بازی Ninja Gaiden Master Collection معرفی شد

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
کالکشن سری Ninja Gaiden که شامل سه نسخه مختلف می‌شود، در تابستان آینده به‌صورت مولتی پلتفرم عرضه خواهد شد. با بازی سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

بازی Ninja Gaiden Master Collection

علی‌رغم اینکه استودیو Team Ninja مدتی پیش گفته بود نسخه جدیدی از بازی Ninja Gaiden در دست ساخت نیست، اما زمان آن رسیده تا Ryu Hayabasa در قالب یک کالکشن باز گردد. مجموعه Ninja Gaiden Master Collection در جریان نینتندو دایرکت اخیر تأیید گشت و پس از آن تریلری که از سوی شرکت Koei Tecmo منتشر شد، پلتفرم‌های مقصد بازی را مشخص کرد.

این کالکشن در تاریخ 10 جون (20 خرداد 1400) برای نینتندو سوئیچ، رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر می‌شود. همچنین در کنار سه بازی درون باندل (Ninja Gaiden Sigma، Ninja Gaiden Sigma 2 و Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge)، این کالکشن تمام مودها، آیتم‌های تزئینی و دی ال سی‌ها را در بر خواهد داشت.

در حال حاضر جزئیاتی از اینکه این کالکشن چه نوع بهبودهای فنی را شامل خواهد شد منتشر نشده است. همچنین باید اشاره کرد که Ninja Gaiden Master Collection بازی نینجا گایدن بلک را در بر ندارد.

Continue reading...

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
رو چه حسابی نسخه های اصلی رو ول کردن و اون سیگما ها رو برای ریمستر انتخاب کردن؟! :|

حق انتشار اون دو نسخه دست مایکروسافته. متاسفانه Sigma 2 از هر نظر نسبت به نسخه اورجینال ضعیفتره.

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
این سیگما همون black عه ؟ :D
اره ولی بازی تغییراتی هم نسبت به black داره گرافیک و نورپردازیش خیلی پیشرفت کردن و البته طرافدارای بازی معتقدن بازی کمی ساده تر شده و شاید اضافات مثل باس هم داشته باشه اخری رو مطمین نیستم

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
چون مراحل و باس فایت های اضافه تر به همراه کنترل روان تر و گرافیک بهتر دارن.
البته نسخه 2 گرافیک 360 ش به گفته دیجیتال فاندری بهتر بوده اما اضافت بیشتر داره باس فایت اضافه هم داره

البته نسخه های سیگما به مراتب هم راحت تر هستن اگر اشتباه نکنم مد ایزی دارن با اینکه تازه بازی کردم یادم نمیاد

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

Big_Solid_Snake

کاربر سایت
Jan 6, 2021
67
نام
amir
دوستان نینجا گایدن باز کدوم نسخه هارو میشه رو پیسی با شبیه ساز بازی کرد ممنون میشم اگه راهنمایی کنین :x البته به جز اینا که تو کالکشن قرار بیاد که صدرصد باید تجربشون کنم. من خیلی گشتم اما متاسفانه هیچ راهی برا بازی کردنشون پیدا نکردم مثل اینکه نسخه ninja gaiden 1 2004 رو پیسی اومده ولی نتوستم لینکی ازش پیدا کنم.

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,531
دوستان نینجا گایدن باز کدوم نسخه هارو میشه رو پیسی با شبیه ساز بازی کرد ممنون میشم اگه راهنمایی کنین :x البته به جز اینا که تو کالکشن قرار بیاد که صدرصد باید تجربشون کنم. من خیلی گشتم اما متاسفانه هیچ راهی برا بازی کردنشون پیدا نکردم مثل اینکه نسخه ninja gaiden 1 2004 رو پیسی اومده ولی نتوستم لینکی ازش پیدا کنم.
یه NG بود رو سگا . اونو با Game Genie ( امولیتور ) میشه بازی کرد . کرکترش لباس بنفش داشت .

• Like
Reactions: Big_Solid_Snake

Big_Solid_Snake

کاربر سایت
Jan 6, 2021
67
نام
amir
یه NG بود رو سگا . اونو با Game Genie ( امولیتور ) میشه بازی کرد . کرکترش لباس بنفش داشت .
مرسی از اینکه راهنمایی کردی:x ولی اون نسخه های snes و megadrive گرافیکشون ماله زمان میرزا قلقلی خان اصن نمیشه تحمل کرد:Cheesygrin:

• Love
Reactions: Little John

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
البته نسخه 2 گرافیک 360 ش به گفته دیجیتال فاندری بهتر بوده اما اضافت بیشتر داره باس فایت اضافه هم داره

البته نسخه های سیگما به مراتب هم راحت تر هستن اگر اشتباه نکنم مد ایزی دارن با اینکه تازه بازی کردم یادم نمیاد

بله نسخه 2 360 بازی خیلی بهتر از ps3 هست میشه گفت منفی 18 واقعی ..نسبت به ps3 از همه لحاظ

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
با rpcs3 می شه هر جفتش فول 60 بازی کرد تنظیماتش و راهنمایی هاش توی کانالم هست نسخه 3 بازی نکردم اما اونم فکر کنم 60 ثابت می ده

• Like
Reactions: Big_Solid_Snake

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
دایرکت خوبی بود چند تا انحصاری خوب معرفی شد لااقل نینتندو چند تا انحصاری خوب داره ، بقیه پلتفرم ها که انگار خواب برنتشون هیچ خبری نیست. این سه گانه بسیار خوبی است من دو قسمت اصلی رو دیسک های اوجی 360 رو تهیه کردم وروی وان ایکس با بکوارد بازی کردم عالی هستن، قدیم روی 360 بازی کرده بودم منتهی 4k -60 فریم مثل رویاست برای نینجا گیدن. ZElda skyward swordهم گه دیگه رسما دیونه شدیم و من پیش خرید کردم واقعا صبر برای اسکاوارد سخته چه تجربه ای برای این بازی بززگ بیصبرانه منتظرم.درود بر نینتندو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر