بازی و نرم افزار برای Android

bthegame

کاربر سایت
Dec 1, 2013
324
Lara Croft Relic Run v.1.0.39 _ Mod Money
thumb-Lara%20Croft%20Relic%20Run%20v.1.0.39%20%5BMod%20Money%5D.png

Download

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
دوستان خواهشا یه قند شکن خوب به جز سایفون و hss معرفی می کنید؟ تا الان از سایفون استفاده میکردم ولی چن روزه موقع اتصال ارور میده
من از Open *** استفاده میکنم .. البته این برنامه یک میزبان یا رابط برای *** های دیگه هست

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
سلام دوستان.من یه نرم افزار از طریق کامپیوتر دانلود کردم..منتها نمیدونم چه طوری باید راهش انداخت.این راهنمای نصبش ولی وقتی ریختم تو موبایل بعدش که نرم افزار رو باز میکنی باید دوباره یه سری دانلود کنی ولی وقتی میخوای دانلود کنی نرم افزار متوقف میشه.تو راهنماش نوشته که نرم افزار رو باید نصب کرد.چه طوری باید نصبش کرد؟؟0من بار اولمه که میخوام این کارو کنم،کلا از چیزی سر در نمیارم)

http://uupload.ir/files/294v_help.jpg

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
^^ [MENTION=69511]fosil[/MENTION]
سلام.
این پوشه رو باید داخل حافظه داخلی گوشی ریخت (پوشه android/data داخل حافظه داخلی). اگه هواوی باشه داخل sd هم میشه ریخت. اینو رعایت کردین؟
خیلی سر راست توضیح داده. راستی محتویات داخل com.elky. چیه ؟

Sent from my HTC Desire 816 dual sim

آخرین ویرایش:

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
سلام دوستان.من یه نرم افزار از طریق کامپیوتر دانلود کردم..منتها نمیدونم چه طوری باید راهش انداخت.این راهنمای نصبش ولی وقتی ریختم تو موبایل بعدش که نرم افزار رو باز میکنی باید دوباره یه سری دانلود کنی ولی وقتی میخوای دانلود کنی نرم افزار متوقف میشه.تو راهنماش نوشته که نرم افزار رو باید نصب کرد.چه طوری باید نصبش کرد؟؟0من بار اولمه که میخوام این کارو کنم،کلا از چیزی سر در نمیارم)

http://uupload.ir/files/294v_help.jpg
این نوع برنامه یا بازی ها دارای فایل Data یا داده هستند ... وقتی شما برنامه اجرا میکنی برنامه میخواد این Data را دانود کنه .. اما چون نسخه کرک شده هست کاری کردند که برنامه دانلود نتونه بکنه و اگر هم این Data را نداشته باشه برنامه کار نمیکنه

همراه با برنامه یک پوشه هست که اسمش نوشته که com شروع میشه .. گوشی به کامپیوتر وصل میکنی و از طریق کامپویتر وارد گوشی میشی بعد پوشه Android و بعد پوشه Data .. در این مسیر که اومدی اون پوشه Com را در اینجا کپی میکنی .. فقط اینکه باید با پوشه بریزی و به هیچ عنوان اسم پوشه تغییر ندی !

الان برنامه دیگه اجرا میشه

اگر این پوشه همراه با فایل دانلودی نبود دوباره برو به همون سایت که دانلود کردی در کنار لینک دانلود برنامه باید نوشته باشه لینک دانلود فایل Data

مشکلی بود دوباره سوال بپرس

ArmanBM

کاربر سایت
Feb 12, 2010
2
سلام دوستان
می خوام یه بازی رو معرفی کنم که اگه به بازی های موبایلی علاقه دارید ولی هنوز دانلودش نکردید واقعا از دستتون رفته. این بازی سال پیش توی جشنواره بازیسازان مستقل هم رتبه اول رو کسب کرده و به عنوان یه بازی ایرانی که چه عرض کنم، حتی نسبت به بازی های مشابه خارجی هم حرف برای گفتن داره. حالا بعد از یک سال منتشر شده و داغ داغه، تازه از تنور در اومده :D البته چند وقت پیش ها یه نسخه پولی ازش منتشر شده بود ولی الان رایگانه و میشه به راحتی از کافه بازار دانلودش کرد.
دیگه برای اینکه حرفم طولانی نشه یه تیکه از نقد سایت زومجی رو میذارم؛ برای اینکه بفهمید چجوریه باید خود بازی رو دانلود کنید.

ستاره‌ی دریایی شگفت‌انگیز یکی از بهترین بازی‌های موبایلی ساخته شده در کشور است. یک بازی سرگرم کننده با گیم‌پلی متنوع و کم نقص در کنار گرافیک شاد که می‌تواند تا مدتی شما را سرگرم کند. اگر مراحل بازی را به پایان رساندید و از آن سیر نشده‌اید، نگران نباشید. چرا که با ورود به بخش بی‌نهایت در بازی می‌توانید به فکر ثبت رکورد و رقابت با دوستان خود شوید. در نهایت نیز امیدواریم فصل چهارم بازی منتشر شود تا داستان ستاره‌ی دریایی نصفه کاره باقی نماند و بتواند به آرزویش برسد.
به نقل از سایت تحلیلی زومجی
لینک دانلود:
https://cafebazaar.ir/app/air.com.ygd.superseastarfree

لینک تریلر در آپارات:
تریلر رسمی بازی ستاره شگفت انگیز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر