بازی های PlayStation Vita

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
کسی خبری از فصل بعدی بازی Jacoob jones and bigfoot mystery نداره ؟ کنسل شده ؟
خبری ازش نبود :)
اخباره بازیهای indie کلا کمه . D: وقتی میان یهویی میان ! الا اونا که ساپورت بزرگ پشتشونه :)

Dragon's crown که ظاهرا فقط ریجن 3 توی مالزی هست اگه نشه که میرم آنلاین میگیرمش (DLC مهمه!!!!)
راستی دیشب نمایشگاه کامپیوتر بودم که کوفتم نداشت اما یه خود آموز زبان ژاپنی دیدم تا دیدمش یادت افتادم :d
=)) زبانش خیلی سخته یادگرفتنش D: اصلا دنبالش نرو ! . لول

باید جایی باشه نسخه English هم داشته باشن ! به Sony Centre سر بزن احتمالا دارن. یک مغازه ای هم هست توی Midvalley نزدیک ورودی the Gardens ( اگر اشتباه نکنم ) اونم کارش خاص بود زمانی که اونجا بودم . کلی CE و نسخه های English اینا داشت ....

Hadollica

کاربر سایت
May 11, 2007
184
نام
هادی
باید جایی باشه نسخه English هم داشته باشن ! به Sony Centre سر بزن احتمالا دارن. یک مغازه ای هم هست توی Midvalley نزدیک ورودی the Gardens ( اگر اشتباه نکنم ) اونم کارش خاص بود زمانی که اونجا بودم . کلی CE و نسخه های English اینا داشت ....
من که توی ایرانم اما یه رفیقی دارم اونجاست بهش میگم یه سر بزنه حتما ممنون

The Thing

کاربر سایت
Jan 20, 2010
188
حالا کدوم بازی رو داری میگیری ؟
من میخوام God Eater - Akiba trip و یکی دیگه رو بگیریم البته باید جست و جو کنم ببینم اصلا میکشه ادم بدون دونستن زبان بره یا نه اگر نه که کله زیبایی بازی از بین میره اصلا D:
تو پستی که xseed تو بلاگ آمریکا واسه تبریک سال نو گذاشت یک عکس بود از بازیهاش و خب یک تیکش رو هم یادمه به akiba's trip نسبت میدادن.(senran kagura هم توش بود مثلا که بعدا مثل اینکه تایید شد). god eater هم خیلی خیلی بعیده که عرضه نشه.
اینارو همینطوری گفتم البته:-"
قسمت 2 jacob jones هم سه ماهه ی اول 2014 تاریخ خورده.

آخرین ویرایش:

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
xseed هم امروز اعلام Dekamori Senran Kagura برای ویتا می اید....حالم از این ژاپن داره بهم میخوره فقط سری بازیهای
Chaos Rings رو ایفون خیلی دوست داشتم که psp هم امد قسمت اولش

از غرب خبری نیست؟؟؟؟؟؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
تو پستی که xseed تو بلاگ آمریکا واسه تبریک سال نو گذاشت یک عکس بود از بازیهاش و خب یک تیکش رو هم یادمه به akiba's trip نسبت میدادن.(senran kagura هم توش بود مثلا که بعدا مثل اینکه تایید شد). god eater هم خیلی خیلی بعیده که عرضه نشه.
اینارو همینطوری گفتم البته:-"
قسمت 2 jacob jones هم سه ماهه ی اول 2014 تاریخ خورده.
من خیلی دوست دارم akiba trip 2 رو english بازی کنم ! به نظرم هم این و god eater 2 جفتشون پتانسیل بالا دارن که فروشه خوبی کنن ! مخصوصا god eater II که چندتا ویدیو ازش دیدم خیلی جالب بود همینطور akiba trip هم بازی خاصی هست و متنوع و جالب !

xseed هم امروز اعلام Dekamori Senran Kagura برای ویتا می اید....حالم از این ژاپن داره بهم میخوره فقط سری بازیهای
Chaos Rings رو ایفون خیلی دوست داشتم که psp هم امد قسمت اولش

از غرب خبری نیست؟؟؟؟؟؟؟

این بازیهای که همچین حالتش همونطوری که هست که میبینی ! معمولا توی غرب عرضه نمیشن. درصدش کم هست !

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
البته منظور من عناوين غربي بود نه اين بازي

چشم به انتظار غربي ها :(
اهان ! شرمنده من بد متوجه شدم
اره منم خیلی دوست دارم ببینم برنامه بازیهای غربی چه طور هست
انتظار داشتم ubisoft بازی رو توی دسته کار روی ویتا داشته باشه ( احتماله AC میدادم چون فروشه نسخه liberation نزدیک 700 هزارتا بود )
Borderlands 2 هم هست و Gow HD و یک سری indie دیگه ! من منتظره Minecraft هم هستم ( کاشکی cross buy بین vita - ps4 داشته باشه )
به هر حال که announcement چشم گیری از کمپانیهای بزرگ نبوده .. سونی میگه عرضه 4 به ویتا کمک کرده اما به نظرم این فقط مثل یه boost محدود و اولیه میمونه و دوباره به حالت قبل برمیگرده ... اگر خلاف این قضیه باشه انوقت شاید خبرهایی بشه ! مسعله اینکه اگر خبری هم بشه و بازی جدید ساختش کلید بخوره باید تا 2015 وایسیم !
یعنی من موندم به جز اینهایی که در development هستن دیگه چه بازیهایی توی استودیوهای غربی هنوز در دسته ساخت هستند که معرفی نشدند !!! فقط میشه حدس و گمان ... یکی به bend خیلی امیدوار بودم که اونم داره روی ps4 کار میکنه

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
...........................تادا.....................................

81149683795685629947.png

06461356753146779525.png

بدون شرحه این تصاویر ...
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ---
ولی با دیدن ارم ناتی داگ خیلی ارزومند شدم یه بازی از این استودیو برای ویتا ببینم ...

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
اهان ! شرمنده من بد متوجه شدم
اره منم خیلی دوست دارم ببینم برنامه بازیهای غربی چه طور هست
انتظار داشتم ubisoft بازی رو توی دسته کار روی ویتا داشته باشه ( احتماله AC میدادم چون فروشه نسخه liberation نزدیک 700 هزارتا بود )
Borderlands 2 هم هست و Gow HD و یک سری indie دیگه ! من منتظره Minecraft هم هستم ( کاشکی cross buy بین vita - ps4 داشته باشه )
به هر حال که announcement چشم گیری از کمپانیهای بزرگ نبوده .. سونی میگه عرضه 4 به ویتا کمک کرده اما به نظرم این فقط مثل یه boost محدود و اولیه میمونه و دوباره به حالت قبل برمیگرده ... اگر خلاف این قضیه باشه انوقت شاید خبرهایی بشه ! مسعله اینکه اگر خبری هم بشه و بازی جدید ساختش کلید بخوره باید تا 2015 وایسیم !
یعنی من موندم به جز اینهایی که در development هستن دیگه چه بازیهایی توی استودیوهای غربی هنوز در دسته ساخت هستند که معرفی نشدند !!! فقط میشه حدس و گمان ... یکی به bend خیلی امیدوار بودم که اونم داره روی ps4 کار میکنه

ارمان امید داشته باش این شاید بیاد:

:d

سرو سبز 2

کاربر سایت
Aug 21, 2013
343
نام
شاهین

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ارمان امید داشته باش این شاید بیاد:

:d

آخه این تیپ بازیا اصلا غرب طرفدار نداره !D:
میگن خودت میدونی که بازیش چه جوریه ! یعنی gameplay نه ها ! این قسمت تم و کلا art work که بحثش رو نمیشه اینجا باز کرد اما کلا اینطور بازیا تو همون japan طرفدار داره ! وقتی فروشش تضمین نباشه ( حتی کم ) بازیش رو نمیدن بیرون
الان دوتا بازی اخری YS و Sorcery Saga که دادن حتی امتیازهای خوبی هم جفتشون گرفتن !

سرو سبز 2

کاربر سایت
Aug 21, 2013
343
نام
شاهین
آخه این تیپ بازیا اصلا غرب طرفدار نداره !D:
میگن خودت میدونی که بازیش چه جوریه ! یعنی gameplay نه ها ! این قسمت تم و کلا art work که بحثش رو نمیشه اینجا باز کرد اما کلا اینطور بازیا تو همون japan طرفدار داره ! وقتی فروشش تضمین نباشه ( حتی کم ) بازیش رو نمیدن بیرون
الان دوتا بازی اخری YS و Sorcery Saga که دادن حتی امتیازهای خوبی هم جفتشون گرفتن !

طرف این رو نوشته:
[h=1]Re: Upcoming PS Vita Games[/h]

Options

‎01-08-2014 10:26 PM
"inFAMOUS Second Son" could be coming to PS VITA in march same as PS4,back in september they talked about their game on VITA via their offcial twitter,now i sent an email to the company and asking this again,be patient and ill let you know
16x16_smiley-very-happy.gif

مگه منظورش اینفیموس نیست؟این بازی طرفدار نداره؟

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
نوشته احتمال داره Second son برای ویتا هم بیاد طرف :| همچین چیزی ممکنه ! ویتا توی Amazing Spiderman و AC افت فریم داره بعد بخواد Infamous Second Son رو اجرا کنه ! اصلا واسه چی عرضه بشه فایدش چیه ؟ روی ویتا Remote Play داره دیگه
قبلا سازنده بازی یعنی Sucker punch گفته بود بعد از اتمام Infamous SS برای ویتا هم برنامه دارن که احتمالا 2 - 3 سال دیگه بشه ( اواخر عمر ویتا احتمالا )
اگرم قرار باشه بدن یه استدیو دیگه بسازه آخرش میشه Uncharted و Killzone و COD و ... که در حد اندازه نسخه کنسول خانگی نبودن ( اگرم بازی های خوبی بودن ایده های ناب سازنده های اصلی رو تو بازی هاشون نداشتن )

موقع معرفی ویتا بازی MGS 4 رو نشون دادن روی کنسول :p بعد توی AC و ... افت فریم داره کنسول خیلی جالبه ( این تبلیغات گول زننده که در انتها دستشون رو شد ! )

Gurila Cambrige هم که دیگه داره برای PS4 بازی می سازه و ویتا رو رها کرد . Bend هم که ولش کرد رفت . احتمالا سونی یه IP میده شرکت Gameloft بسازه یا شرکت های ایرانی بازی خلیج عدن رو پورت کنن روی ویتا b-)

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
نوشته احتمال داره Second son برای ویتا هم بیاد طرف :| همچین چیزی ممکنه ! ویتا توی Amazing Spiderman و AC افت فریم داره بعد بخواد Infamous Second Son رو اجرا کنه ! اصلا واسه چی عرضه بشه فایدش چیه ؟ روی ویتا Remote Play داره دیگه
قبلا سازنده بازی یعنی Sucker punch گفته بود بعد از اتمام Infamous SS برای ویتا هم برنامه دارن که احتمالا 2 - 3 سال دیگه بشه ( اواخر عمر ویتا احتمالا )
اگرم قرار باشه بدن یه استدیو دیگه بسازه آخرش میشه Uncharted و Killzone و COD و ... که در حد اندازه نسخه کنسول خانگی نبودن ( اگرم بازی های خوبی بودن ایده های ناب سازنده های اصلی رو تو بازی هاشون نداشتن )

موقع معرفی ویتا بازی MGS 4 رو نشون دادن روی کنسول :p بعد توی AC و ... افت فریم داره کنسول خیلی جالبه ( این تبلیغات گول زننده که در انتها دستشون رو شد ! )

Gurila Cambrige هم که دیگه داره برای PS4 بازی می سازه و ویتا رو رها کرد . Bend هم که ولش کرد رفت . احتمالا سونی یه IP میده شرکت Gameloft بسازه یا شرکت های ایرانی بازی خلیج عدن رو پورت کنن روی ویتا b-)

سودی که گیملافت از اسمارت فونها میبره رو رو هیچ کنسولی نمیتونه ببره :D
اواخر عمرش جون میگیره اینو موافقم... کلا سونی 5 تا 8 سال عقبه از همه چی :) :| ( پی اس پی - پی اس 3 - پی اس وی :| )
من که الان خیلی راحتم هیچ دغدغه ای هم ندارم :D همه چی free ـه :D ! دوستان من یه اکانت حاوی 2 ماه پلاس و کلی بازی + 20 دلار پولم دارم هرکی خواست پی ام بده .... ( قیمتشم مفته تخفیفم میدم :D )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر