بازی های PlayStation Vita

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
Inti Creates، سازنده عنوان Gal Gun: Double Peace، اعلام نمود که بازی در دست ساختشان انتشاری جهانی خواهد داشت. به نظر می رسد که عنوان شوتر جدید کنسول PS4 و کنسول دستی PS Vita، راه خود را به شما، قبل از اتمام روز انتشار در کشور ژاپن پیدا خواهد کرد. چرا که طبق سخنان جدید سازندگان، بازی انتشاری جهانی به صورت واحد خواهد داشت.Inti Creates طی پستی در وبلاگ رسمی خود اذعان داشت:
در حال حاضر ما در اوایل کار خود بر روی این پروژه هستیم که این بدان معناست ما در حال جستجو، جهت یافتن ناشری هستیم که بتواند بازی را به همه شما در یک زمان معین ارائه دهد.
وی در ادامه افزود:
از این لحظه به بعد، ما با هدف انتشار بازی برای PlayStation 4 و PS Vita، همانند انتشار بازی در ژاپن، تلاش می کنیم. از آنجا که ما در حال ساخت جدیدترین نسخه در سری هستیم، می خواهیم Gal Gun: Double Peace را به تمامی شما در یک زمان تحویل دهیم. اگر بازی با موفقیت مواجه شود که امیدواریم این امر عملی شود، فرصتی را جهت گشوده شدن درب های جدید به سوی این سری باز خواهد کرد.

گیمفا

- - -ویرایش - - -

امروز استودیو Bigben Interactive، سازنده ی عنوان ریسینگ WRC 5 از اضافه شدن مسابقات شبانه در نسخه ی جدید این عنوان خبر داد. برای اطلاعات بیشتر و مشاهده ی تصاویر این مسابقات با گیمفا همراه باشید.
استودیو Bigben Interactive امروز از وجود مسابقات شبانه در بازی خبر داده و به مناسبت اضافه شدن این ویژگی تصاویری از این مسابقات منتشر کرد: WRC 5 برای پلتفرم های PC، PS4، Xbox one ،PS3، xbox 360 و Playstation Vita در حال ساخت بوده و در ماه اکتبر سال جاری عرضه می شود.

گیمفا

jafar_jakson

کاربر سایت
Jun 23, 2014
138
Playstation TV + 3 PS Vita Full Game Download Codes

Inti Creates، سازنده عنوان Gal Gun: Double Peace، اعلام نمود که بازی در دست ساختشان انتشاری جهانی خواهد داشت. به نظر می رسد که عنوان شوتر جدید کنسول PS4 و کنسول دستی PS Vita، راه خود را به شما، قبل از اتمام روز انتشار در کشور ژاپن پیدا خواهد کرد. چرا که طبق سخنان جدید سازندگان، بازی انتشاری جهانی به صورت واحد خواهد داشت.Inti Creates طی پستی در وبلاگ رسمی خود اذعان داشت:
در حال حاضر ما در اوایل کار خود بر روی این پروژه هستیم که این بدان معناست ما در حال جستجو، جهت یافتن ناشری هستیم که بتواند بازی را به همه شما در یک زمان معین ارائه دهد.
وی در ادامه افزود:
از این لحظه به بعد، ما با هدف انتشار بازی برای PlayStation 4 و PS Vita، همانند انتشار بازی در ژاپن، تلاش می کنیم. از آنجا که ما در حال ساخت جدیدترین نسخه در سری هستیم، می خواهیم Gal Gun: Double Peace را به تمامی شما در یک زمان تحویل دهیم. اگر بازی با موفقیت مواجه شود که امیدواریم این امر عملی شود، فرصتی را جهت گشوده شدن درب های جدید به سوی این سری باز خواهد کرد.

گیمفا

- - -ویرایش - - -

امروز استودیو Bigben Interactive، سازنده ی عنوان ریسینگ WRC 5 از اضافه شدن مسابقات شبانه در نسخه ی جدید این عنوان خبر داد. برای اطلاعات بیشتر و مشاهده ی تصاویر این مسابقات با گیمفا همراه باشید.
استودیو Bigben Interactive امروز از وجود مسابقات شبانه در بازی خبر داده و به مناسبت اضافه شدن این ویژگی تصاویری از این مسابقات منتشر کرد: WRC 5 برای پلتفرم های PC، PS4، Xbox one ،PS3، xbox 360 و Playstation Vita در حال ساخت بوده و در ماه اکتبر سال جاری عرضه می شود.

گیمفا

درود بر شما
قرض از مزاحمت دستگاهی به نام Playstation TV + 3 PS Vita Full Game Download Codes در نت دیدم آیا میشه بگید این چه دستگاهی هست؟ چه مزیت هایی دارد؟
چه ها در جعبه دارد و به چه ها نیاز دارد که خریده شود؟؟؟
هزینه خرید دستگاه چقدر است؟؟؟

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
درود بر شما
قرض از مزاحمت دستگاهی به نام Playstation TV + 3 PS Vita Full Game Download Codes در نت دیدم آیا میشه بگید این چه دستگاهی هست؟ چه مزیت هایی دارد؟
چه ها در جعبه دارد و به چه ها نیاز دارد که خریده شود؟؟؟
هزینه خرید دستگاه چقدر است؟؟؟
این دستگاه قادره تا اکثر بازی های کنسول ویتا رو اجرا کنه
از مزیت هاش میشه به
کوچک بودن
اجرای بازی ها در TV های بزرگ (که خود ویتا رو نمیشه به TV وصل کرد)
انجام بازی به وسیله ی دسته ی دوال شک
و از همه مهم تر قیمت اروزن دستگاه اشاره کرد
قیمت دستگاه هم تو یکی از سایت های فروش کنسول و غیره ۲۷۰ هزار تومن زده شده

jafar_jakson

کاربر سایت
Jun 23, 2014
138
این دستگاه قادره تا اکثر بازی های کنسول ویتا رو اجرا کنه
از مزیت هاش میشه به
کوچک بودن
اجرای بازی ها در TV های بزرگ (که خود ویتا رو نمیشه به TV وصل کرد)
انجام بازی به وسیله ی دسته ی دوال شک
و از همه مهم تر قیمت اروزن دستگاه اشاره کرد
قیمت دستگاه هم تو یکی از سایت های فروش کنسول و غیره ۲۷۰ هزار تومن زده شده

قیمتاش پایین تعجب کردم
درون کارتون دسته نداره هزینه اش چند؟ حافظه اش هزینه چند؟
آقا فروشنده دستگاه گفته قیمت 250 ه و گفته دسته و حافظه بجدا خرید
بازیاشو میشه اینترنتی چند نفره بازی کرد؟

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
قیمتاش پایین تعجب کردم
درون کارتون دسته نداره هزینه اش چند؟ حافظه اش هزینه چند؟
آقا فروشنده دستگاه گفته قیمت 250 ه و گفته دسته و حافظه بجدا خرید
بازیاشو میشه اینترنتی چند نفره بازی کرد؟
ببین اکثر امکاناتی که روی کنسول ویتا هست(منهای سیستم تاچ و سیم کارت خور بودن بعضی مدلهاش) رو به اضافه ی امکانتی مثل اتصال به تلویزیون ، اتصال دسته ی PS3 ,PS4 کنی میشه PS TV
قیمتش هم بین ۲۵۰-۲۷۰ هست ، اکثر پکهایی که تو ایران اومده سخه استاندارد هست یعنی دسته و مموری داخلش نیست بنابراین برای راه اندازیش نیاز به مموری و دسته داری.
امکان انلاین بازی کردن هم داره.

jafar_jakson

کاربر سایت
Jun 23, 2014
138
ببین اکثر امکاناتی که روی کنسول ویتا هست(منهای سیستم تاچ و سیم کارت خور بودن بعضی مدلهاش) رو به اضافه ی امکانتی مثل اتصال به تلویزیون ، اتصال دسته ی PS3 ,PS4 کنی میشه PS TV
قیمتش هم بین ۲۵۰-۲۷۰ هست ، اکثر پکهایی که تو ایران اومده سخه استاندارد هست یعنی دسته و مموری داخلش نیست بنابراین برای راه اندازیش نیاز به مموری و دسته داری.
امکان انلاین بازی کردن هم داره.

سپاس
دسته سونی 3 هزینه اش چند؟ حافظه چن گیگ هزینه اش چند؟ دسته سونی 3 چینی هام بهش میخوره؟ با سیم یا بدون سیم؟
بازی ویتا دست دوم چند؟ همه بازی ویتا اجرا کنه؟

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
سپاس
دسته سونی 3 هزینه اش چند؟ حافظه چن گیگ هزینه اش چند؟ دسته سونی 3 چینی هام بهش میخوره؟ با سیم یا بدون سیم؟
بازی ویتا دست دوم چند؟ همه بازی ویتا اجرا کنه؟
قیمتها اقلامی که پرسیدید متغییر هستن و بهتره که برای اطلاع بیشتر به سایتهای فروش یا مغازه های توپخونه یا پایتخت مراجعه کنید.
در مورد اینکه دسته های تقلبی هم به ویتا میخوره یا نه اطلاع دقیق ندارم ولی احتمالش کم هست!
بازیهای ویتا هم حدود ۴۰ درصدشون قابل اجرا روی ویتا هستند (بازیهایی که کلا با تاچ ویتا قابل بازی هستند عمدتا روی PS TV اجرا نمیشن)

jafar_jakson

کاربر سایت
Jun 23, 2014
138
قیمتها اقلامی که پرسیدید متغییر هستن و بهتره که برای اطلاع بیشتر به سایتهای فروش یا مغازه های توپخونه یا پایتخت مراجعه کنید.
در مورد اینکه دسته های تقلبی هم به ویتا میخوره یا نه اطلاع دقیق ندارم ولی احتمالش کم هست!
بازیهای ویتا هم حدود ۴۰ درصدشون قابل اجرا روی ویتا هستند (بازیهایی که کلا با تاچ ویتا قابل بازی هستند عمدتا روی PS TV اجرا نمیشن)
سپاس
دسته سونی 3 سیم دار بهش بخخوره؟ پشت دستگاه یو اس بی داره
حافظه چند گیگ خوبه خرید؟ پلاس چی هست؟ اگه من 20 دلاری سونی بخرم میتوانم بازی بخرم اما نمیدانم پلاس چی هست؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سپاس
حافظه چند گیگ خوبه خرید؟ پلاس چی هست؟ اگه من 20 دلاری سونی بخرم میتوانم بازی بخرم اما نمیدانم پلاس چی هست؟

برای حافظه اگر از نظر مالی مشکلی نداری یه رم 64 گیگ بخیر داداش خودتو راحت کن وگرنه حتما یه 32 گیگ بخر
پلاس هم خوبه پلاس شما یه هزینه جداگانه میدی برای ماهانه یا شش ماهه یا نه ماه یا یه ساله که خودم یه سالشو دارم این پلاس حالا ماهانه یا هفته ای یه بازی رایگان میذاره یا اینکه بازی هاشو تخفیف میده و وقتی پلاس باشی تخفیف به 80 درصد هم میرسه کلا پیشنهاد میشه پلاس رو حتما بخری

jafar_jakson

کاربر سایت
Jun 23, 2014
138
برای حافظه اگر از نظر مالی مشکلی نداری یه رم 64 گیگ بخیر داداش خودتو راحت کن وگرنه حتما یه 32 گیگ بخر
پلاس هم خوبه پلاس شما یه هزینه جداگانه میدی برای ماهانه یا شش ماهه یا نه ماه یا یه ساله که خودم یه سالشو دارم این پلاس حالا ماهانه یا هفته ای یه بازی رایگان میذاره یا اینکه بازی هاشو تخفیف میده و وقتی پلاس باشی تخفیف به 80 درصد هم میرسه کلا پیشنهاد میشه پلاس رو حتما بخری

حافظه 64 گیگ گرونه از قیمت خود دستگاه playstation tv بیشتر میشه
خشاب تبدیل یا شبیه هش نیومده :d حافظه 8 گیگ قیمتش مناسبتره آخه باید دسته ps3 هم بگیرم
سپاس

آخرین ویرایش:

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
سپاس

والا من یبار براتون مفصل همه چی رو توضیح دادم ، هر بار میبینم سوالاتون رو تکرار کردین تو تاپیک های مختلف...

jafar_jakson

کاربر سایت
Jun 23, 2014
138
والا من یبار براتون مفصل همه چی رو توضیح دادم ، هر بار میبینم سوالاتون رو تکرار کردین تو تاپیک های مختلف...

سپاس از پاسخگویی و راهنمایی شما
تو این صفحه که درباره playstation tv پرسیدم که اصلا چی هست و rosgod و dragon و se.phi.roth پاسخ دادن

فرداش تو صفحه مورد نظر شما درباره هک ویتا و مموری کارتش پرسیدم
http://forum.bazicenter.com/thread96886/page6/#post3832927

تو خیلی از صفحه ها دیگه نظر دادم یا سوال پرسیدم

مثل

http://forum.bazicenter.com/thread76232/page9/#post3835527

http://forum.bazicenter.com/thread71284/page6/#post3838391

http://forum.bazicenter.com/thread77641/page2/#post3835534

http://forum.bazicenter.com/thread81884/page3/#post3835554

http://forum.bazicenter.com/thread61018/page5/#post3835521

jafar_jakson

کاربر سایت
Jun 23, 2014
138
نظر شخصی منم میخوای خود ویتا رو بگیر بهتره

سپاس از شما بزرگوار
ویتا بازی ها خوبی داره کلیپا تبلیغ بازی هاش و کلیپ از بازی کردنشون دیدم خیلی خوب بودن
مقایسه بازی هاشم دیدم به پلی 3 نزدیک بود بازیاش

playstation tv چشممو گرفته جعبه استاندارش هست اما من کاملشو میخوام دنبال کاملشم به چند فروشگاه سپردم
بازی ها ویتا دوست میدارم ولی نمیدونم چرا به هرکی سپردم گفتن ویتا نخر شکست خورده اس حتی چند نفر تو این سایت بهم پیام دادن صحبت کردن همه میگن ویتا تموم شده اس
من که جز خوبی و قشنگی و عالی بودن ندیدم

playstation tv یه خوبی داره ارزونه با بقیه پول که میمونه چنتا بازی اصلی دست دوم میشه خرید

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
پلی استیشن tv قابلیت لمسی و تاچ پشت ویتا رو نداره که نصف جذابیت ویتا به همیناست.من کاری به این که میگن شکست خوردس ندارم
بین ps tv و ویتا، خود ویتا بهتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر