بازی های PlayStation Vita

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,814
همه میگن ویتا رها شده ست ولی من میگم بازی های خوبش هم زیادن. اگر هم jrpg باز باشی بهترین کنسوله روی زمینه. بعدشم وقتی همه میگن این کنسول خیلی قویه مطمئن باشید سونی بالاخره به این کنسول توجه میکنه و بازی های فوق العاده ای براش میده. البته الان هم بازی های خوبش کم نیستن :d

آاخه اگه کسی بخواد فقط واسه Jrpg ویتا بخره خوب همون PSP بهترین گزینس چون هنوزم داره واسش Jrpg میاد ، جای کلی عناوین شاخ روش خالیهه ، من خیلی دوس دارم ویتارو ولی متاسفانه بازیهایی که با سلیقه من جور باشه روی این کنسول کمه، فعلا که به نظر من 3DS خیلی بهتره از لحاظ تنوع بازی

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
دوستان با توجه به وضعیت فعلی ویتا و گیم هایی که تا الان براش اومده خریدش رو توصیه می کنید یا نه ؟
اگه بازی هایی که تاحالا براش اومده راضیت میکنه بخر، چون بدون که دیگه بازی درجه اول براش نمیاد. (گفته سونی)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
FEZ و نگفتی :d یکی از بهترین بازی های ایندیه واقعا خوش ساخت و چالش برانگیزه به ظاهر معصومش نگا نکنین :d
fez که خیلی وقته اومده D:
اره بازیش فوق القعادس . همون موقع که release شده بود گفتم بازی کنید اگر بازی نکردید حتما ! بازیش عالیه D: لول .
ولی cross buy نداره . من روی 4 گرفتمش.

از اسم این بازی خیلی خوشم میاد :d باید بازی جالبی باشه >:)
مثلا یه عده دخترن که انگاری توی جهنم گیر افتادن بعد باید تا طبقه اخر جهنم برن و boss ها رو بکشن تا مثلا گناهانشون پاک شه . هم jrpg هست و turn base خیلی هم کلاسیکه D: لول
یه چیزهای عجیب غریبی هم توش داره !!

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
fez که خیلی وقته اومده D:
اره بازیش فوق القعادس . همون موقع که release شده بود گفتم بازی کنید اگر بازی نکردید حتما ! بازیش عالیه D: لول .
ولی cross buy نداره . من روی 4 گرفتمش.

توو سایت سونی که توو پرانتز ویتا هم زده پس فری میشه در آينده فک کنم.
اینکه گفتم نگفتی ام منظورم این بود چون الان فری میشه بازم بگیم شاید بعضیا نخوندن صفحه های قبلیو

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
توو سایت سونی که توو پرانتز ویتا هم زده پس فری میشه در آينده فک کنم.
اینکه گفتم نگفتی ام منظورم این بود چون الان فری میشه بازم بگیم شاید بعضیا نخوندن صفحه های قبلیو
اهان متوجه شدم D:
من بیشتر پلاس رو اشاره کردم به خاطره اینکه metrico خودش day one launch هست که برای plus دارها هم مجانی میشه به خاطره اون.

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
خوبه امشب یکم بازی َVita دانلود میکنیم،هرسه تا بازی هم سبکشون مثل همه پازلیه،فقط DC یکم فرق میکنه که قبلا خریدم،منتظر 7،8 تا indie دیگه تو GC امسال باشید،;-)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خوبه امشب یکم بازی َVita دانلود میکنیم،هرسه تا بازی هم سبکشون مثل همه پازلیه،فقط DC یکم فرق میکنه که قبلا خریدم،منتظر 7،8 تا indie دیگه تو GC امسال باشید،;-)
Metrico جالبه D: یعنی جالب میزد @

الان یکی دیگه اومده Rouge Galaxy البته یه جورایی میخوره بعدا برای پلاس مجانی بشه اما پارسال روی pc اومده بود خیلی سرگرم کنندس . بازیش خیلی سخته اما عادت کنی روان میشه
من بیشتر منتظرم ببینیم The Binding Of Isacc چی شد !

- - -ویرایش - - -

در ضمن امروز خبری که خوندم این بود که Chaos Rings III رو برای Vita هم تایید کردن در کناره Smart Phone ها ! البته فعلا برای Japan عرضه میشه . ظاهرا یه نسخه مخصوص فیزیکی هم برای ویتا در نظر گرفتن D:

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
Metrico جالبه D: یعنی جالب میزد @

الان یکی دیگه اومده Rouge Galaxy البته یه جورایی میخوره بعدا برای پلاس مجانی بشه اما پارسال روی pc اومده بود خیلی سرگرم کنندس . بازیش خیلی سخته اما عادت کنی روان میشه
من بیشتر منتظرم ببینیم The Binding Of Isacc چی شد !
آره metrico باحاله انگار،شنیدم Rogue Legacy شدیدا معتاد کنندست:-D مجانی بشه حتما میخرمش!! :-D:-D;-):-P

باز دمشون گرم اینو عرضه میکنن،الان که واقعا اسم ویتا شده PS Indie :-D;-)

Last edited by a moderator:

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
Dragon's Crown تو ویتا بدرد میخوره DL کنم ؟
تو PS3 بازی کردم
sound shapes خوبه ؟ چطوره بازیش ؟ چند وقت سرگرم میکنه ؟ میخووام تا تخفیفش تموم نشده بخرمش
تختش چی کسی تستش کرده ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
چندتا خبر کوتاه
1. Tecmo بازیه Samurai Warriors: Chronicles 3 برای 3ds و ps vita تایید کرد

2. بازی Velocity 2X قراره 2 september و سوم به ترتیب برای امریکا و اروپا عرضه بشه . بازی برای ps vita - ps4 عرضه میشه و قابلیت cross buy - cross save هم داره

3. Xblaze:Lost Memories هم برای عرضه در ساله اینده ( فعلا جاپن ) که ادامه Xblaze اصلی هم تایید شد ( با توجه اینکه نسخه قبلی توی غرب هم منتشر شد احتماله عرضه بازی هست )

4. یک تریلر هم از بخشه multi بازیه NAtrual DoctrIne اومده که جالبه ! به نظرم از قابل توجه ترین بازیهای ویتا امسال هست !

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
akiba trip ?
سبکش چیه ؟
یاد آکیبا متال گیر افتادم!
نمیدونم . عجیب غریبه !
نه بازیش action adventure هست. یه بخشش که طبقه معمول حالت visual novel داره یه بخشهم بازی هم ظاهرا semi open world هست توی منطقه Akhibara ی tokyo اتفاق میفته . ظاهرا باید دنباله vampire ها بگردی توی شهر ×_×
این تیپی هست.
کلا سرگرم کننده میزنه اما نمیدونم دقیقا تیپه بازیش چی به چیه ! حالا بیاد ببینیم چه جوریه اما از اون بازیهای japanese بود که فکر میکردم سر و کلش پیدا بشه برای غرب !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر