بازی های PlayStation Vita

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آقا این بازی فرقه اساسین هم فرم کم میاره آخه این چه وضعشه
هم نسخه pc اذیت میکنه هم کنسولی
بچه ها این بازی persona 4 رو تویه تهران از کجا میشه گیر آورد دیوانه شدم انقدر دنبال اینو وfinal fantasy x-2 گشتم
خدا رو خوش نمیاد یکی کمک کنه
من خودم ساکن کرج هستم ولی تویه کرج خود کنسولش گیر نمیاد چه برسه به بازیاش
فکر کنم قبلا دوستان هم سره این بازیا مشکل داشتن . ظاهرا خیلی کمیابن
در صورت اینکه گیرت بیاد فقط حواست باشه FF توش برای x-2 کده دانلود داره که ریجن بازی و اکانت باید یکی باشه
راحترین برای ویتا فکر میکنم همون خرید یه مموری 16 الا 32 باشه و دانلود بازیا.

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
Child Of Light فوق القعاده هست ! من خیلی خوشم اومد . چه از نظره gameplay چه از نظر گرافیک و موسقی خیلی سطحه بازیش بالا هست .
به نظره منم FF HD خیلی خوبه . دو بازی فوق القعاده هست که زمانه زیادی هم 100% سرگرمت میکنه. راحت 200 ساعت به بالا جا داره D:
اگر به جز اون 3تا بازیه دیگه نرفتی TearAway خیلی قشنگ بود .... بازی YS هم خوبه بازم سبکش RPG هست البته مبارزاتش نوبتی نیست اما حالت Tactical رو داره .
کلی بازیه جالبه indie هم هست D:

child of light خیلی کوتاهه و برای همین نمیخوام تازه رو PS3 هم رفتمش
اسم کامل YS رو میگی?:D
پرسونا رو میدونی چطوره ؟ سبکش چطوره ؟ مبارزه نوبتیه چیه ؟
Tearaway هم توی ویتا کسی بود خوشم نیومد

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
سلام دوستان من 65$ تو اکانتم دارم
چند تا بازی خوب میخواستم برام معرفی کنید که نسبت به قیمتش بیرزه (نه مثل انگری بردذ8-|)
خودم نظرم رو FF HD هست ولی یه چند تا دیگه هم معرفی کنید که درست و حسابی باشه
U:GA و rayman : O و DC رو بازی کردم

اگر از من میشنوفی یه پلاس یه ساله بگیر با این وضعیت وخیم بازی های ویتا اکثرا مجانی میشن بازی های خوب . با بقیش هم هر کار خواستی بکن :d تازه پلاس برای کنسولای دیگه سونی هم اگر داشته باشی به کارت میاد :d اگر هم پلاس هستی میخوای بازی بخری danganronpa رو حتما بگیر از همه نظر عالیه .

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
اگر از من میشنوفی یه پلاس یه ساله بگیر با این وضعیت وخیم بازی های ویتا اکثرا مجانی میشن بازی های خوب . با بقیش هم هر کار خواستی بکن :d تازه پلاس برای کنسولای دیگه سونی هم اگر داشته باشی به کارت میاد :d اگر هم پلاس هستی میخوای بازی بخری danganronpa رو حتما بگیر از همه نظر عالیه .

پلاس که هستم
راستی یادم رفت اینم بازی کردم منتظر شماره 2 ام

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
بچه ها این بازی persona 4 رو تویه تهران از کجا میشه گیر آورد دیوانه شدم انقدر دنبال اینو وfinal fantasy x-2 گشتم
دنبال persona 4 نگرد که امکان نداره پیداش کنی. من که حدودن یه سال پیش ویتام را خریدم و دنبال این بازی میگشتم به سختی تونستم گیرش بیارم. آخرشم از پاساژ پایتخت پیدا کردم. یا باید دیجیتالیش را بخری یا بگی برات از اونور بیارن.

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
من خودم فعلا Child Of Light - Akiba Trip - BlazBlue Chrono Phantasma - Disgaea 4 رو گرفتم . دیگه وقت این یکی نمیشه اصلا D:

BB رو که من خیلی وقته واسه PS3 نسخه JPN شو گرفتم خیلی هم چسبید مثه همیشه عالیه ! برای ویتا هم اومد خواستم بگیرم ولی دیدم توو این نسخه من بیشتر با Youki Terumi تمرین کردم ولی قیمت سنگین گذاشتن واسش نامردا :| هیچی دیگه فعلا دست نگه داشتم :d

Disgaea هم من نسخه ۳ رو روو ویتا همون اولاش خریدم (بگذریم که بعدا فری شد:|) خیلی چشبید تهه بازیو درووردم ولی نسخه ۴ که اتفاقا خیلی هم بهتره از نظره داستانو شخصیت پردازیو گیم پلی روو PS3 یکم بازی کردم بیخیالش شدم. اصلا انگار بازی برای ویتا ساخته شده از اول :d بزودی خریدای میشه :bighug:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
BB رو که من خیلی وقته واسه PS3 نسخه JPN شو گرفتم خیلی هم چسبید مثه همیشه عالیه ! برای ویتا هم اومد خواستم بگیرم ولی دیدم توو این نسخه من بیشتر با Youki Terumi تمرین کردم ولی قیمت سنگین گذاشتن واسش نامردا :| هیچی دیگه فعلا دست نگه داشتم :d

Disgaea هم من نسخه ۳ رو روو ویتا همون اولاش خریدم (بگذریم که بعدا فری شد:|) خیلی چشبید تهه بازیو درووردم ولی نسخه ۴ که اتفاقا خیلی هم بهتره از نظره داستانو شخصیت پردازیو گیم پلی روو PS3 یکم بازی کردم بیخیالش شدم. اصلا انگار بازی برای ویتا ساخته شده از اول :d بزودی خریدای میشه :bighug:
نسخه JPN اش English داشت ؟ نسخه english فکر کنم july اومده بود تازه ... یه مقدار کمیاب هست اینجا برا همین مجبور شدن online بخرم .
قیمت ؟ فکر کنم Terumi اینا DLC یا با update عرضه شدن نشدن ؟ یعنی به صورت free فکر کنم ؟ اگه با خوده بازی نباشه پس خیلی بد شد . چون بازیش اصلا برای ویتا تو استرالیا عرضه نشده فقط برای ps3 عرضه شده . پس از اون dlc نمیتونم استفاده کنم به کل :(
من بیشتر با همون Rachel Alucard میرم . اولش که باهاش بازی کردم خیلی سخت بود اصلا نمیدونستم برای چی طراحیش کردن D: اما بعد که بازی کردم کلی باهاش تازه دستم اومد. به نظرم خیلی سخته ادم همه شخصیتهاش رو یاد بگیری. دیگه نهایتا یه شخصیت و او دوتا ragna و noel به نسبت بقیه ساده تر هستن .

اره به نظرم Disgaea سریش خیلی عالی هست ! من خیلی دوست داشتم این اخری D2 که روی Ps3 امد رو روی ویتام بدن . ظاهرا خیلی شاهکار در اومده بود بازیش ! فکر کنم اصلا ign بهش 9 داده بود ! اما 4 اش فکر کنم خیلی خوبه . هنوز review ایناش بیرون نیومده اما مهم نیست. میدونم خوشم میاد از بازیش ! اره بخرش حال میده D: احتمالا بعد از D2 رو برای ویتا ردیف کنن بدن ! تازه NAtural DoctRine هم هست ! اونم همین تیپ اما 3d هست باید خیلی عالی باشه !
من احتمالا YS هم بخرم ×_× اونم خیلی ازش تعریف شد.

پلاس که هستم
اون یکی Zero Escape رو رفتی ؟ اونم خوب بود .

YS Memories Of Celceta نسخه Vita هست. خودم احتماله بالا بخرمش ! خیلی ازش تعریف شده بود . هم Critic ها و هم User Score اش اینا بالا بود .
Persona مبارزاتش نوبتیه. قسمتی از بازی Dungeon هست قسمتی هم life sim- dating sim . داستان بازیش و gameplay بازی فوق القعاده شاهکاره انقدر کار برای انجام دادن توش هست که اصلا وقت کم میاری همه کارها رو انجام بدی. از موسقی فوق القعاده گرفته تا دیالوگهای محشر و شخصیتهای عمیق و ... و... همه چیش عالیه هست D: اصلا بگی نگی PErsona 4 یکی از بهترین JRPG های تاریخ هست بی برو برگشت D:
ولی فکر کنم FF برات انتخابه خوبی باشه با PErsona 4 و YS در مجموع .

من فعلا D4 و AT2 رو گرفتم ببینم چه جوره ×_×

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

اره اون دوتا رو ظاهرا dlc دادن . خیلی بد شد . چون بازیش برای ویتا اصلا تو استوره استرالیا هم رلیز نشده .فقط برای ps3 رلیز کردن . باز dlc هاش cross buy داشت میشد یه کارش کرد اما نداره .... فک نکنم بتونم با این دوتا شخصیت بازی کنم ×_×
من از همون نسخه اولی که برای ویتا اومد خودم رو درگیره Rachel Alucard کرده بودم لول !خیلی باحاله ! الان که خیلی وقته اصلا بازی نکردم و اون نسخه اولیه رو فروختم ! برای همین این رو میخوام بگیریم چون خیلی بازیش ردیفه .
کلا شخصیتاش سخته یاد گرفتن
نهایتا اسوناش به نظرم NOel - Ragna باشن .

من بیشتر دوست داشتم این اخری D2 آز Disgaea که برای ps3 دادن رو میدادن ! ظاهرا خیلی خیلی عالی از اب در اومده این شمره اخریه ! ولی 4 ام باید عالی باشه ظاهرا کلی content جدید اینا براش گذاشتن . اره بگیر بازیش خیلی ردیف ! خوشم میاد از مبارزتاش خیلی حال میده . 1-2 ما دیگم NAtural DocTrin میاد اونم SRPG هست منتها 3d باید جالب باشه.

پلاس که هستم
Zero Escape رو رفتی ؟

YS Memories Of Celceta هست اسمش. خیلی خوبه بازیش . ازش کلا فقط تعریف شنیدم !
Persona هم یه بخش Dungeon هست بخشه دیگه life sim - dating sim هست . بازیش از همه نظر فوق العاده هست. به نظرم یکی از بهترین JRPG های تاریخ هست .
فکر کنم P یا YS یا FF برات انتخابه خوبی باشه !

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
نسخه JPN اش English داشت ؟ نسخه english فکر کنم july اومده بود تازه ... یه مقدار کمیاب هست اینجا برا همین مجبور شدن online بخرم .
قیمت ؟ فکر کنم Terumi اینا DLC یا با update عرضه شدن نشدن ؟ یعنی به صورت free فکر کنم ؟ اگه با خوده بازی نباشه پس خیلی بد شد . چون بازیش اصلا برای ویتا تو استرالیا عرضه نشده فقط برای ps3 عرضه شده . پس از اون dlc نمیتونم استفاده کنم به کل :(
من بیشتر با همون Rachel Alucard میرم . اولش که باهاش بازی کردم خیلی سخت بود اصلا نمیدونستم برای چی طراحیش کردن D: اما بعد که بازی کردم کلی باهاش تازه دستم اومد. به نظرم خیلی سخته ادم همه شخصیتهاش رو یاد بگیری. دیگه نهایتا یه شخصیت و او دوتا ragna و noel به نسبت بقیه ساده تر هستن .

اره به نظرم Disgaea سریش خیلی عالی هست ! من خیلی دوست داشتم این اخری D2 که روی Ps3 امد رو روی ویتام بدن . ظاهرا خیلی شاهکار در اومده بود بازیش ! فکر کنم اصلا ign بهش 9 داده بود ! اما 4 اش فکر کنم خیلی خوبه . هنوز review ایناش بیرون نیومده اما مهم نیست. میدونم خوشم میاد از بازیش ! اره بخرش حال میده D: احتمالا بعد از D2 رو برای ویتا ردیف کنن بدن ! تازه NAtural DoctRine هم هست ! اونم همین تیپ اما 3d هست باید خیلی عالی باشه !
من احتمالا YS هم بخرم ×_× اونم خیلی ازش تعریف شد.

نسخه JPN ش ENG نداش یعنی نمیتونستم باهاش Story رو برم ولی خب Fall 2013 اومد در حالی که نسخه ENG تازه اومده (همون July) چون هکم هست همه DLC ها باهاش بود.
عجیبه برای استرالیا عرضه نشده :-? دلیلش چیه نمیدونم.
شخصیت جدید این شماره ۶تا داره که ۳تاش از همون اول بازن (Bullet , Azrael , Amane) دو تاش خریدنیه (Yuuki Terumi , Kokonoe) یکیش هم هم میشه خرید هم اگه بخش داستانیو تموم کنی باز میشه (Kagura Mutsuki).
آره کلا BB خیلی فایتینگ سخت و حرفه ایه! هر شخصیت کنترل خاص خودشو داره و مثل Tekken نیس که تقریبا بتونی با همه بازی کنیُ حتی بازیکنای حرفه ایش هم فقط تمرکزشونو میزارن روو یک شخصیت نهایت دو شخصیت. کمبو ها هم مثل بقیه فایتینگا از قبل معلوم نیس , یعنی میتونی با استفاده از حرکات خودت کمبو های طولانی بسازی یا بری توو سایتا کمبو هایی که بقیه ساختنو استفاده کنی. در کل فایتینگ شاهکاریه منم توو هر نسخه با یک شخصیت بازی کردم توو Calamity Trigger با Jin , توو Continuum Shift با Hazama , الانم که Yuuki Terumi.

D4 کلا بازی خوبیه یه سرو گردن از D3 بهتره, داستانشم کرکر خندس :d در کل به همه پیشنهاد میشه

بچه ها این بازی unit 13 چطوره بخش مولتی داره ؟؟؟
به نظرتون 145 تومن میرزه نسخه پلمپ ؟؟؟

بازی خوبیه, یه شوتر خوبه ولی برای ویتا یکی از بهتریناس. بخش مولتی هم داره ولی ۱۴۵ زیاده برای بازی لانچ ویتا

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بچه ها چطور میشه فهمید اکانت ریجن چند هست می خوام بازی بخرم
ضمنا حجم بازی پرسونا چقدره
ریجن اکانت رو برو از طریقه وب بخشه account manager سونی بعد تبه details قسمت address پایینه پاییین زده REGION/ COUNTRY اینطوری

نسخه JPN ش ENG نداش یعنی نمیتونستم باهاش Story رو برم ولی خب Fall 2013 اومد در حالی که نسخه ENG تازه اومده (همون July) چون هکم هست همه DLC ها باهاش بود.
عجیبه برای استرالیا عرضه نشده :-? دلیلش چیه نمیدونم.
شخصیت جدید این شماره ۶تا داره که ۳تاش از همون اول بازن (Bullet , Azrael , Amane) دو تاش خریدنیه (Yuuki Terumi , Kokonoe) یکیش هم هم میشه خرید هم اگه بخش داستانیو تموم کنی باز میشه (Kagura Mutsuki).
آره کلا BB خیلی فایتینگ سخت و حرفه ایه! هر شخصیت کنترل خاص خودشو داره و مثل Tekken نیس که تقریبا بتونی با همه بازی کنیُ حتی بازیکنای حرفه ایش هم فقط تمرکزشونو میزارن روو یک شخصیت نهایت دو شخصیت. کمبو ها هم مثل بقیه فایتینگا از قبل معلوم نیس , یعنی میتونی با استفاده از حرکات خودت کمبو های طولانی بسازی یا بری توو سایتا کمبو هایی که بقیه ساختنو استفاده کنی. در کل فایتینگ شاهکاریه منم توو هر نسخه با یک شخصیت بازی کردم توو Calamity Trigger با Jin , توو Continuum Shift با Hazama , الانم که Yuuki Terumi.

D4 کلا بازی خوبیه یه سرو گردن از D3 بهتره, داستانشم کرکر خندس :d در کل به همه پیشنهاد میشه

بازی خوبیه, یه شوتر خوبه ولی برای ویتا یکی از بهتریناس. بخش مولتی هم داره ولی ۱۴۵ زیاده برای بازی لانچ ویتا
اره من بخشه Story ایش رو بدم نمیاد برم باحال بود قبلی هم ! اره japan خیلی وقته اومده . منم نمیدونم چرا رلیز شد. فقط برای ps3 رلیز شده ... روی ویتا حتی digital هم رلیز نشده ... D: لول.
شنیدم Terumi خوبه ولی Kokonoe بدک نیست ×_× حالا بقیشم بازی میکنم D: لول . اون Mutsuki چه جوره باهاش رفتی ؟
من اصلا نتونستم همه شخصیتهاش رو یاد بگیریم. بعضیاشون خیلی سختن . همین Rachel هم خیلی سخته . نباید با این شروع میکردم .بیشتر از قیافه و استایلش اول خوشم اومد اما بعد که رفتم تو بازی دیدم اصلا خیلی خیلی خیلی نافرمه کنترل و سیستمش D: لول .
اره دقیقا سیستمش اینکه خودت باید شخصیت رو یاد بگیری. منم از توی Utube رفتم Rachel یاد گرفتم. کلا فکر کنم یه دسته همه رو امتحانی بازی کردم اما 80% وقتم رو با RAchel رفتم بقیشم با Noel رفتم ! یکی دیگم بود Arakune که جالب میزد اونم ... زیاد سخت نبود کنترلش .... اما کلا بازیش خیلی حرفه ای . در کناره DOA - MK خیلی خوشم میاد ازش !
من توی CAlamity بازی نکردم ×_× ولی Hazama هم خیلی خوب بود ! انصافا روی درجه سختی بالا Hazama وحشتناک بود زدنش. با Noel نتونستم بزنمش اما با Rachel شد . این دفعه میرم اون شخصیت که دو نفره هستن رو امتحان میکنم . خیلی حالت tactical خاصی دارن اونا ... اسمش رو یادم رفته . اما کلا شخصیتاش عالین همه D: لول

اره داستانش خیلی خنده دار بود !

بچه ها این بازی unit 13 چطوره بخش مولتی داره ؟؟؟
به نظرتون 145 تومن میرزه نسخه پلمپ ؟؟؟
انلاینش فقط به صورت co-op هست البته !
145 دیگه منم فهمیدم داره زیاد میده D: لول .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
update کوچولو !
Murasaki Baby قراره September عرضه بشه و قیمتش 14.99 دلار هست

HatSune Miku Project Diva F Second هم قراره November هم فیزیکی هم دیجیتالی عرضه بشه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر