بازی های PlayStation Vita

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
به دنبال تایید نسخه ی ژاپنی بازی Odin Sphere: Leifthrasir، نسخه ی غربی این بازی هم به صورت رسمی معرفی شد. بازی Odin Sphere: Leifthrasir در تاریخ ۱۴ ژانویه ۲۰۱۶ (۲۴ دی ۹۴) در ژاپن و در تاریخ نا مشخصی در سال ۲۰۱۶ در آمریکای شمالی عرضه خواهد شد . شرکت Atlus تایید کرده است که Odin Sphere: Leifthrasir یک بازسازی از نسخه اصلی که در سال ۲۰۰۷ برای کنسول PS2 منتشر شد، می باشد.هم اکنون مشخص شده است که این بازی قرار است در تاریخ نامشخصی در سال ۲۰۱۶ برای کنسول های PlayStation 4، PlayStation 3 و PS Vita در آمریکای شمالی عرضه شود. این بازی به صورت فیزیکی و دیجیتالی در آمریکای شمالی منتشر خواهد شد.این نسخه جدید شامل ویژگی هایی نظیر ترسیم دوباره طراحی ها، افزایش جلوه های گرافیکی بازی، جهان گشترش یافته شده با هیولا های جدید، صداگذاری بر روی تمامی سکانس های داستانی، مبارزات بهبود یافته، اضافه شدن المان های عنوان های نقش آفرینی به بازی و مبارزات و در نهایت اضافه شدن بخش Classic Mode می باشد.Odin Sphere یک بازی اکشن نقش آفرینی دو بعدی ریشه گرفته از اساطیر اسکاندیناوی می باشد که به ما ۵ ماجرا از دید ۵ شخصیت اصلی بازی را نشان می دهد.

گیمفا

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
i و Gust اخیرا تصاویر تازه ای از عنوان Atelier Sophie: The Alchemist of the Mysterious Book، منتشر کرده اند. این بازی در سبک JRPG قرار می گیرد و قرار است در تاریخ ۲۵ سپتامبر (جمعه، ۳ مهر ۱۳۹۴) در کشور ژاپن و برای کنسول های PS4, PS3 و PS Vita منتشر شود. سازندگان توضیحاتی درباره سیستم مبارزات بازی داده اند و آن را منطقی، توصیف کرده اند. بازیکن باید تمام حرکت هایی را که در یک نوبت انجام دهد، با دقت انتخاب کند. این مورد باعث می شود که بازیکن درباره حرکات خود و تاثیرات آنها در جریان بازی، به خوبی فکر کند.شخصیت ها می توانند در حمله کردن به یار خود کمک کنند یا اینکه به وسیله حرکات دفاعی، از او محافظت نمایند. چرخه شب و روز در این بازی وجود خواهد داشت و همچنین شرایط آب و هوایی، به مرور زمان تغییر خواهد کرد. این مورد نه تنها جنبه های بصری بازی را تغییر می دهد، بلکه باعث ایجاد تنوع در دشمنان و رخداد های داستانی خواهد شد.با گذشت زمان، شخصیت Sophie خسته خواهد شد و این مورد به وسبله نوار LP نشان داده می شود. بنابراین بازیکنان باید تصمیم بگیرند که چه زمانی به استراحت بپردازند و چه موقعی، به ماجراجویی خود ادامه دهند

AtelierSophie-61.jpg

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
عنوان Yoru no Nai Kuni ، در تاریخ ۱۷ سپتامبر سال جاری، مصادف با پنج شنبه ۲۶ شهریور در کشور ژاپن و برای پلتفرم های PlayStation 3 ،PlayStation 4 و PS Vita منتشر می شود.

مثل چی داره بازی ژاپنی معرفی میشه واسه ویتا پس نباید فروش بالای ویتا تو ژاپن زیاد تعجب داشته باشه
:d

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
عنوان Yoru no Nai Kuni ، در تاریخ ۱۷ سپتامبر سال جاری، مصادف با پنج شنبه ۲۶ شهریور در کشور ژاپن و برای پلتفرم های PlayStation 3 ،PlayStation 4 و PS Vita منتشر می شود.

مثل چی داره بازی ژاپنی معرفی میشه واسه ویتا پس نباید فروش بالای ویتا تو ژاپن زیاد تعجب داشته باشه

ماشاالله همشون هم مثل همن:|

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

تازگی اینطوری نشده ها D: خیلی وقته . کلا خوده سونی هم اون موقع که گفت aaa رو ویتا جواب نمیده اضافه هم کرد که کلا ویتا تو بازاره شرق یه جایگاه دیگه - ولی خب سودش کافی نیست براشون

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
تازگی اینطوری نشده ها D: خیلی وقته . کلا خوده سونی هم اون موقع که گفت aaa رو ویتا جواب نمیده اضافه هم کرد که کلا ویتا تو بازاره شرق یه جایگاه دیگه - ولی خب سودش کافی نیست براشون

راستشو بخوای من قبلا طرفدار سونی بودم و هنوزم طرفدار کنسول های نسل قبلش هستم ولی کلا الان دیگه ازش میترسم چون مثل اینکه سیاستی رو که روی ویتا داشت رو داره روی ps4 هم ادامه میده هی بازی ریمیستر میده و ژاپنی به غیر از انچارتد بازی خاصی تو استینش نداره اگه همینطور پیش بره به ps4 هم گند میزنه برعکس ماکروسافت درسته تو ژاپن طرفدار نداره ولی بازی ژاپنی هم نداره و بازی هیلو و گرز اف وار وغیره رو برای عرضه داره و ....
بحث داره طولانی میشه به نظر من سونی راهشو گم کرده و داره به انچارتد اکتفا میکنه مگه نمیدونه که با یه انچارتد کاری از پیش نمیبره درست مثل ویتا من که دیگه کلا از سونی نا امید شدم سر این کاراش:(

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
راستشو بخوای من قبلا طرفدار سونی بودم و هنوزم طرفدار کنسول های نسل قبلش هستم ولی کلا الان دیگه ازش میترسم چون مثل اینکه سیاستی رو که روی ویتا داشت رو داره روی ps4 هم ادامه میده هی بازی ریمیستر میده و ژاپنی به غیر از انچارتد بازی خاصی تو استینش نداره اگه همینطور پیش بره به ps4 هم گند میزنه برعکس ماکروسافت درسته تو ژاپن طرفدار نداره ولی بازی ژاپنی هم نداره و بازی هیلو و گرز اف وار وغیره رو برای عرضه داره و ....
بحث داره طولانی میشه به نظر من سونی راهشو گم کرده و داره به انچارتد اکتفا میکنه مگه نمیدونه که با یه انچارتد کاری از پیش نمیبره درست مثل ویتا من که دیگه کلا از سونی نا امید شدم سر این کاراش:(

PS4 بحثش فرق داره انقدر بازی مولتی پلتفرم با محتویات انحصاری بیشتر و گرافیک و کنترل بهتر داره که اگر انحصاری هم نداشته باشه می تونه پا به پای Xbox one که انحصاری های بهتر و بیشتری داره بیاد.
ولی ویتا یه کنسولی که نه Third Party ازش پشتیبانی میکنه نه First Party!

سونی کلا این نسل بر خلاف نسل پیش جاش داره با ماکروسافت عوض میشه.
بهترین خبر برای طرفداران کنسول دستی اینه که بگن ماکروسافت با یه کنسول دستی وارد رقابت با سونی بشه. وگرنه اینجوری که پیش میره بعد ویتا ما کنسول دستی رو مشاهده نمی کنیم جز DS از نینتندو

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
PS4 ب\
بهترین خبر برای طرفداران کنسول دستی اینه که بگن ماکروسافت با یه کنسول دستی وارد رقابت با سونی بشه. وگرنه اینجوری که پیش میره بعد ویتا ما کنسول دستی رو مشاهده نمی کنیم جز DS از نینتندو
D:
بهترین کار همینه که nintendo تا جایی که جا داره ساپورت 3DS رو داشته باشه . نمیدونم بعدش بخواد دوباره ادامه بده یا نه ولی سونی که باید بکشه کنار از دستی . micro هم که عمرا چنین ریسکی رو بکنه

JApanese یا غیره JApanese مهم نیست. کیفیت مهمه - بعد دسته کم داری میگیری ؟ چرا فقط Uncharted رو نگاه میکنی .کلی انحصاری پر تنوع هست که داره براش میاد .
الان مثلا اینطوری که میگی پس BloodBorne هیچی دیگه ؟؟؟
حالا اصلا از اون بازیهایی که برا One گفتی هیچی پس Uncharted - No man Sky 0 - Deep Down - Flower- Final Fantasy - Final Fantasy World - FF xiv 0 - Horizon - planetside 2 - the witness - rime - shadow of the beast - everybody gone to rapture - street fighter v- until down - dreams - tearaway - horizon - the tomorrow children - disgaea - persona 5 - the forest - killing floor- what remains of edit finch - اینا یه دسته انحصاری هستن که خب حالا ممکنه تو Japan ساخته شده باشن یا نه ولی کیفیت هم مهمه در این بین. در نظر داشت Gow Of War - بازیه Cage احتمالا GT و بازیه Bend و ... اینام هست رو هم که هنوز معرفی نشدن به علاوه مثلا Shenmu 3 - دیگه The Last Guardian هم هست !
انحصاری برایه این هست که کلا ذهنه ادم رو منعکس کنه رو یه دسته بازی که hype بالای دارن برای خرید ... یه Sell point برایه خوده company هم هست. حالا خودت فک کنم اصلا uncharted 4 تو چه level هست و بقیه کجان ؟؟؟ اگر بر فرضه این بزاریم که سونی مثلا فقط رو Uncharted iv فکوس داره ( که خب اینطوری نیست ) بازم تو این صورت برگه برندش بالاست . چون ND کیفیت کاریش وحشتناک بالاست D:
در کل که این قضیه ویتا دیگه جایه بحثی نداره چون حقیقتش روشن هست. به نظره منم ویتا تو بازاره غرب مرده - . ولی به نظره من نگاهت به نسبت 4 اشتباست . مخصوصا e3 امسال که شاهکار بود.

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
به تازگی Chara-Ani و Pyramid اعلام کرده اند که بازی Darius Burst: Chronicle Saviours برای پلتفرم های PlayStation 4، Play Station Vita و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد. سازندگان قصد دارند بازی Darius Burst: Chronicle Saviours را به عنوان یک بازی قابل دانلود برای پلتفرم های PlayStation 4 و رایانه های شخصی عرضه کنند. البته یک نسخه فیزیکی از بازی هم برای کنسول دستی PlayStation Vita منتشر خواهد شد. این نسخه یک کتاب هنری از این عنوان هم در خود دارد.Darius Burst: Chronicles Saviors یک پورت کامل از بازی آرکید Darius Burst: Another Chronicle EX می باشد که به شما اجازه استفاده از حالت های بیشتر در بازی، رییس ها و دشمنان جدید و همچنین یک موسیقی جدید را می دهد.نسخه ی PlayStation 4 این بازی از چهار نفر در بخش چند نفره پشتیبانی می کند. این در حالی است که نسخه ی کنسول دستی PlayStation Vita فقط از بخش تک نفره پشتیبانی می کند و همچنین وضعیت نسخه رایانه های شخصی مشخص نشده است.

Gamefa

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
ساعاتی پیش استودیو Spike Chunsoft از عنوان جدید خود به نام Exist Archive: The Other Side of the Sky رونمایی کرد. سبک بازی RPG بوده و در آن می توانید با استفاده از شخصیت های مختلف به مبارزه با دشمنان بپردازید. در همین خصوص استودیو سازنده اقدام به انتشار تریلر و تصاویر جدیدی از بازی نموده که ویژگی های بازی را در نگاهی کوتاه به نمایش می کشد

Exist-Archive-The-Other-Side-of-the-Sky_2015_08-03-15_003.jpg

این بازی برای دو کنسول PS vita و ps4 منتشر میشه

گیمفا

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
پتیشن درخواست Mortal kombat x بر روی ویتا:
https://www.change.org/p/netherrealm-studios-make-mortal-kombat-x-for-the-ps-vita
اهمیت پتیشن وقتی مسجل هستش که ، اد.بون سازنده بازی اعلام کرده اگر درخواست واسه عرضه بازی بر روی Vita داشته باشیم ، عرضه اش میکنیم.
مارو کمک کنید.

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
https://www.change.org/p/netherrealm-studios-make-mortal-kombat-x-for-the-ps-vita
اهمیت پتیشن وقتی مسجل هستش که ، اد.بون سازنده بازی اعلام کرده اگر درخواست واسه عرضه بازی بر روی Vita داشته باشیم ، عرضه اش میکنیم.
مارو کمک کنید.

طبق اعلام خود سونی ویتا از رده خارج شد با امضا جمع کردن هم نمیشه بازی واسه کنسول از رده خارج گرفت وگرنه ps2 و wii تو صف اولویت هستن

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
مارو کمک کنید.
منم امضا کردم . هرچند که امیده زیادی نیست D:
ولی MK قبلی رو ویتا با همه کم و کاستیهایی که از نظره گرافیک داشت ولی بازیه خیلی خوبی بود و performance خیلی عالی هم داشت !!!! کلا با بازیش رویه ویتا خیلی حال کردم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر