بازی های PlayStation Vita

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
همچین گفتی فک کردم میخواد GoW انحصاری واسه ویتا بده. خیلی ببخشیدها ولی بعضی ازین بازی موبایلی ها رو آدم مفتی هم بازی کنه، وقتش و تلف کرده.
نمیدونم سونی برنامش چیه !!!
سونی هیچ وقت جایی نمی خوابه که اب زیرش بره .
پس هیچ وقت یه بازی پول سازش رو مجانی نمی زاره تو استور.
تنها نکته ای که نظر منو جلب کرد قسمت مولتی پلیر بازیه که میتونه جالب باشه مخصوصا که با کسی که دستگاه ps4 داشته باشه هم میشه انلاین زد.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
شرکت Klei Entertainment امروز تایید کرد که نسخه ویژه ای از بازی محبوب Don’t Starve در راه کنسول دستی PlayStation Vita است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این رابطه به ادامه مطلب مراجعه کنید.طبق اطلاعیه منتشر شده، این بسته ویژه با نام Don’t Starve: Giant Edition در تاریخ، ۲۸ام مه ۲۰۱۵ (پنج شنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۴) از طریق فروشگاه eShop بر روی PS Vita در دسترس خواهد بود. همچنین افرادی که بازی را تا قبل از انتشار از طریق فروشگاه eShop خریداری کنند، یک بازی رایگان به انتخاب فروشگاه دریافت خواهند کرد.در این بسته ویژه نسخه استاندارد بازی به همراه محتویات دیجیتالی اضافه قرار خواهد داشت. این بسته تنها بر روی PS Vita منتشر خواهد شد و فعلا خبری از انتشار آن بر روی پلتفرم های دیگر نیست.

انتظار کشیدن برای بازی Octodad: Dadliest Catch هفته ی بعد به اتمام می رسد و طرفداران این بازی می توانند به تجربه ی این عنوان در PlayStation Vita بپردازند. در ادامه ی خبر با ما همراه باشید.طبق بیانیه ای که توسط Young Horses، استودیوی سازنده ی بازی، برروی سایت PlayStation قرار گرفته است، Octodad: Dadliest Catch، عنوانی جالب به سبک Sandbox، در ٢۶ام ماه مه برای آمریکای شمالی و اروپا منتشر خواهد شد.این بازی توسط Sickhead Games به PS Vita پورت شده و از قابلیت Cross-Buy(خرید یک بازی در یک خانواده از کنسول و تخفیف خوردن و یا رایگان شدن آن عنوان در بقیه ی کنسول های آن خانواده) پشتیبانی می کند در حالی که قابلیت Cross-Save برای این بازی توسط سازنده در نظر گرفته نشده است. این عنوان پورت شده در خود Trophyهای جدیدی نیز برای به ارمغان آوردن تجربه ای متفاوت و نو جای داده است.یکی از قابلیت های جالب دیگر این بازی این می باشد که دو بازیباز می توانند در یک کنسول PlayStation Vita به تجربه ی این عنوان به صورت Co-op بپردازند.

منبع: gamefa.com
این eShop اسمه مغازه Nintendo هست البته . برای سونی PSN هست .
بازیه جالبیه اما واقعا حوصله میخواد ×_× مخصوصا اینکه میمیری میره از اول . من Minecraft رو بیشتر ترجیح میدم به نسبت این .

آقا کدوم بازی رو بخرم بیشتر فانه؟؟؟؟
SENRAN KAGURA Shinovi Versus
یا
SENRAN KAGURA Bon Appetit!
یا
AKIBA'S TRIP: Undead & Undressed

کدومش جالب تره:d
Senran Kagura واقعا تیپه خودشون و فنهاشون هست. دیدی بازیش چطوریه ؟ اگر به سلیقت میخوره بخر !
Bon appetit رو زیاد چیزهای جالبی راجع بهش نشندیم ولی Versus ظاهرا بهتر بوده ..
Akiba هم من گرفته بود همینطوری به هوایه اینکه توی Akiba هست . ولی اینم باز fan service زیاد داره البته نه در حده Senran . بازیش بدک نیست ولی کاش fan service اش کمتر بود . بیشتر بزن بزن انجام side quest ها و loot و این تیپ چیزها و داستانش هست.

Bat vigilante

the murderer
کاربر سایت
Dec 7, 2012
211
نام
اميرهمايون
سلام،بازي هايي که در نظر دارم همراه دستگاه بخرم ايناست

metal gear solid hd collection
god of war collection
uncharted:golden abyss
بجز اينا بازي ديگه اي هستش که ارزش خريدش بالا باشه بهش اضافه کنم؟

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود

god of war collection
Ninja gaiden
Fifa
Killzone

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,867
نام
میلاد

god of war collection
سلام
Little Big Planet هم خوبه و ارزش داره...اگه اهل آنلاین هم هستی خیلی خوبه.میتونی مرحله هایی که بقیه ساختن رو بازی کنی یا خودت بسازی و ...

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
عنوان انحصارى پیشین کنسول نسل هشتمی مایکروسافت، Chaos;Child، براى PS4 ،PS3 و PS Vita در ١٨ام ژوئن عرضه خواهد شد. در ادامه ى خبر با ما همراه باشید.امروز استودیوی سازنده، انتشار این عنوان در کنسول های خانواده ی PlayStation را با اثر هنری(پوستر) زیبایی از بازی جشن گرفت.
Hyperdimension Neptunia Re;Birth 3: V Generation برای PS Vita به صورت دیجیتالی و فیزیکی در ٣٠ام ژوئن در آمریکای شمالی و برای اروپا به صورت فیزیکی در ٣ جولای و به صورت دیجیتالی در ٨ جولای عرضه خواهد شد. نسخه ی PC این بازی نیز از طریق استیم در پاییز در دسترس قرار می گیرد:)

گیمفا

- - -ویرایش - - -

Spike Chunsoft، استودیوى سازنده ى فرنچایز Danganronpa، هر دو عنوان عرضه شده از سرى Hotline Miami را برای غرب منتشر خواهد کرد. برای جزییات بیشتر در ادامه ى خبر با ما همراه باشید.طبق گفته ى سازنده، Hotline Miami و Hotline Miami 2: Wrong Number به عنوان یک باندل به نام Hotline Miami: Collected Edition برای PS4 و PS Vita در تاریخ ٢۵ام ژوئن عرضه خواهند شد.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اين gravity rush بهتره يا lego batman 3 اگه بخوام همراه كنسول بخرم؟(چون من لگو بتمن ٣ هم بازي نكردم)
اگر نظر منو میخواهی بدونی
از اونجای که بنده jrpg باز هستم پس صدردصد gravity rush شک نکن:p

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
عنوان Bloodstained: Ritual of the Night، که به عنوان جانشین Castlevania شناخته می‌شود، تنها پس از دو روز قرار گرفتن در لیست کیک استارتر توانست ۴٫۲۵ میلیون دلار سرمایه جمع بکند تا بتواند عنوان “رکورد دار جمع کردن سرمایه توسط یک بازی کامپیوتری” را از آن خود کند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.سرپرستی توسعه این عنوان بر عهده Koji Igarashi می‌باشد و تاکنون توانسته است ۴٫۲۵ میلیوندلار برای توسعه این عنوان جمع‌آوری کند و این در حالی است مبلغ مورد نیاز و درخواستی ۵۰۰هزار دلار می‌باشد! کیک استارتر در تاریخ ۱۲ ژوئن به پایان می‌رسد.
اگر منابع مالی این عنوان تا سقف ۴٫۵ میلیون دلار برسد شاهد یک مینی گیم برای pc و کنسول‌هاخواهیم بود و در صورت دست یابی به مبلغ ۴٫۷۵ میلیون دلار، پلتفرم های قابل حمل نیز به برنامهتوسعه دهنده اضافه می‌شود و اگر ۵ میلیون دلار برای این عنوان سرمایه گذاری شود شاهد یکبازی roguelike خواهیم بود.
مبلغی که تا به حال جمع آوری شده است ساخت بازی برای Wii U و PS Vita را تأیید کرده است وچالش های آنلاین برخی افزودنی‌های دیگر نیز به بازی اضافه خواهند شد. در Bloodstained،گیمران در نقش یک زن به نام Miriam ظاهر خواهند شد که پوست صورتش توسط کریستال ذوبشده است که به وی قابلیت های ویژه ای اهدا کرده است. این عنوان تنها در یک روز به هدف ۵۰۰هزار دلاری خود دست یافته است.
انتظار می‌رود که Bloodstained: Ritual of the Night برای کنسول های PS4 ،PS Vita ،Xbox One ،Wii U و کامپیوتر های شخصی عرضه بشود.
گیمفا

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
درکل کنفرانس فقط یدونه بازی واسه ویتا تایید شد اونم مشترک با ps4 :|
من خودم یه چندتا بازی برای ویتام میگیرم اونا رو که بازی کردم میفروشمش یه 3ds میخرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر