بازی DOOM به صورت "Classic Collection" در این هفته عرضه می‌شود

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
به نام خدای مهربان و بخشنده ...

اطلاعات زیادی در مورد این نسخه از سوی سونی منتشر نشده است اما عنوان "DOOM Classic Collection" در اواخر این هفته برای شبکه‌ی اینترنت سونی یعنی PSN عرضه می‌شود.

20121120_doom_2.jpeg

به احتمال فراون این نسخه‌ی کالکشن برای تداعی عناوین پیشین است. یا این‌که با عرضه‌ این عنوان به استقبال عنوان جدید این سری می رود. در هرحال DOOM Classic Collection شامل شماره‌های ۱ و ۲ و ۳ از بازی DOOM است که در PSN قابل دانلود خواهد بود.

منبع

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
اومدن Doom 3 BFG edition و عرضه ی مجدد Doom 3 و Doom 3 Roe روی استیم و حالا هم انتشار بازی روی PSN .
من کم کم دارم مطمئن میشم یکی از رونمایی هایی که توی VGA ی امسال شاهدش باشیم صد در صد Doom 4 هستش. یعنی عرضه ی این عناوین بعد از این همه سال و حتی بعد از نسخه ی BFG چیزی به جز آمادگی برای معرفی نسخه ی 4 بازی نمیتونه باشه.
اون توییت جف کیلی هم بیشتر از هرچیزی منو راجع به این موضوع مطمئن کرده.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اومدن Doom 3 BFG edition و عرضه ی مجدد Doom 3 و Doom 3 Roe روی استیم و حالا هم انتشار بازی روی PSN .
من کم کم دارم مطمئن میشم یکی از رونمایی هایی که توی VGA ی امسال شاهدش باشیم صد در صد Doom 4 هستش. یعنی عرضه ی این عناوین بعد از این همه سال و حتی بعد از نسخه ی BFG چیزی به جز آمادگی برای معرفی نسخه ی 4 بازی نمیتونه باشه.
اون توییت جف کیلی هم بیشتر از هرچیزی منو راجع به این موضوع مطمئن کرده.
یا باید بازی برای سال 2014 در نظر گرفته شده یعنی 1 سال بعد از به بازار اومدن کنسولهای نسل که جا افتاده باشن یا دومین حالتش برای اواخر سال 2013 در نظر گرفته شده باشه که یه عنوان مشترک برای نسل حاضر و نسل اینده که همون اواخر سال 2013 به بازار میان . غیر این دو حالت بازی بخواد عرضه بشه غیر منطقیه !

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
یا باید بازی برای سال 2014 در نظر گرفته شده یعنی 1 سال بعد از به بازار اومدن کنسولهای نسل که جا افتاده باشن یا دومین حالتش برای اواخر سال 2013 در نظر گرفته شده باشه که یه عنوان مشترک برای نسل حاضر و نسل اینده که همون اواخر سال 2013 به بازار میان . غیر این دو حالت بازی بخواد عرضه بشه غیر منطقیه !
من احتمال دوم رو محتمل تر میدونم فرخ:d. اواخر 2013 احتمال میدم بازی عرضه میشه و یه عنوان مشترک برای نسل حاضر و نسل بعد به حساب میاد(من فکر میکنم بازی با یه تاخیر چندماهه برای کنسول های نسل بعد بیاد). در کل باهات موافقم غیر از این دو حالت محاله اتفاق بیفته.

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
دلتون رو صابون نزنید ... کارمک و آی دی ته کشیدن ... خبر خاصی نیست . این چرت و پرت ها رو هم هی عرضه میکنن تا یه قرون دو زار گیرشون بیاد . مگرنه ارزشی نداره این کارا.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
دلتون رو صابون نزنید ... کارمک و آی دی ته کشیدن ... خبر خاصی نیست . این چرت و پرت ها رو هم هی عرضه میکنن تا یه قرون دو زار گیرشون بیاد . مگرنه ارزشی نداره این کارا.

آره آقا آیدی ته کشیده ما میخوای تهش هورت بکشیم،شوما نکش;;)

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ

شما اول برو یاد بگیر طرز تلفظ صحیح id چطوری هست بعد بیا اینجا فتوا بده !
فعلا تو هر تاپیک شما بالای منبر هستی و نظرات زیبا میدی!.مسلما تاپیک امتیازات هیلو 4 اوج فتواهای شماست!.
گفتم که هر وقت تلفظ صحیح id را یاد گرفتی بیا با هم بحث کنیم چون باید بشینم از اول برات طرز تلفظ id software رایاد بدم بعد بشینم بگم doom چیه و کارمک کیه ! هنوز اوج فتوا های شما در تاپیک HL3 هم یادمون نرفته ! فکر کنم پفک ترول نمکی زیاد میخوری ؟!
لازم به ذکر هستش شما هم اول طرز صحیح نوشتن Software رو فرابگیرید و بعد ابراز فرهیختگی و باستان شناسی کنید!
بابا زرنگ !!

آخرین ویرایش:

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
شما اول برو یاد بگیر طرز تلفظ صحیح id چطوری هست بعد بیا اینجا فتوا بده !

فعلا تو هر تاپیک شما بالای منبر هستی و نظرات زیبا میدی!.مسلما تاپیک امتیازات هیلو 4 اوج فتواهای شماست!.;)

گفتم که هر وقت تلفظ صحیح id را یاد گرفتی بیا با هم بحث کنیم چون باید بشینم از اول برات طرز تلفظ id softwar را یاد بدم بعد بشینم بگم doom چیه و کارمک کیه !
لازم به ذکر هستش شما هم اول طرز صحیح نوشتن Software رو فرابگیرید و بعد ابراز فرهیختگی و باستان شناسی کنید!>:d<

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین

واقعا خجالت داره خدایش چطوری روشون میشه این مسخره باز یها را بدن بیرون این ها هنوز تو حال هوای 10 سال پیش هستند =))
این ها نسل را بازمان سگا یا میکرو اتاری اشتباه گرفته انمد یا بهتر هست بگم تو همون زمان گیر کردند !
یکی هم نیست بکششون بیرون

ی نگاه به انچارتد کافیست ..........فقط یک نگاه
WOOOOOOOOOOOOW
من کفم برید !!!!!!!!!
تو اینکه طرفدار کارمک هستی که هیچ بحثی نیست فرخ !
فقط
یا ps3نداری !نداشتی که تجربه کنی !ابر شاهکار های مثل انچارتد .گاداوار .هوی رین !متال گیر کیلزون و .......که ببینی بازی یعنی چه !
یا هم که منطق را فقط تویHL2 و DOOM و کارمک می بینی خلاص !
من فقط یه توصیه ای میکنم بهتون، یه جوری صحبت کنید که پس فردا اگه بازی توی VGA معرفی شد(شماره ی 4 ) و فک ها به زمین چسبید بتونین بیاین توی تاپیک :) .
این مسخره بازی هایی هم که شما گفتید میراث صنعت گیم هستن و همون آنچارتد شما و N تا بازیه دیگه هم بهش مدیونن، پس خواهشا طرز صحبتتون رو عوض کنید. خیلی ها هم مثل من همون بازی هارو به خیلی از بازی های به ظاهر بازی توی این دوره و زمونه ترجیح میدن .
حرکت یه عده ای توی این فروم راجع به بعضی عناوین بخصوص (HL و Doom و...) خیلی جالبه، فقط کافیه توی عنوان خبر اسم این عناوین باشه، سریعا این دوستان حضورشون رو توی تاپیک اعلام میکنن.
یعنی الان واقعا فکر می کنید که بازی قرار هست معرفی بشه فک ملت بخور زمین !
اگه طرف اینکاربود 4 سال پیش این کار می کرد مثل زمانی که انچارتد یا متال گیر 4 را معرفی کردند !....................

آخرین ویرایش:

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
حتی اگه هم بخوان ذهن ها رو اماده کنند( که اصلا لزومی به این کار نیست) من ترجیح میدم به جای این قر و فر بازی ها و سرکیسه کردن مردم! بیان مثل ادم ، بازی جدید رو معرفی کنند . مثل تمام شرکت های درست حسابی دیگه.
فقط امیدوارم اگه معرفی شد مثل بازی قبلیشون که تو این نسل اومد نا امیدم نکنه!

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
ترول نمکستون شروع شد بالاخره کارمکی گفتند id software گفتند >:d
واقعا چه دوره زمونه ای شده ! زمونه ای که باید HL2 و DOOM و کارمک و..........ترول بشن ;;) چون تو 10 سال پیش گیر کردند ! OMG !

WOOOOOOOOOOOOW
من کفم برید !!!!!!!!!

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
واقعا خجالت داره خدایش چطوری روشون میشه این مسخره باز یها را بدن بیرون این ها هنوز تو حال هوای 10 سال پیش هستند =))
این ها نسل را بازمان سگا یا میکرو اتاری اشتباه گرفته انمد یا بهتر هست بگم تو همون زمان گیر کردند !
یکی هم نیست بکششون بیرون

من فقط یه توصیه ای میکنم بهتون، یه جوری صحبت کنید که پس فردا اگه بازی توی VGA معرفی شد(شماره ی 4 ) و فک ها به زمین چسبید بتونین بیاین توی تاپیک :) .
این مسخره بازی هایی هم که شما گفتید میراث صنعت گیم هستن و همون آنچارتد شما و N تا بازیه دیگه هم بهش مدیونن، پس خواهشا طرز صحبتتون رو عوض کنید. خیلی ها هم مثل من همون بازی هارو به خیلی از بازی های به ظاهر بازی توی این دوره و زمونه ترجیح میدن .
حرکت یه عده ای توی این فروم راجع به بعضی عناوین بخصوص (HL و Doom و...) خیلی جالبه، فقط کافیه توی عنوان خبر اسم این عناوین باشه، سریعا این دوستان حضورشون رو توی تاپیک اعلام میکنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر