بازی و شایعه

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط Ali_Reza_1899:
متال گیر 3 برای pc اومده
این تایپیک واسه بازی های جدیده نه بازی های عهد بوق . ببین متالگیر 7 تا یه ماه دیگه میاد واسه pcاونوقت داری نسخه 3 رو خبر میدی. در مورد اسپلینتر سل هم خشایار (پسر عمم)کرکش کرده بود پارسال . سعی کن خودتو همیشه به روز کنی . (البته نه بیش از حد)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
نوشته شده توسط alprh:
این تایپیک واسه بازی های جدیده نه بازی های عهد بوق . ببین متالگیر 7 تا یه ماه دیگه میاد واسه pcاونوقت داری نسخه 3 رو خبر میدی. در مورد اسپلینتر سل هم خشایار (پسر عمم)کرکش کرده بود پارسال . سعی کن خودتو همیشه به روز کنی . (البته نه بیش از حد)
عزیزم خودت که از همه عقب تری من 5 ساله پیش متال 3 رو بازی کردم و حدود 7 ساله پیش متال 7 رو
123.gif
پس سعی کن به روز باشی و نه اینکه عقب بمونی
در مورده اسپلینتر سل هم بگم که دم خشایار گرم خیلی با حاله ها قدرش روبدون .نکنه اسپلینتر سل 1 رو کرک کرده :mrgreen:

نوشته شده توسط Ali_Reza_1899:
جدی میگی بابا پس به من دروغ گفتن که این تازه اومده پس برم پیشه یارو یه چیزی بهش بگم نامرد به من گفت که این رو تازه دیروز آوردم :exclaim: :cheesygri :cheesygri :cheesygri
اره برو حالشو بگیر :cheesygri

+++++++++++
این قدر خالی بستیم که یه جوری شدم الان تو اسمونا دارم سیر میکنم :lol:

kakero youga

کاربر سایت
Oct 1, 2005
341
نام
رضا
:cry: :cry:
آقا یکی زنگ بزنه 110 . این منو تهدید به مرگ کرد !!
الان میرم به مامانم میگم !! :lol:

نوشته شده توسط Police _ 110
سلام کسی منو صدا کرد

مشکلی پیش امده کین جان
58.gif
58.gif
58.gif
مصطفی نیروی کمکی رسید

بابا حالا ما يه چيزي گفتيم...چرا پليس رو دخالت ميدين؟ اصلاَ حيف از شوت گرانبهاي(!) من كه واسه ت حروم كنم!!!:lol: اما براي شيرين شدن زندگي هم كه شده...يه شوخي با Kain عزيز كرديم...براي اطلاعات بيشتر اينجا رو كليك كنيد!!:twisted:

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
.

نوشته شده توسط pandora tomorrow:
در مورده اسپلینتر سل هم بگم که دم خشایار گرم خیلی با حاله ها قدرش روبدون .نکنه اسپلینتر سل 1 رو کرک کرده :mrgreen:
اتفاقا اگه تو خشایارو ببینی متوجه عمق خالی بندی من میشی !!! بیشتر بش میاد سوپر ماریو رو کرک کنه .

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
نوشته شده توسط alprh:
اتفاقا اگه تو خشایارو ببینی متوجه عمق خالی بندی من میشی !!! بیشتر بش میاد سوپر ماریو رو کرک کنه .
عکس این اعجوبه ی قرن رو بزار تا ببینیمش :mrgreen:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
بچه ها تبق اخرين خبر من بازي مكس پين 3 سه سال پيش در اقيانوس منجمد شرقي ارزه شده ولي نمي دونم چيشده كه اينجا پخش نشده اگر كسي خواست اين بازي رو بگه من براش پست ميكنم بازي باحالي
redface.gif

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط Miesam:
بچه ها تبق اخرين خبر من بازي مكس پين 3 سه سال پيش در اقيانوس منجمد شرقي ارزه شده ولي نمي دونم چيشده كه اينجا پخش نشده اگر كسي خواست اين بازي رو بگه من براش پست ميكنم بازي باحالي
redface.gif
آره من پارسال نسخه pal/fasa رو بازی کردم . شنیدم که این بازی فقط در اقیانوس منجمد شرقی و فسا (اطراف پاریس)منتشر شده.

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
شرکت id اعلام کرد که قسط دارد سری جدید بازی qook رو وارد بازار کنه.
همچنین قرار شده قبل از اینکه f.e.a.r وارد بازار بشه نسخه ی سوم این بازی اول وارد بازار خواهد شد.

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط hadi_gamer:
پس از ورود pes5 به بازار شرکت ea که سازنده سری بازیهای فیفا است شکست سختی خورد.نسخه های fifa 06 که ea امسال روانه بازار کرده روی دست این شرکت باد کرده و به هیچ وجه فروش نمیرود.آن عده ای هم که این بازی را خریده اند طی صفهایی که جلوی در شرکت کشیده اند خواهان پس دادن بازی و گرفتن پول خود هستند.
گفته میشود ea با بحران شدیدی روبروست و این شرکت رو به ورشکستگی میرود.آنها امیدوارند با فروش nfs:most wanted این ضرر بسیار بزرگ را جبران کنند.
پس از این ماجرا سخنگوی شرکت ea اعلام کرد که این شرکت تصمیم دارد تولید سری بازیهای فیفا را متوقف کند و ما در سالهای آینده شاهد شماره های بعدی این بازی نخواهیم بود.این میتواند یک خبر خوش و بسیار عالی برای دنیای بازی باشد.مردم پس از شنیدن این خبر به جشن و پایکوبی در خیابانهای شهرهای بزرگ دنیا پرداخته اند و سر از پا نمی شناسند.از این پس دنیای بازی شاهد تنها یک بازی فوتبال واقعی خواهد بود و آن هم سری winning eleven است.
پس منم رفتم بیرون خوشحالی کنم :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
نوشته شده توسط Police _ 110
سلام کسی منو صدا کرد

مشکلی پیش امده کین جان
سلام . خوبی دوست عزیز .
نه ممنون . مشکل حل شد . با وساطت و پادرمیونیه بزرگترها حلش کردیم !! :lol:

مصطفی نیروی کمکی رسید
آره . تو زنگ زدی پلیس 110 امین جان ؟؟؟
دستت درد نکنه . نزدیک بود با شوت کاکرو مثل اون توپ ها که شوت میکرد برم تو تور دروازه و تور رو سوراخ کنم و فرو برم تو سیمان پشت دروازه و آخرشم پنچر بشم !!! :D

بابا حالا ما يه چيزي گفتيم...چرا پليس رو دخالت ميدين؟ اصلاَ حيف از شوت گرانبهاي(!) من كه واسه ت حروم كنم!!! اما براي شيرين شدن زندگي هم كه شده...يه شوخي با Kain عزيز كرديم...براي اطلاعات بيشتر اينجا رو كليك كنيد!!
دوست عزیز میدونیم شما شوخی کردی . ما هم شوخی میکنیم . یه وقت به دل نگیری .
اتفاقا من خودم از طرفداران پروپاقرص بازی متال گیر هستم و خیلی با بازیش حال میکنم . :razz:
اینی هم که گفتم فقط خواستم ببینم کی تعصبی هست در مورد این بازی !! :cheesygri

خوب بگذریم دوستان . دو تا خبر جدید داغ داغ .
1 - عرضه بازی کواک 4 به تعویق افتاد . سازندگان بازی اعلام کردن به دلیل اتفاقات اخیر در عراق و اشغال شدن آن به دست نیروهای آمریکایی و انگلیسی و یه مشت دیوونه دیگه قراره برای اعتراض نسبت به این کار تغییراتی در روند بازی ایجاد کنن که باعث میشه عرضه بازی کمی بیشتر طول بکشه . تغییراتی که ایجاد شده چند تا هستن . مثلا غول آخر بازی جورج دبلیو بوش هست که باید با بازوکا بزنیم بترکه !!
بازی هم در شهر انگلیس البته در سال 4000 میلادی اتفاق میوفته و شما پس از کشتن غول آخر یه بمب اتم رو فعال میکنین که درست میاد میخوره به انگلیس و همش دود میشه میره هوا .
( همون طور که دیدین این تغییرات برای اعتراض نسبت به این کار ناجوانمردانه هست ! )

2 - و اما خبر دوم . طرفداران بازی ماریو ( همون قارچ خور خودمون ) نسبت به تکراری شدن بازی اعتراض کردن . در نتیجه در شماره جدید این بازی قراره ماریو به جای قارچ , هویج بخوره و بزرگ بشه . البته بازی سازا گفتن به دلیل کهولت سن ماریو و داشتن دندون مصنوعی شاید از آب هویج هم استفاده کردیم .

خوب آقا پرهام . سطحش چطور بود ؟؟؟؟ جدیدا رفتم پیش بهروز کلاس خصوصی !!! ;)

آخرین ویرایش:

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
آقا ببخشید تو خالی بالا اشتباهی نوشتم شهر انگلیس !! پیش خودتون کشور بخونین .
چون نمیدونم چرا نمیتونم ویرایشش بکنم ! ویرایش فعال نیست .

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
battlefild 3

شرکت ea اعلام کرد که کشور امریکا از لیست battlefild 3 حذف شده و احتمالا به جای آن از کشور ایران یا گواتمالا استفاده کرد .به گذارش شین هوا علت اصلی این کار ضعف نیرو های آمریکایی در سری قبل - فجایای زندان ابوغریب و هم دردی با مردم فلسطین صورت گرفته است.

FashisT

کاربر سایت
Sep 26, 2005
109
به نقل از مجله بازی بازها فیلمی اکشن از دوشخصیت پرنس و دانته ساخته میشه که داستانش بر میگرده به 11 سال بعد بازگشت پرنس به بابل که این دو دست قدیمی هر کدوم زنی اختیار کردند و صاحب چند فرزند هستند...ماموریت شما در این بازی نگهداری از بچه ها و سابیدن خانه هست..
از فن های جدید این بازی که گفته میشود باعث دگرگونی بازیهایی در این سبک هست این است که شما میتوانید با یک دست کهنه پچه را عوض کنید و با یک حرکت اکروباتیک پستانک بچه کوچک را در دهانش قرار دهید!
البته کامبوهای دیگری در این بازی نهفته شده که کمتر کسی به غیر از سازنده ان میتواند به ان دست یابد..یکی از این کامبو ها که در سایت fadatshamspot.com منتشر شده این است که شما در آن واحد میتوانید فقط با زدن چند کلید پشت سر هم شخصیتهای بازی را در ان واحد در ضرفشویی و شیر دادن بچه و پاک کردن شیشه ها انجام دهید!
در باره گرافیک بازی گفته میشود اولین بازی در طول بازیهای کامپیوتری میباشد که از تکنیک پیکسلی استفاده میکند به صورتی که تمام اجزا ار پیکسل درست شده اند!
شایعاتی به گوش میرسد که اسم بازی از Dante VS Prince به gargshi prince & moshbokhoradet Dante تغییر کند که با این حساب از این به بعد بازی را با اسم انحصاری G.P.M.D خوانده میشود!
ریلیز بازی:q2 1945
فعلا

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
؟

نوشته شده توسط FashisT:
به نقل از مجله بازی بازها فیلمی اکشن از دوشخصیت پرنس و دانته ساخته میشه که داستانش بر میگرده به 11 سال بعد بازگشت پرنس به بابل که این دو دست قدیمی هر کدوم زنی اختیار کردند و صاحب چند فرزند هستند...ماموریت شما در این بازی نگهداری از بچه ها و سابیدن خانه هست..
از فن های جدید این بازی که گفته میشود باعث دگرگونی بازیهایی در این سبک هست این است که شما میتوانید با یک دست کهنه پچه را عوض کنید و با یک حرکت اکروباتیک پستانک بچه کوچک را در دهانش قرار دهید!
البته کامبوهای دیگری در این بازی نهفته شده که کمتر کسی به غیر از سازنده ان میتواند به ان دست یابد..یکی از این کامبو ها که در سایت fadatshamspot.com منتشر شده این است که شما در آن واحد میتوانید فقط با زدن چند کلید پشت سر هم شخصیتهای بازی را در ان واحد در ضرفشویی و شیر دادن بچه و پاک کردن شیشه ها انجام دهید!
در باره گرافیک بازی گفته میشود اولین بازی در طول بازیهای کامپیوتری میباشد که از تکنیک پیکسلی استفاده میکند به صورتی که تمام اجزا ار پیکسل درست شده اند!
شایعاتی به گوش میرسد که اسم بازی از Dante VS Prince به gargshi prince & moshbokhoradet Dante تغییر کند که با این حساب از این به بعد بازی را با اسم انحصاری G.P.M.D خوانده میشود!
ریلیز بازی:q2 1945
فعلا
خواصیت آیتم های جدیدی که به بازی اضافه شدن رو میتونی نام ببری ؟ چون من حرف و حدیث هایی شنیدم. میخوام مطمئن شم در مورد آیتم قند داغ...

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
پس دیگه واقعا مغازه دارن سرم رو کلاه گذاشت البته من دیروز رفتم پیشش گفت که سرکارم گذاشته بود بعد متال گیر 14 رو به هم داد تا صبح هم تمومش کردم امیدوارم نگید که اینو 10 سال پیش تمومش کردید :mrgreen: :mrgreen:
بعدش هم این Prince of Persia 15 رو گفت که فردا میاره میخاستم بدون که این یکی رو دیگه به من نندازه گفتم شاید اینم مثل متال گیر بشه :cheesygri :cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر