بازی های PlayStation Vita

powvex

کاربر سایت
Sep 18, 2010
103
امروز Urban freestyle برای پلاس مجانی شد، بازی خوبیه از دست ندید.

این دو بازی هم تو همین چند روزه باز برای پلاس مجانی میشند، از دست ندیدشون:
Worms: Battle Island
Smart As…

خصوصا ورم رو!

کسی این رو بازی کرده؟:

The Earth Defense Force 2017
edf-2017-portableenemyshippng-19d1b8.png

edf-2017-portableaerial-attackjpg-19d1b6.jpg

Last edited by a moderator:

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
کسی این playstation home arcade رو کسی دانلود کرده ... free هم هست ... یه چند تا بازی خیلی ساده ولی خیلی سرگرم کننده در اختیارتون میزاره ... یه مجموعه بازی دیگه هم شامل میشه که با قیمت خیلی کم میتونید بخریدشون

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
کسی این playstation home arcade رو کسی دانلود کرده ... free هم هست ... یه چند تا بازی خیلی ساده ولی خیلی سرگرم کننده در اختیارتون میزاره ... یه مجموعه بازی دیگه هم شامل میشه که با قیمت خیلی کم میتونید بخریدشون
من دانلود کردم چیزه جالبی نداشت ... خیلی وقته اومده ×_!

من به زودی خودم احتمالا Sorcery Saga و YS رو جفتش رو Collector میگیرم اگه گیرم بیاد D:
حداقل این دوتا فکر کنم مدتها سرگرم کنندس.

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
من دانلود کردم چیزه جالبی نداشت ... خیلی وقته اومده ×_!

من به زودی خودم احتمالا Sorcery Saga و YS رو جفتش رو Collector میگیرم اگه گیرم بیاد D:
حداقل این دوتا فکر کنم مدتها سرگرم کنندس.

من از اون بازی فضاییش و اون طراحی خط خطیش واقعا لذت بردم .. از زمان اتاری عاشق اینجور بازی ها بودم

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
سبک Fighting زیاد رو ویتا جواب نمیده نمونش Mortal Kombat زیاد فروش خوبی نداشت،به نظر من بازیهای سبک Shooter درصد فروش کنسول رو بیشتر میکنن،

Sent from my C5302 using Tapatalk

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
سبک Fighting زیاد رو ویتا جواب نمیده نمونش Mortal Kombat زیاد فروش خوبی نداشت،به نظر من بازیهای سبک Shooter درصد فروش کنسول رو بیشتر میکنن،

به نظر من shooter هم ياد جواب نميده بيشتر بايد رو بازي هاي indie يا بازي هايي مثل lbp. rayman . tearAway و.. كار كنن

آخرین ویرایش:

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
اون بازیها که رو هر کنسولی جواب میدن!;-) ولی درکل باید قبول کرد سبک Indie بدجور به ویتا میتونه کمک کنه،و جواب میده و راحت میشه بازی کرد،.

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
اون بازیها که رو هر کنسولی جواب میدن!;-) ولی درکل باید قبول کرد سبک Indie بدجور به ویتا میتونه کمک کنه،و جواب میده و راحت میشه بازی کرد،.

من به شخصه اون لذتي كه از rayman رو psvita بردم رو ps3 نبردم هرچد كه ديگه الان حالم از بازيش به هم ميخوره:d

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
بازی مثل ماشیناریوم و جورنی و pvz حسابی مخاطب پیدا میکنه روی این کنسول ها ... ولی هیچی مثل یه فاینال فانتزی و rpg های انحصاری نمیتونه کمک کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر