بازی و شایعه

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,797
نام
امین
نوشته شده توسط Kain:
با سلام .
دو تا خبر دسته اول دارم .
اول اینکه رازیل تونست در سری بازی های میراث کین ( Legacy of Kain Series ) بالاخره عقدشو خالی کنه و کین رو شکست بده !!!! ( ته خالی بندی ! :cheesygri )
و خبر دوم اینکه دیروز هیدئو کوجیما طی یک تصادف دلخراش مرد !! بعد از ظهر که خوابیده بودم روحش با یه الاغ سفید اومد به خوابم و گفت مصطفی جان من دیگه در بین شما نیستم . این نخود رو بگیر . این نتیجه سالها زحمات منه . بکارش و ببین ازش چی در میاد .
من کاشتمش بصورت دیمی ! چند ساعت بعد اسنیک از زمین مثل علف هرز در وشد !!!
( آقا من همین جا از همه خداحافظی میکنم و قصد دارم از ایران خارج بشم . در غیر اینصورت طرفدارای متال گیر منو میکشن !! بای بای )
مصطفی جان دمت گرم خیلی حال کردم خیلی خالی خفنی بستی
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
resident evil 4 بزودی برای pc منتشر میشه باور کنید همین الان این خبرو خوندم به pc بازا تبریک میگم
امیدوارم evil 5 هم برای پی سی منشر بشه ((کپکام دوباره با پی سی اشتی کرد))

این هم یه عکس که گفته منو ثابت میکنه
http://img.majidonline.com/pic/8085/1.jpg

نمی دونم چرا تو این تاپیک مطرح کردم باید برم یه جا دیگه مطرح کنم

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
به دنبال شایعه سازی عده ای معلوم الحال که خبر خبرگذاری فاشیست نیوز را تکذیب کردند شرکت کپکام اعلام کرد که تمامی نسخه های رزیدنت اویل 4 را که برای کنسول های گیم کاب و پلی استیشن 2 به فروش رسانده جمع آوری میکند و این بازی فقط برای pc عرضه خواهد شد. سخنگوی کپکام همچنین افزود که شماره های بعدی ین بازی تا شماره 8 عمرا برای هیچ کنسولی عرضه نخواهد شد . لطفا اصرار نفرمایید.
resident-evil-4-box_lg.jpg

kakero youga

کاربر سایت
Oct 1, 2005
341
نام
رضا
آقا من همین جا از همه خداحافظی میکنم و قصد دارم از ایران خارج بشم . در غیر اینصورت طرفدارای متال گیر منو میکشن !! بای بای

حتماَ اين كار رو بكن...وگرنه يه شوتِ " ببرآساي جديد(!)" حواله ت ميكنم تا خودتو واكي باياشي بچسبين به تور دروازه!!:lol::lol::lol: به دل نگير...اما مثل اينكه خيلي استعداد داري!!!

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
تصحیح

نوشته شده توسط alprh:
به دنبال شایعه سازی عده ای معلوم الحال که خبر خبرگذاری فاشیست نیوز را تکذیب کردند شرکت کپکام اعلام کرد که تمامی نسخه های رزیدنت اویل 4 را که برای کنسول های گیم کاب و پلی استیشن 2 به فروش رسانده جمع آوری میکند و این بازی فقط برای pc عرضه خواهد شد. سخنگوی کپکام همچنین افزود که شماره های بعدی ین بازی تا شماره 8 عمرا برای هیچ کنسولی عرضه نخواهد شد . لطفا اصرار نفرمایید.
resident-evil-4-box_lg.jpg
تو پست قبلی به اشتباح به جای وحید نوشتم فاشیست .امیدوارم که قانون کپی رایت رو زیر پا نذاشته باشم چون این خبر کمابیش توسط وحید به شما داده شده بود و من فقط جزییات رو عرض کردم .

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
بر و بچ اگر ممکنه سطح کیفیه خالی بندیاتئن رئ بالا ببرین .
اگه میخواین با بهروز پیرپکاجکی یه صحبتی بکنم براتون کلاس تقویتی بذاره .

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
نوشته شده توسط kakero youga:
حتماَ اين كار رو بكن...وگرنه يه شوتِ " ببرآساي جديد(!)" حواله ت ميكنم تا خودتو واكي باياشي بچسبين به تور دروازه!!:lol::lol::lol: به دل نگير...اما مثل اينكه خيلي استعداد داري!!!
:cry: :cry:
آقا یکی زنگ بزنه 110 . این منو تهدید به مرگ کرد !!
الان میرم به مامانم میگم !! :lol:

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط parham_safa:
سلام
بر و بچ اگر ممکنه سطح کیفیه خالی بندیاتئن رئ بالا ببرین .
اگه میخواین با بهروز پیرپکاجکی یه صحبتی بکنم براتون کلاس تقویتی بذاره .
اون شاگرد خوبی بود . من بش افتخار میکنم .

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
resident evil 4 بزودی برای pc منتشر میشه باور کنید همین الان این خبرو خوندم به pc بازا تبریک میگم
امیدوارم evil 5 هم برای پی سی منشر بشه ((کپکام دوباره با پی سی اشتی کرد))

این هم یه عکس که گفته منو ثابت میکنه
http://img.majidonline.com/pic/8085/1.jpg

نمی دونم چرا تو این تاپیک مطرح کردم باید برم یه جا دیگه مطرح کنم
آره از عکسی که گذاشتی معلومه چقدر راست میگی
البته فکر می کنم این خبر را باید در مرغداری مطرح میکردی چون به سوژه عکسی که گذاشتی بیشتر میخورد :D :D :o

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,797
نام
امین
نوشته شده توسط kakero youga:
حتماَ اين كار رو بكن...وگرنه يه شوتِ " ببرآساي جديد(!)" حواله ت
ميكنم تا خودتو واكي باياشي بچسبين به تور دروازه!!:lol::lol::lol: به دل نگير...اما مثل اينكه خيلي استعداد داري!!!

نوشته شده توسط Kain:
:cry: :cry:
آقا یکی زنگ بزنه 110 . این منو تهدید به مرگ کرد !!
الان میرم به مامانم میگم !! :lol:

نوشته شده توسط Police _ 110:
سلام کسی منو صدا کرد

مشکلی پیش امده کین جان

58.gif
58.gif
58.gif
مصطفی نیروی کمکی رسید

only for pc / omran any consol
48.gif
48.gif

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
آقا یه خبر داغ دارم من الان دارم نسخه کرک شده Sc3 رو بازی میکنم راست میگم باور کنید :cheesygri :cheesygri
درضمن بازی متال گیر 3 هم برای pc اومده اونم گرفتم میدونید چرا برای pc اومد بخاطر اینکه من به کونامی ایمیل زدم گفتم این بازی رو برای pc بزنه ببینیم چی اینقدر میگن امین جان هم ببینه که چیزه بدرد بخوری هست یا نه :cheesygri :cheesygri
یه چند خبر داغ دیگه هم داشتم ولی گفتم زیادیتون میشه اگه همه رو بگم شاید از خوشحالی سکته کنید
راستی منبع خبر های من هم بازی دات است :cheesygri :cheesygri

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,797
نام
امین
آقا یه خبر داغ دارم من الان دارم نسخه کرک شده Sc3 رو بازی میکنم راست میگم باور کنید
راست میگه من حرفش رو تایید میکنم
رضمن بازی متال گیر 3 هم برای pc اومده اونم گرفتم میدونید چرا برای pc اومد بخاطر اینکه من به کونامی ایمیل زدم گفتم این بازی رو برای pc بزنه ببینیم چی اینقدر میگن امین جان هم ببینه که چیزه بدرد بخوری هست یا نه
48.gif
48.gif
علیرضا واقعا بازیش نکردی من متال گیر 3 رو 5 ساله پیش رو پی سی بازی کردم
عجیبه!!!!!!!!!
48.gif

راستی منبع خبر های من هم بازی دات است
74.gif
74.gif

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
راست میگه من حرفش رو تایید میکنم

48.gif
48.gif
علیرضا واقعا بازیش نکردی من متال گیر 3 رو 5 ساله پیش رو پی سی بازی کردم
عجیبه!!!!!!!!!
48.gif

74.gif
74.gif
جدی میگی بابا پس به من دروغ گفتن که این تازه اومده پس برم پیشه یارو یه چیزی بهش بگم نامرد به من گفت که این رو تازه دیروز آوردم :exclaim: :cheesygri :cheesygri :cheesygri

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,206
نام
هادی
پس از ورود pes5 به بازار شرکت ea که سازنده سری بازیهای فیفا است شکست سختی خورد.نسخه های fifa 06 که ea امسال روانه بازار کرده روی دست این شرکت باد کرده و به هیچ وجه فروش نمیرود.آن عده ای هم که این بازی را خریده اند طی صفهایی که جلوی در شرکت کشیده اند خواهان پس دادن بازی و گرفتن پول خود هستند.
گفته میشود ea با بحران شدیدی روبروست و این شرکت رو به ورشکستگی میرود.آنها امیدوارند با فروش nfs:most wanted این ضرر بسیار بزرگ را جبران کنند.
پس از این ماجرا سخنگوی شرکت ea اعلام کرد که این شرکت تصمیم دارد تولید سری بازیهای فیفا را متوقف کند و ما در سالهای آینده شاهد شماره های بعدی این بازی نخواهیم بود.این میتواند یک خبر خوش و بسیار عالی برای دنیای بازی باشد.مردم پس از شنیدن این خبر به جشن و پایکوبی در خیابانهای شهرهای بزرگ دنیا پرداخته اند و سر از پا نمی شناسند.از این پس دنیای بازی شاهد تنها یک بازی فوتبال واقعی خواهد بود و آن هم سری winning eleven است.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر