بازی و شایعه

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
یه خبر دیگه هم دارم که خیلی جدیده مال همین 1 ساعت پیشه بیگ باس داشته تو تظاهزات مشت محکم تو دهن و شکم و جاهای دیگه استکبار جهانی میزده نامرد استکبار جهانی گاز نخود از خودش در میکنه بیگ باس بنده خدا هم بیهوش میشه ورش می دارن میبرن اینم عکسش
32490.jpg

bazii_center

کاربر سایت
Mar 18, 2007
38
نام
فرزام
این END نامردیه .... شما ها دیگه کی هستین؟ همین که نوبت به ما میرسه فورا تاپیکمون قفل میشه ولی همین که یه کاربر ویژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژه میاد همون تاپیک مارو میزنه دیگه.... خیلی نامردیه تا جای که بتونم............................ ولش کن ولی اینو بدونید که این رسمش نبود.... من همین تاپیک رو 2روز قبل از زدن همین تاپیک حضری زدم ولی فورا قفل شد..... http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=8525

با تشکــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر از مدیران محترم BaziCenter
یوزر Bazicenter

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
این END نامردیه .... شما ها دیگه کی هستین؟ همین که نوبت به ما میرسه فورا تاپیکمون قفل میشه ولی همین که یه کاربر ویژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژه میاد همون تاپیک مارو میزنه دیگه.... خیلی نامردیه تا جای که بتونم............................ ولش کن ولی اینو بدونید که این رسمش نبود.... من همین تاپیک رو 2روز قبل از زدن همین تاپیک حضری زدم ولی فورا قفل شد..... http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=8525

با تشکــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر از مدیران محترم BaziCenter
یوزر Bazicenter
من ویژم؟!:biggrin1:
نه بابا !
اون تاپیک بود واسه همین اون یکی قفل شد:-" در ضمن من یه پست صفحه ی قبل دادم ببینش!

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
خوب معلومه تایپیک شما قفل میشه شما تایپیک رو دو روز قبل زدی ولی تاریخ این تایپیک رو نگاه کن تقریبا دو سال پیش زده شده و چون دو تا تایپیک با یه موضوع نمیشه زده بشه یکی باید قفل بشه و این مشخصه که تایپیک جدیده قفل میشه و قدیمیه باقی میمونه.
یا علی مدد

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
شما به تاریخ ایجاد این تاپیک دقت کردی اصلا؟ 09-29-2005
یعنی دو سال پیش! اونوقت شما تاپیکی که 2 روز پیش زده شده رو با تاپیک 2 سال پیش مقایسه می کنی تازه انتقاد هم می کنی؟ نه حتما انتظار داشتی این تاپیک قفل شه و تاپیک شما باز بمونه؟ تازه فرق این تاپیک با مال شما اینکه یه ربطی به بازی داره و شامل هر چیزی نمی شه ولی تاپیک شما هر مطلبی رو به عنوان شایعه می شد توش نوشت.

مشکل از اینکه شما اصلا توجه نداری به چیزی؛ نه به انجمن های سایت نه به قوانینش!

کاربر ویژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژه
دفعه بعد درجه ها رو درست بخون!;)

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
با سلام به بچز شايعه ساز
من مرحله پنجم assasins creed گير كردم اونجايي كه بعد از كشتن amdiner دمو شروع مي شه بعدش نمي دونم بايد چيكار كنم همه جارو هم گشتم
ولي گير كردم....!!!!
كسي مي تونه كمك كنه؟؟؟؟؟

halo_game2000

کاربر سایت
Jun 23, 2007
127
بچه ها کوجیما دیشب امده بود خونمون بعدش هم نوبو اماتسو اومد اخرش هم که مستر چیف اومد بعد باهم زدیم بیرون رفتیم به پارک خیلی خوش گذشت جاتون خالی اقا امین از تو هم خیلی پرسیدن:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:love::love::love::love::love::love:

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
MGS4 براي Wii اختصاصي شد ...
پس از خريدن كل شركت سوني توسط نينتندو ... بازي MGS4 براي Wii اختصاصي و فردا رليز مي شود ...
از اين پس نينتندو اسم شركت جديد خود را فينتندو ناميد و دستور داد گروه ويژه اي از Swat ها متشكل از 500.000 كماندو جست و جوي خانه به خانه را شروع و تمام PS3 ها را براي سوزاندن به دفتر مركزي فينتندو ببرند ...
راستي يادم رفت اينم بگم :
من مدير جديد فينتندو ام ... احترام بزاريد :love::love::laughing::laughing:

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
این تاپیک انصافا حیف زیر خاک بمونه.

خودم شروع میکنم:
خبرگذاری فایر فاکس نیوز اعلام کرد:GeoHot در مرزهای ایران و افغانستان دستگیر شد!!ایشون بعد از رام کردن اژدهای سیاه به علت اقدام علیه امنیت ملی از طرف سونی محکوم شد.محکومیت ایشون از این قرار است که در نمایشگاه E3 2011 در جلوی حضار یک PS3 Fat بر سر ایشان خورد شود!!هواداران ایشان خواستار تخفیف مجازات از Fat به Slim هستند.

pedramstalker

کاربر سایت
Jan 7, 2010
926
نام
پدرام
GTA V Space City
اخيرا شايعه شده كه : GTA V دنباله ي IV است و زندگي پس از مرگ Roman را كه به علت مرگ به يك فضاي ديگر رفته را دنبال ميكند ، همچنين طبق شايعاتي ديگر در اواسط بازي Nico به او ميپيوندد و با هم زندگي خوش و خرمي را در Space City ميگذرانند ، ...
:d

M2Terrorism

کاربر سایت
Aug 15, 2010
614
نام
Mohammad Ali
EA Games:خبر داغی که 1 صدم ثانیه پیش درز کرد این بود که Crysis 2 هزار سال به تعویق افتاده است.این در حالی هست که لینک دانلود Crysis 5 به اینترنت درز کرده است.

BBC:بدبخت این PS3 رو اینقدر انگولک کردن منفجر شد.
FOX News:Dوید کیج دار فانی رو وداع گفت:d
Ghazvin News:گاد او وار 3 روی XBOX360 پورت شده وبا کینکت همخوانی دارد:))

• Like
Reactions: pedramstalker

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
Pepsi Man:The revenge Of The Drinks
نسخه ی دوم این بازی ساعاتی پیش تایید شد!:dبازی بر روی 360 و ps3 با قابلیت پشتیبانی موو و کینکت می باشد!:d
ساعاتی پیش ubisoft اعلام کرد که شرکت های EA و استودیو ی فن افزار شریف در هم آمیخته شده و استودیوی EA Sharif(ای ای شریف)را تشکیل داده و سپس توسط یوبی سافت خریداری شده و به استودیو های زیر مجموعه ی این شرکت تبدیل شده است.ظاهرا EA به بی پولی خورده بود!:d
مایکروسافت و سونی در نسل بعدی برای ساخت کنسولی مشترک با هم همکار می شوند.اولین اطلاعات از این کنسول توسط گروهی از کارگران افغانی این دو شرکت لو رفته.ظاهرا نام کنسول Xstation می باشد . نام شبکه ی این کنسول نیز Playstation Live است.
خوب بسته دیگه زیادی خالی بستم هدر سایت ترک خورد!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر