بازی های PlayStation Vita

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
mc vita edition نیومده هنوز؟
قراره امسال بیاد اما هنوز تاریخ عرضه minecraft اعلام نشده

یه خبره کوتاه دیگه
بازیه Arcana Heart 3: Love Max که در سبکه 2D Fighting هست قرار 23 September برای NA به صورت فیزیکی و دیجیتالی عرضه بشه

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
دوستان نظرتون در مورد بازی Borderlands 2 چیه ؟؟
آیا ارزش خرید داره ؟
آنلاین این بازی خسته کننده و تکراری نیست ؟؟
در کل چجور هست ؟؟

amir-b

کاربر سایت
Jan 23, 2012
274
آیا ارزش خرید داره ؟
در کل چجور هست ؟؟

روی ویتا ارزش خرید نداره اصلا ، بازی کلا 15 فریم اجرا می شه :-??
آنلاین که نداره Co-Op داره که به نسبت کنسول ها و پی سی خیلی محدود تره و کلا Co-Op اش روی ویتا ارزش نداره
در کل خود بازی عالیه اما پورت ویتا اش فاجعست

pay@

کاربر سایت
Jul 23, 2014
55
آیا ارزش خرید داره ؟
در کل چجور هست ؟؟
رو vita بازیش نکردم ولی رو ۳۶۰ آره...
کلا بازی بدی نیس؛یه بازی معمولیه برا ۳۶۰ که تنوع سلاحِ خوبی داره و نسبتاً محبوبه ولی رو vita با این بی بازی ای چیز بدی محسوب نمیشه(با وجود این که پورت زیاد خوبی نیست)
از نظر من با وجود نبودن IP های شناخته شده رو vita بازی بدی حساب نمیشه؛بخرش ارزشش رو داره !

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
امروز NIS یه بازی رو دیگه برای Localization اعلام کرد که Tokyo Twilight Ghost Hunters از سازند های Deadly Premonition که قراره ساله اینده ( 2015 ) روی Ps3 و PS VITA عرضه بشه ...

بازیهایی که برای ویتا توی GamesCome حضور دارن :

1. Assault Android Cactus
2. Big Fest
3. CounterSpy
4. Disney Infinity 2
5. Entwined
6. Final Horizon
7. Flame Over
8. Freedom Wars
9. Frozen Synapse Tactics
10. Futuridium
11. Galak-Z
12. Hatsune Miku-Projekt DIVA-F 2
13. Helldivers
14. Hohukum
15. Hotline Miami 2: Wrong Number
16. Hustle Kings
17. Invizimals: Das Bündnis
18. Lego Batman 3: Beyond Gotham
19. Lego Ninjago Nindroids
20. Minecraft PS Vita Edition
21. Murasaki Baby
22. Nuclear Throne
23. PlayStation Vita Pets
24. The Ratchet & Clank Trilogy
25. The Sly Trilogy
26. Soul Sacrifice Delta
27. Super Exploding Zoo

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
Minecraft PsVita Edition
احتمال داره از زمان عرضه بازی رونمایی کنه خلاصه ×_×
کاشکی cross buy هم میزاشت .
من هر دو نسخه vita - 4 رو میخوام ×_×

امروز هم دو بازی Disgaea 4 - Akiba Trip عرضه میشن. اخره ما هم HyperDimension میاد.

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
رو vita بازیش نکردم ولی رو ۳۶۰ آره...
کلا بازی بدی نیس؛یه بازی معمولیه برا ۳۶۰ که تنوع سلاحِ خوبی داره و نسبتاً محبوبه ولی رو vita با این بی بازی ای چیز بدی محسوب نمیشه(با وجود این که پورت زیاد خوبی نیست)
از نظر من با وجود نبودن IP های شناخته شده رو vita بازی بدی حساب نمیشه؛بخرش ارزشش رو داره !

ممنونم....
عزیزان دیگه نظری ندارن ؟؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ممنونم....
عزیزان دیگه نظری ندارن ؟؟؟
من بازیش رو داشتم به دوستم فروختم باز نشده چون حسش نبود
اما اگر امکانه بازی روی Pc - 360 اینا نداری توصیه میشه
از نظر گرافیکی بدک نیست ... از نظر gameplay خیلی خوب هست هنوز . بازی افت فریم هم داره توی صحنه های شلوغ .... کلا پورت متوسطی هست و بازیه کاملی !

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
آیا ارزش خرید داره ؟
در کل چجور هست ؟؟
من بازی رو به صورت دیجیتالی خریدم... از نظر من واقعا بازی با ارزشی هست خصوصا اگر دنبال بازی هستی که حسابی شما رو با ویتات مشغول کنه.
بازی کلا سنگین هست و در عین حال سخت خصوصا تا چپتر 6-7 ممکنه کلا پشیمونت کنه اما.... جذابیتها و حال و هوای بازی بیش از این سختی ارزش داره.
متاسفانه به علت کم کاری تیم برنامه نویسی و توسعه ویتا برای افزایش فرکانس CPU و GPU این بازی هم مثل بعضی از بازیها افت فریم داره و کاری هم نمیشه کرد.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من بازی رو به صورت دیجیتالی خریدم... از نظر من واقعا بازی با ارزشی هست خصوصا اگر دنبال بازی هستی که حسابی شما رو با ویتات مشغول کنه.
بازی کلا سنگین هست و در عین حال سخت خصوصا تا چپتر 6-7 ممکنه کلا پشیمونت کنه اما.... جذابیتها و حال و هوای بازی بیش از این سختی ارزش داره.
متاسفانه به علت کم کاری تیم برنامه نویسی و توسعه ویتا برای افزایش فرکانس CPU و GPU این بازی هم مثل بعضی از بازیها افت فریم داره و کاری هم نمیشه کرد.
به نظره منم بیشتر به کم کاری تیمه سازنده بر میگرده مگرنه میتونستن بهینه سازی کنن. البته جالب بود قبل از عرضه میگفتن بازی بیشتر مواقع فریمش روی 30 هست و مقداری صحنه های شلوغ افت فریم پیدا میکنه اما ظاهرا در اخر قضیه متفاوت بود :d
من خونه دوستم دیدم توی main hub اون شهره فکر کنم فریم بازی 14-15 بود اما بقیه قسمتهای بازی فکر کنم روی همون 25 الا 30 میچرخید اما توی meta هم یه سریا رو اذیت میکنه یه سری ها رو نه
پرتهای اخری clank و sly اینا برعکس این و تا حدودی gow خیلی خیلی خوب و راضی کننده بودن !

من خودم فعلا Child Of Light - Akiba Trip - BlazBlue Chrono Phantasma - Disgaea 4 رو گرفتم . دیگه وقت این یکی نمیشه اصلا D:

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
سلام دوستان من 65$ تو اکانتم دارم
چند تا بازی خوب میخواستم برام معرفی کنید که نسبت به قیمتش بیرزه (نه مثل انگری بردذ8-|)
خودم نظرم رو FF HD هست ولی یه چند تا دیگه هم معرفی کنید که درست و حسابی باشه
U:GA و rayman : O و DC رو بازی کردم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان من 65$ تو اکانتم دارم
چند تا بازی خوب میخواستم برام معرفی کنید که نسبت به قیمتش بیرزه (نه مثل انگری بردذ8-|)
خودم نظرم رو FF HD هست ولی یه چند تا دیگه هم معرفی کنید که درست و حسابی باشه
U:GA و rayman : O و DC رو بازی کردم
Child Of Light فوق القعاده هست ! من خیلی خوشم اومد . چه از نظره gameplay چه از نظر گرافیک و موسقی خیلی سطحه بازیش بالا هست .
به نظره منم FF HD خیلی خوبه . دو بازی فوق القعاده هست که زمانه زیادی هم 100% سرگرمت میکنه. راحت 200 ساعت به بالا جا داره D:
اگر به جز اون 3تا بازیه دیگه نرفتی TearAway خیلی قشنگ بود .... بازی YS هم خوبه بازم سبکش RPG هست البته مبارزاتش نوبتی نیست اما حالت Tactical رو داره .
کلی بازیه جالبه indie هم هست D:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر