری اضافات داشت ولی یک سری چیزها هم حذف شده بود گویا و برای مثال به خاطر معماری رم PS3 توی یک سری مراحل دشمنهای کمتری میومده. اون قسمت های اضافی را هم خیلی ها دوست نداشتند. خون را هم که با دود بنفش گویا جایگزین کرده بودند. خلاصه امیدوارم اون قسمت ها را اصلاح کنن چیزهای بدش را برگردوند به حالت اصلی.

3 هم که فاجعه ای بود که خیلی سخت از ذهنم پاک بشه و 0% هم علاقه ندارم برم دوباره سراغش.

نسخه اول و به خصوص Black هم خیلی تعریفش را شنیدم ولی هیچ وقت بازی نکردم ولی بازم اینجا Sigma را گذاشتن ولی خب غنیمته میریم سراغش.

در کل به نظرم اومدن این سه تا بازی یک جا روی کنسول های جدید واجب بود و احتمالا دارن فضا را باز میکنن برای نسخه جدید.

پ.ن : هر سه نسخه اصلی روی ایکس باکس الان با بکوارد قابل بازی هست. با این سه تا تمام نسخه های سه بعدی روی ایکس باکس در دسترس قرار میگیره.
پ.ن 2 : گویا Sigma 2 نسخه ویتا خون و خشونت را برگردونده بودند پس امید هست اینجام برگرده
نسخه black رو بازی کن تا متوجه بشی سختی یعنی چی

• Like
Reactions: Soheil

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر