بازی و نرم افزار برای Android

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
میشه لینک دانلود Playstation All-Stars Island V3.0 رو بزارید؟ :-"
نمیابم آخرین ورژنش که این میباشد رو:-s

The Mera Abides

Entierra tu primer juguete
کاربر سایت
Dec 26, 2012
442
نام
میلاد
دوستان کسی میتونه روش نصب کامل اپلیکیشن iFruit برای GTA V رو قرار بده؟ من نصبش کردم ولی وقتی اپ رو اجرا میکنم اقدام به آپدیت میکنه در حالی که اون فایل 200 مگیش هست داخل تبلتم.

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
دیتای بازی Most Wanted V1.0.0.47 رو از یه سایتی دانلود کردم ولی بازی رو اجرا کردم تمام مرحله رفته شده بود و همه ماشین ها آزاد بود. چه جوری میشه سیوها ی قبلی رو پاک کرد؟

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
دیتای بازی Most Wanted V1.0.0.47 رو از یه سایتی دانلود کردم ولی بازی رو اجرا کردم تمام مرحله رفته شده بود و همه ماشین ها آزاد بود. چه جوری میشه سیوها ی قبلی رو پاک کرد؟
اون بازی MOD شدس...یعنی همه چی آزاد شده از قبل
یدونه UnMode بگیر

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
دوستان من دیتای بازی Z.vs.P رو تو پوشه Obb میریزم از طریق pc تا اخر پر میشه بعد ارور میده که دستگاه اجازه نمیده..
حالا باید چی کار کنم؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
خوب بالاخره پیدا کردم PS All-Stars Island رو ! :bighug:
فقط وحشت نکنیدا! :-" تو سایت که رفتید،کنار آیکون بازی،یه دکمه سبز رنگی هست،اون دانلوده:-" ، حجمش 25-26Mbـه ولی بعد که میرید تو بازی، باید بخش Infamous و Gravity Rush رو هم دانلود کنید! (حجم رو نمیزنه:| )
برای باز کردن بخش LBP K هم باید عکس Sack Boy رو اسکن کنید یا توی یکی از 3 مرحله ی بالا رکورد 600000 بزنید، که کاری بس تخیلی ـست! :-" هنوز امتحان نکردم ببینم از رو صفحه کامپیوتر هم میشه اسکن کرد یا نه:-"

http://android.d.cn/game/34375.html

من که عاشقش شدم! بسی حال میده:bighug:

آخرین ویرایش:

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
خوب بالاخره پیدا کردم PS All-Stars Island رو ! :bighug:
فقط وحشت نکنیدا! :-" تو سایت که رفتید،کنار آیکون بازی،یه دکمه سبز رنگی هست،اون دانلوده:-" ، حجمش 25-26Mbـه ولی بعد که میرید تو بازی، باید بخش Infamous و Gravity Rush رو هم دانلود کنید! (حجم رو نمیزنه:| )
برای باز کردن بخش LBP K هم باید عکس Sack Boy رو اسکن کنید یا توی یکی از 3 مرحله ی بالا رکورد 600000 بزنید، که کاری بس تخیلی ـست! :-" هنوز امتحان نکردم ببینم از رو صفحه کامپیوتر هم میشه اسکن کرد یا نه:-"

http://android.d.cn/game/34375.html

من که عاشقش شدم! بسی حال میده:bighug:

خیلی ممنون بابت معرفی
منم نصبش کردم اون 3تارم دانلود کردم... LBP هم باز شد چیزی ازم نخاس :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر