بازی های PlayStation Vita

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
دوستان ! وضعیت خیلی بد شده ها !!! الان بازی aaa درست درمون هیچی تقریبا پیش رو نداریما ! سونی چی میکنه برای اینده ؟ کلا تمرکز الان روی ps4 ... یکم نگران کنندست!

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
بازی Dragon Ball Z: Battle of Z قراره در تاریخ 28 جون در امریکای شمالی ارزه بشه.
اکثر شما یا انیمه اش رو دیدین یا بازیش رو بازی کردین من که خیلی منتظر این بازی هستم

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
دوستان ! وضعیت خیلی بد شده ها !!! الان بازی aaa درست درمون هیچی تقریبا پیش رو نداریما ! سونی چی میکنه برای اینده ؟ کلا تمرکز الان روی ps4 ... یکم نگران کنندست!

من که منتظر tearaway + ys ام

کلا ویتا داره به سمت ژاپنی شدن پیش می ره کسی بازی های ژاپنی رو دوست نداشته باشه چیز زیادی دستگیرش نمی شه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بازیهای Japanese خیلی زیادن برای ساله اینده !!!!!

بقیه بازیها هم باید منتظر موند .... bend - studio japan و شاید چندتا دیگه در حال ساخت بازی برای ویتا باید باشن اما خب هنوز معلوم نیست
ps4هم میتونه کمکی به فروش vita بکنه .... !!!!! remote play هم که واقعا عالیه و لگ free کامل هست D: ....

اگه فروش بالاتر بره شاهد بازیهای بهتر هم هستیم D:

در ضمن Borderlands 2 هم فراموش نشه D:

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
بازیهای Japanese خیلی زیادن برای ساله اینده !!!!!

بقیه بازیها هم باید منتظر موند .... bend - studio japan و شاید چندتا دیگه در حال ساخت بازی برای ویتا باید باشن اما خب هنوز معلوم نیست
ps4هم میتونه کمکی به فروش vita بکنه .... !!!!! remote play هم که واقعا عالیه و لگ free کامل هست D: ....

اگه فروش بالاتر بره شاهد بازیهای بهتر هم هستیم D:

در ضمن Borderlands 2 هم فراموش نشه D:

bend اگه اشتباه نکنم اعلام کرد روی یه بازی برای PS4 کار میکنه !
remote play نباید جز بازی های کنسول حساب بشه من هیچ دلیلی نمی بینم خودم بردارم یه بازی PS4 رو به جای Dual shock 4 با دکمه های Vita بازی کنم که از نظر من خیلی طراحیش بده ! باید به چشم یه ویژگی بهش نگاه کرد !
BL 2 هم اصلا معلوم نیست ساخته میشه یا نه ! نه تریلری نه تصویری هیچی از بازی منتشر نشده ( در ضمن بازی 2 سال پیش روی PS3 اومده که دیگه ارزش بازی کردن نداره مگه اینکه خیلی طرفدارش باشی یا بازیش نکرده باشی )

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
بازیهای Japanese خیلی زیادن برای ساله اینده !!!!! من همه سبک ها رو دوست دارم ولی دیگه شما فکر کن هر روز غدا جوجه کباب یا یه چیزی که دوست داری بخوری ...
حالت به هم نیمی خوره ؟
Borderlands 2 اصلا حبری ازش نیست !
remote play هم همه که هر دو کنسول رو ندارن ...
کلا خود ps4 هم این روزا انحصاری درست درمون نداره مردم با کیلزون که زیادم کیلزون نیست !!! باید سر کنن!!! سونی باید یکم سیاست هاشو عوض کنه درباره ویتا ... ps4 که در ادامه عالی میشه وضعش ... ویتا ولی معلوم نیست ، الان کلی بازی برای ویتا هست اسمشو نمیشه خوند ، فردا باز میاد e3 میگه 5000000000000 بازی الان در دسترسه برای ویتا :|

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
remote play نباید جز بازی های کنسول حساب بشه من هیچ دلیلی نمی بینم خودم بردارم یه بازی PS4 رو به جای Dual shock 4 با دکمه های Vita بازی کنم که از نظر من خیلی طراحیش بده ! باید به چشم یه ویژگی بهش نگاه کرد !
BL 2 هم اصلا معلوم نیست ساخته میشه یا نه ! نه تریلری نه تصویری هیچی از بازی منتشر نشده ( در ضمن بازی 2 سال پیش روی PS3 اومده که دیگه ارزش بازی کردن نداره مگه اینکه خیلی طرفدارش باشی یا بازیش نکرده باشی )

پس بخاطر دگمه هاشه که کلا با ریموت حال نمی کنی.حیف نیست رامتین ؟ با ریموت پلی انگار یه Wii U با 10 برابر قدرت و ساپورت بیشتر اونم با سایز کمتر و اورنوگامی بهتر داری، اما آره به خوبی دوال شوک 4 نیست و خرید صرف PS4 برای ریموت نمی صرفه.

وقتی بهترین بازی ویتا پرسونایی هستش که ده سال پیش برای PS2 اومده دیگه چه انتظاری داری ؟ اتفاقا چندوقت پیش یه خبر جدید از BL2 تو حاشیه ی یه خبر دیگه خوندم اگر بتونم پیداش کنم میزازم.فکر کنم نوشته بود ما فعلا داریم رو این بازی کار می کنیم و تا تموم نشه رو پورت بازی دیگه ای فکر نمیکنیم !

- - -ویرایش - - -

من که منتظر tearaway + ys ام

کلا ویتا داره به سمت ژاپنی شدن پیش می ره کسی بازی های ژاپنی رو دوست نداشته باشه چیز زیادی دستگیرش نمی شه

منم همینطور YS ! بازی های ژاپنی خیلی خوبند، معمولا که شخصیت و داستان پردازیشون بیسته، نقش آفرینی هاشم که شیرین 200-300 ساعت سرگرم کننده اند خرج بازی درمیاد،آخرش یه چیزی هم دستگیر آدم میشه. اما به قول آرمین بعد یه مدت دل آدم روز میزنه و باید ژانرو عوض کرد، نمی دونم واقعا RPG بازها همیشه فقط همین یه ژانر رو بازی میکنند !؟

تا الان ویتا بیشتر نقش مکمل PS3/PS4 رو داشته و بازی هاش بیشتر آرکد هستند، خیلی هم خوبند اما در کنار بازی های بزرگ این بازی ها برای من قابل قبول و رضایت بخشند.

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
پس بخاطر دگمه هاشه که کلا با ریموت حال نمی کنی.حیف نیست رامتین ؟ با ریموت پلی انگار یه Wii U با 10 برابر قدرت و ساپورت بیشتر اونم با سایز کمتر و اورنوگامی بهتر داری، اما آره به خوبی دوال شوک 4 نیست و خرید صرف PS4 برای ریموت نمی صرفه.

وقتی بهترین بازی ویتا پرسونایی هستش که ده سال پیش برای PS2 اومده دیگه چه انتظاری داری ؟ اتفاقا چندوقت پیش یه خبر جدید از BL2 تو حاشیه ی یه خبر دیگه خوندم اگر بتونم پیداش کنم میزازم.فکر کنم نوشته بود ما فعلا داریم رو این بازی کار می کنیم و تا تموم نشه رو پورت بازی دیگه ای فکر نمیکنیم !

ریموت که خیلی حال می ده ، مهران درست میگه فکر کن بتل رو در حال بازی کنی که رو تخت لم دادی بازی کنی اونم توی یه کنسول دستی ! خیلی کیف می ده قبول ... از نظر بازی کلا داشت خوب پیش می رفت(نسبت به قبل) دوباره خراب داره می کنه !

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
ریموت که خیلی حال می ده ، مهران درست میگه فکر کن بتل رو در حال بازی کنی که رو تخت لم دادی بازی کنی اونم توی یه کنسول دستی ! خیلی کیف می ده قبول ... از نظر بازی کلا داشت خوب پیش می رفت(نسبت به قبل) دوباره خراب داره می کنه !

آفرین، ریموت پلی + هندزفری = اوج لذت یه گیمه(البته شاید از نظر من که عاشق پرتابل هستم).

[video=aparat;p6ctJ]http://www.aparat.com/v/p6ctJ[/video]​

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اره یه سری اخبار در مورده bend بود اما کانفریم نشده
به نظرم اگه bend نسازه دیگه کی بسازه ! اکثرا میگن یا یه uncharted جدید یا infamous در حال ساخت هست . به هر حال ساله اینده بیشتر معلوم میشه
به نظره من remote play خیلی خوبه که هیچ سازنده های میتونن اگر بخوان vita رو به عنوان یک دسته برای بازی تعریف کنن و باهاش کارهایی رو انجام بدن که فعلا wii u داره انجام میده D: فکر کنم اگه مثلا MM یه بازی بسازه 100% یه کارهایی با ps4 و vita میکنه که تا یه نسل همه تو کفش باشن D:
چرا طراحیش بده ؟؟؟؟؟؟ الان killzone بازی میکنی دارای مشکلات بسیاری هستی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ D: ..فکر کنم بازی کردن shadowfall - AC4 - BT 4- Ghost همه اینا روی ویتا حداقل برای بخش single player اصلا مشکلی نباشه ... خیلی راحت میشه Ps4 رو روشن کرد و هر جای خونه بازی کرد به دونه نیاز به TV ... یعنی واقعا فوق العاده هست تجربه و دسترسی که میده vita به ps4 .به نظره من البته !

بازیهای Japanese خیلی زیادن برای ساله اینده !!!!! من همه سبک ها رو دوست دارم ولی دیگه شما فکر کن هر روز غدا جوجه کباب یا یه چیزی که دوست داری بخوری ...
حالت به هم نیمی خوره ؟
Borderlands 2 اصلا حبری ازش نیست !
remote play هم همه که هر دو کنسول رو ندارن ...
کلا خود ps4 هم این روزا انحصاری درست درمون نداره مردم با کیلزون که زیادم کیلزون نیست !!! باید سر کنن!!! سونی باید یکم سیاست هاشو عوض کنه درباره ویتا ... ps4 که در ادامه عالی میشه وضعش ... ویتا ولی معلوم نیست ، الان کلی بازی برای ویتا هست اسمشو نمیشه خوند ، فردا باز میاد e3 میگه 5000000000000 بازی الان در دسترسه برای ویتا :|
من نه D: لول سالی 3 دفه بیشتر غذا ایرانی نمیزنم لول
حالا جدا از شوخی قبول دارم D: احتمالا از نظر استودیوهای خارجی ویتا بازی مقداری کم اورده دیگه هرچی japanese بوده تا جا داره دارن localize میکنن ! فکر کنم hyperdimension هم localize کردن لول داره D: .... بازیها ایندیش هم زیاده اما بقیه عنواین فعلا خبری نیست. فکر کنم ubisoft یک بازی براش داشته باشه.

لول D: به نظره من indie های ویتا واقعا عالین D: مشکلی نیستش . بازیهای کم قیمت ... gameplay خوب و ارزش تکرار بالا ... خیلی خوبه D: اکثرا هم cross buy دارن که عالیه.
منم موافقم باید منتظر موند و دید ویتا چه بازیهای داره

injustice و tearaway و ys برای وداع امسال خیلی خیلی خوبن ... احتمالا تا اخر امسال چندتا indie حسابی هم بیاد .
من بیشتر منتظره Minecraft هستم.

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
ارمان همش قبول هر چی گفتی ولی کجای indie ارزون هستش :d
من هم اندروید هم ios دارم بازی هاش همه Free هستن یا نهایت 5 - 6 دلار اکثرا ویتا برداشته لیمبو 5 دلاری رو کرده 15 دلار
من که هر روز منتظر معرفی یه tomb rider - Resident evil - DMC - Infamous - Battlefield و ... هستم ( حداقل یکیش ) امیدوارم حداقل infamous و Resident evil براش بیان

metaler-soad

کاربر سایت
Jul 30, 2011
174
نام
Dani
من یکی که با ریموت پلی حال نکردم مگه بازی هایی که دکمه های کمی برای کنترل بخواد
من کیل زون 2 رو با ps3 ریموت کردم رو ویتا واقعا سخت بود و دستم خسته شد بعد نیم ساعت واقعا
حساب اینرو بکنید که دکمه های R2 و L2 و R3 و L3 میره رو تاچ پشت ویتا
حالا شما حساب کن تو بازی میخوای بدویی و تیر بزنی
انگشتای دست به فنا میره
و من فقط گاهی اوقات برای تنوع شاید بخوام که ریموت کنم
چرا تا زمانی که dualshock 4 هست و یه ال سی دی که هرچی نباشه از ویتا بزرگتره برم ریموت کنم؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ارمان همش قبول هر چی گفتی ولی کجای indie ارزون هستش :d
من هم اندروید هم ios دارم بازی هاش همه Free هستن یا نهایت 5 - 6 دلار اکثرا ویتا برداشته لیمبو 5 دلاری رو کرده 15 دلار
من که هر روز منتظر معرفی یه tomb rider - Resident evil - DMC - Infamous - Battlefield و ... هستم ( حداقل یکیش ) امیدوارم حداقل infamous و Resident evil براش بیان
شرمنده ! قبول دارم راه D:
از چشم بازار استرالیا گفتم چون بازیا گرونتر. فکر کنم US آینا میرن بازی Ghost رو ps4 میخرن 60 دلار من باید اینجا 79 دلار بدم D:
برا همین Indie خیلی ارزونتر به چشم میاد اما بازم نه
خودم هنوز تو کفه چندتا بازی مثل Splunky - Proteus هستم که گرونن :)

بهترین مثاله اندریود همین Angry Bords Star Wars هست ! نسخه فیزیکی 40 دلار نسخه psn هم 33 دلار !!! WOW یعنی چی بگم اخه !!!

میشه D: منتظر باش :)

من یکی که با ریموت پلی حال نکردم مگه بازی هایی که دکمه های کمی برای کنترل بخواد
من کیل زون 2 رو با ps3 ریموت کردم رو ویتا واقعا سخت بود و دستم خسته شد بعد نیم ساعت واقعا
حساب اینرو بکنید که دکمه های R2 و L2 و R3 و L3 میره رو تاچ پشت ویتا
حالا شما حساب کن تو بازی میخوای بدویی و تیر بزنی
انگشتای دست به فنا میره
و من فقط گاهی اوقات برای تنوع شاید بخوام که ریموت کنم
چرا تا زمانی که dualshock 4 هست و یه ال سی دی که هرچی نباشه از ویتا بزرگتره برم ریموت کنم؟
میگم اون killzone 2 رو با دسته ps3 هم میری خسته میشی انقدر کنترلش سنگینه و طرف جون میکنه تا این ور اونور نگاه کنه D: اما اونطوری که من فهمیدم Killzone Shadowfall کنترلش نرم هست مثل Mercenary و ظاهرا کلا vita remote play ها خیلی + بوده و خوششون اومده منتقدا ... مخصوصا اینکه کاملاlag free هم هست D:
حالا بزار دسته من برسه D: همون روزه اولی 100% بازی BT4 رو تست میگرم remote خبرت میکنم D: من فقط GOW 2 رو با Remote زدم که خوب بود !!!!

خب فکر کن اگر مثلا LBP 3 بسازن کنترله همچین بازی با Vita مشکل نیست واقعا که هیچ اون تصویر ویتا هم میشه یک Secondary screen که مثلا بشه به منو ها و غیره دسترسی پیدا کرد.

metaler-soad

کاربر سایت
Jul 30, 2011
174
نام
Dani
میگم اون killzone 2 رو با دسته ps3 هم میری خسته میشی انقدر کنترلش سنگینه و طرف جون میکنه تا این ور اونور نگاه کنه D: اما اونطوری که من فهمیدم Killzone Shadowfall کنترلش نرم هست مثل Mercenary و ظاهرا کلا vita remote play ها خیلی + بوده و خوششون اومده منتقدا ... مخصوصا اینکه کاملاlag free هم هست D:
حالا بزار دسته من برسه D: همون روزه اولی 100% بازی BT4 رو تست میگرم remote خبرت میکنم D: من فقط GOW 2 رو با Remote زدم که خوب بود !!!!

خب فکر کن اگر مثلا LBP 3 بسازن کنترله همچین بازی با Vita مشکل نیست واقعا که هیچ اون تصویر ویتا هم میشه یک Secondary screen که مثلا بشه به منو ها و غیره دسترسی پیدا کرد.

در کل تکنولوژی خفنیه ولی چون من رو این بازی و همچنین deus ex تست کردم زیاد حال نکردم
ولی برا secondary screen که عالیه
حالا امیدوارم ps4 خوب باشه ریموتش
من که ps4 ندارم :D و فعلا هم قصد خریدشو ندارم با این وضعیت بازار مزخرف ایران تا بینیم چی میشه
ولی حتما خبرشو بده و یه 20،30 تا عکس بگیر ازش بزار حال کنیم :D

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران

بسلامتی کی دستت میرسه آرمان ؟ یه تاپیک ریموت پلی نمی خوایید بزنید ؟

حسین (Hosis عزیز) هم تاپیک هک بازی های Dead Space 3 و DMC رو ریموت تست کرده جواب داده، من وقتی شنیدم خیلی خوشحال شدم قراره اولین فرصتی که بتونم یکیشونو بگیرم و ریموت بزنم.

آرمان راست میگه دانی، اصلا کیلزون 2 به گیم پلی سفت و سنگین معروفه، بدترین بازی ممکن رو تست کردی:d تاچ پشت رو هم راست میگی باید واقعا یه فکری به حالش بکنند فکرشو بکن تو جک کالشکن باید تو ذهنت ناحیه ی پشت ویتا رو به 4 قسمت مساوی تقسیم میکردی و بعنوان R2/1 و L1/2 ازشون استفاده میکردی.

- - -ویرایش - - -

خبر خوش برای مخالفین ریموت پلی اینکه تمام بازی های ریموت تو ویتا 30 فریم در ثانیه اجرا میشند.
اما تو ویدئوهاشم نگاه کنید اصلا چیز مهمی نیست.

[video=aparat;Dl1qA]http://www.aparat.com/v/Dl1qA[/video]
*این بازی خودش 30 فریمه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر