بازی و نرم افزار برای Android

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
شما دنبال Hot*Spot Shield بگرد ... مرورگر نیست ولی سرعت بالایی داره !

در تکمیل فرمایش دوست عزیز این که معرفی شد چیز پی ان هست و برای استفاده در کلیه گوشی استفاده میشه
به شرطی که نت پدر سرعت داشته باشی خیلی خوب جواب میده

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
برنامه mobogenie رو نصب کنید بعد تو برنامه سرچ کنید چیز پی ان بعد انواع و اقسام چیز پی ان هارو براتون می یاره تازه یه سایت چیز شکن هست اگه خواستید pm بدید تا بدون بدم

amir2100

Tech Team
کاربر سایت
Sep 28, 2011
457
نام
امیررضا
Striker Soccer 2

Striker-Soccer-2-124x124.png

این بازی رو حتما امتحان کنید چون تیمای ایرانی مثل استقلال و پرسپولیس و سپاهان هم داره !!!!

• Like
Reactions: che-jaleb

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
کسی می دونه برنامه نقشه ره نما چرا نصب که میشه موقعی که بالا میاد نقشه رو نشون نمیده؟
البته GooGle play و GooGle Map رو آپدیت کردم

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
درود
دوستان عزیز یک لیست از کاربردی ترین برنامه ها و جالب ترین بازی های آندروید از نظر خودتون رو میتونید بدید؟
بعد یک GPS کامل و بدون دردسر (دیگه نقشه و همه چیز داشته باشه) و از همه مهمتر آفلاین چی پیشنهاد میشه؟

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
کسی می دونه برنامه نقشه ره نما چرا نصب که میشه موقعی که بالا میاد نقشه رو نشون نمیده؟
البته GooGle play و GooGle Map رو آپدیت کردم

درود
دوستان عزیز یک لیست از کاربردی ترین برنامه ها و جالب ترین بازی های آندروید از نظر خودتون رو میتونید بدید؟
بعد یک GPS کامل و بدون دردسر (دیگه نقشه و همه چیز داشته باشه) و از همه مهمتر آفلاین چی پیشنهاد میشه؟

نقشه گوگل نت قوی لازم داره
درباره نقشه خوب و آفلاین من خیلی چیزها رو امتحان کردم بهترین مورد که از هر نظر جواب میده sygic ه نقشه آفلاین داره برای آپدیت و بعد از اون دیگه آفلاین اجرا میشه و خیلی امکانات داره
من خودم هر وقت میام تهران همه جا باهاش میرم

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
Dead Trigger 2 رو نمیشه آفلاین زد؟ وای فای هم روشن می کنم ولی نمیتونه یوزر بسازه و متصل شه

dead trigger 2 نسخه افلاین نداره و فکر نکنم نسخه افلاین این بازی بیاد برای بازی کردن این بازی هم از ف ی لتر شکن های اندروید مثل سایفون یا ***** شکن های پلی استفاده کن تا بتونی وارد بازی بشی

- - -ویرایش - - -

کسی Jupiter Jump برای اندروید رو داره یا لینکی چیزی بده؟ رو Iphone بازی کردم خیلی حال داد

این بازی برای اندروید هنوز منتشر نشده

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
برنامه Cerberus رو برید بگیرید برای حفاظ گوشی از دزدی هست اما نسخه رایگان نداره فقط 7 روز رایگان پشت کامپیوتر دستور دادم گوشی رو قفل کنه صفحه روشن بود یهوی قفل شد.
اگه برنامه دیگه ایی مثل این ولی رایگاه هست حتما بگید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر