بازی های PlayStation Vita

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
...........................تادا.....................................

81149683795685629947.png

06461356753146779525.png
بدون شرحه این تصاویر ...
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ---
ولی با دیدن ارم ناتی داگ خیلی ارزومند شدم یه بازی از این استودیو برای ویتا ببینم ...

WTF؟؟
یعنی چی میتونه باشه؟
کیفیت ریموت PS3 که خیلی پایینه :-?
شاید شایعه ی پورت TLoU برای PS4 حقیقت داره :>

این که توی CES بود داشتن استریم Tlou رو روی vita بازی میکردن
نه فکر نکنم D: حداقل الان نه D: از این بازی اینا همچنان پول در میارن و Ps3 میفروشن. دلیلی برای عرضش روی ps4 نیست D: چند سال دیگه شاید HD version دادن !
ND فعلا همون Unch4 بسازه D:
آره همین الان داشتم میدیدمش :d مثل اینکه از قابلیتای Playstation Now میباشد :d
آِ HD Version که نمیشه، میشه Full HD Version :d

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
WTF؟؟
یعنی چی میتونه باشه؟
کیفیت ریموت PS3 که خیلی پایینه :-?
شاید شایعه ی پورت TLoU برای PS4 حقیقت داره :>
این که توی CES بود داشتن استریم Tlou رو روی vita بازی میکردن
نه فکر نکنم D: حداقل الان نه D: از این بازی اینا همچنان پول در میارن و Ps3 میفروشن. دلیلی برای عرضش روی ps4 نیست D: چند سال دیگه شاید HD version دادن !
ND فعلا همون Unch4 بسازه D:

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
بازیهای free قشنگ واسش چی؟

سلام این کنسول بازی مجانی نداره ! شما تازه باید بازی که روی سایر دستگاه هست رو روی ویتا به قیمت بالا بخری
مثلا Daungeon hunter 3 روی ویتا 30 دلاره بعد Daungeon hunter 4 مجانی هستش برای اندروید و IOS

بعضی بازی های PSM و یک سری بازی کم برای ویتا مجانی هستن که بهترینشون Jetpack joyride هستش ;)
اگر قراره به خاطر بازی های مجانیش بخری که 2 ساعت بیشتر سرگرم نمیشی .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
نمیدونم چطوری داشتن tlou رو استریم میکردن! beyond هم بود!

Sent from my iPhone using Tapatalk

PlayStation.Now هست که توی CES نشون داده شده / یک app هست که اجازه میده بازیهای کنسولهای دیگه رو روی tv - smartphone - console های سونی stream کنیم !
فکر کنم نته خیلی قوی میخواد حداقل 3~5 mb/s

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
Writers Guild لیست بهترین بازی های خود را منتشر کرد.

جوایز سال های گذشته بهترین تیم نویسندگی در بازی به بازی های زیر رسیده است:

سال ۲۰۱۳ : Assassin’s Creed 3: Liberation

سال ۲۰۱۲ : Uncharted 3: Drake’s Deception

سال ۲۰۱۱ : Assassin’s Creed: Brotherhood

سال ۲۰۱۰ : Uncharted 2: Among Thieves

سال ۲۰۰۹ :Star Wars: The Force Unleashed

نوشته احتمال داره Second son برای ویتا هم بیاد طرف :| همچین چیزی ممکنه ! ویتا توی Amazing Spiderman و AC افت فریم داره بعد بخواد Infamous Second Son رو اجرا کنه ! اصلا واسه چی عرضه بشه فایدش چیه ؟ روی ویتا Remote Play داره دیگه
قبلا سازنده بازی یعنی Sucker punch گفته بود بعد از اتمام Infamous SS برای ویتا هم برنامه دارن که احتمالا 2 - 3 سال دیگه بشه ( اواخر عمر ویتا احتمالا )
اگرم قرار باشه بدن یه استدیو دیگه بسازه آخرش میشه Uncharted و Killzone و COD و ... که در حد اندازه نسخه کنسول خانگی نبودن ( اگرم بازی های خوبی بودن ایده های ناب سازنده های اصلی رو تو بازی هاشون نداشتن )

خیلی وقت پیش گفتن قراره یه Spin-off بدیم، شایدم دادن، AC: :iberation هم اولش یه شایعه بود
:d

موقع معرفی ویتا بازی MGS 4 رو نشون دادن روی کنسول :p بعد توی AC و ... افت فریم داره کنسول خیلی جالبه ( این تبلیغات گول زننده که در انتها دستشون رو شد ! )

این کار سونی کمتر از اون دروغ شرم آورش در سال 1999 نبود که اومد گفت قدرت گرافیکی PS2 قادر به پردازش گرافیک Toy Storyــیست:

Sony set to unveil PlayStation 2 - Mar. 1, 1999
A blast from the past! "Toy Story Graphics," the true source. - NeoGAF

موقع لانچ MGS4 نشون میده اما بعد لانچ این میشه وضعیتش.

این بازیا چی اند آخه برای ما تایید میشن:

VVVVVV sets a course for PS Vita, iOS, Android and Ouya | Joystiq

بنظرم این قبیل بازیا و یا بازی های آرکد و.. خوبند اما برای گیمرهایی که از بازی های بزرگ و Hardcore اشباع شدند، نه برای کنسول دستی بازهای محض مثل من که فقط ویتا دارند و گول تبلیغات سونی و سخت افزار ویتارو خوردند.

این PSM ایده ی خیلی خوبی بود، اما نمیدونم چرا ازش خوب استفاده نمیشه، مثلا الان یه تعداد بازی خیلی خوب و HD هست که میتونن از اندروید روی ویتا پورت کنن.

آخرین ویرایش:

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
یه خبری که بنظرم خیلی خوش هست!

بازی‌سنتر | اخبار | ایجاد تغییرات در سیستم مبارزات بازی Persona 3 طی مراحل ساخت + ویدیو

[video=aparat;FkAOc]http://www.aparat.com/v/FkAOc[/video]​

با عرض پوزش از RPG بازها، سیستم مبارزه ی پرسونا 4 گلدن برای منه مبتدی خیلی خسته کننده، کسل کننده و بی هیجان بود امیدوارم سبک پرسونا 5 هم مثل همین ویدئو باشه و رویه ی قبل رو پیش نگیرند.

اگر کلا همه ی بازی های این سبک اینطوری شند یا بعبارتی برای غربی ها آپتیماز بشن مثل اون فاینال فانتزی 15 که هک اند اسلش شده واقعا من خوشحال خواهم شد. یعنی کلا روزی برسه که برای همیشه از شر سبک Turn Based که طبق این خبر ریشه و اصلش به مشکلات کمبود حافظه برمیگرده خلاص شیم.

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
حداقل 30 مگ بر ثانیه
خودشون اعلام کردن 5mb/s و اخبار رسمی هم بوده ( تازه برای خیلی خوب ! )
30 مگ که اصلا صرف نداره ... چند نفر حاضر بشن همچین پولی بالای نت و حقه عضویت PS now بدن ! ؟

دوستان من احساس میکنم بعضی بازیها فریم فریم میکشه

- - -ویرایش - - -

الان چطور میتونم عضو پلاس بشم؟
پلاس رو باید Psn card بخری مبلغ رو واریز کنی و پلاس رو از بخشه plus بخری .

یه خبری که بنظرم خیلی خوش هست!

با عرض پوزش از RPG بازها، سیستم مبارزه ی پرسونا 4 گلدن برای منه مبتدی خیلی خسته کننده، کسل کننده و بی هیجان بود امیدوارم سبک پرسونا 5 هم مثل همین ویدئو باشه و رویه ی قبل رو پیش نگیرند.

اگر کلا همه ی بازی های این سبک اینطوری شند یا بعبارتی برای غربی ها آپتیماز بشن مثل اون فاینال فانتزی 15 که هک اند اسلش شده واقعا من خوشحال خواهم شد. یعنی کلا روزی برسه که برای همیشه از شر سبک Turn Based که طبق این خبر ریشه و اصلش به مشکلات کمبود حافظه برمیگرده خلاص شیم.

فکر نمیکنم . از پیشینه و ساختاری که من از گروه Persona میدونم اینا همون طرفهای Turned Base میمونن. حتی در سطحه Ni No هم عالی هست . HnS محاله
اون بازی FF هم که واقعا ناامید کننده ترین FF تمام دوران هست . یه روزی به اشتباهشون پی میبرن ! هرچی جلو اومدیم کیفیت FF هم از بین میره و کم کم تبدیل به سرنوشت RE میشن

سبکه Turned base واقعا عالی هست :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر