بازی های PlayStation Vita

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
من که تمام امیدم بعد از خدا به استدیو های ژاپن هست فعلا تنها بازی هایی که واقعا منتظرشون هستم گراویتی راش جدید و موراساکی بیبی هست به جز اینا دیگه بازی خوبی در راه نیست بتمن هم که داغون بود اگرچه من خودم به شخصه علاقه ای ندارم ولی به عنوان یه بازی پر اسم و رسم باز رو ویتا آبرو ریزی کردن تو کل این بازی ها کیل زان واقعا عالی بود با ریمن البته دراگونز کراون و موراماسا ریبرث هم که عالی هستن ....مگر این که پروژه های مخفی در کار باشن که بعید میدونم...ما داغ یه ریس رو ویتا به دلمون موند بابا در کل هنوز هم از کمبود بازی درست حسابی رنج میبریم آدم پلی 3 رو نیگا میکنه نمیدونه کدوم شاهکار رو بازی کنه اون وقت ویتا این طور بی بازی...ولی از حق نگذریم قابلیت ریموت پلی واقعا عالی از کار درومده....در کل امیدوارم بازی های بیشتری واسه ویتا دردست ساخت باشن منظورم بازی های خوب هست البته خدا ریشه نیهیلیستیک هم بکنه آمـــــــــــین نمیدونم چرا بحران اقتصادی به این نیهلیستیک نمیرسه!

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
راستی کسی از Yakuza Ishin حرفی نمی زنه چرا :d

http://www.playstationgang.com/yakuza-ishin-revealed-for-ps-vita-ps3-and-ps4/

- - -ویرایش - - -

Ys-Memories-of-Celceta.jpg

اینم مخصوص آرمان گفتم شاید ندیده باشه :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من که تمام امیدم بعد از خدا به استدیو های ژاپن هست فعلا تنها بازی هایی که واقعا منتظرشون هستم گراویتی راش جدید و موراساکی بیبی هست به جز اینا دیگه بازی خوبی در راه نیست بتمن هم که داغون بود اگرچه من خودم به شخصه علاقه ای ندارم ولی به عنوان یه بازی پر اسم و رسم باز رو ویتا آبرو ریزی کردن تو کل این بازی ها کیل زان واقعا عالی بود با ریمن البته دراگونز کراون و موراماسا ریبرث هم که عالی هستن ....مگر این که پروژه های مخفی در کار باشن که بعید میدونم...ما داغ یه ریس رو ویتا به دلمون موند بابا در کل هنوز هم از کمبود بازی درست حسابی رنج میبریم آدم پلی 3 رو نیگا میکنه نمیدونه کدوم شاهکار رو بازی کنه اون وقت ویتا این طور بی بازی...ولی از حق نگذریم قابلیت ریموت پلی واقعا عالی از کار درومده....در کل امیدوارم بازی های بیشتری واسه ویتا دردست ساخت باشن منظورم بازی های خوب هست البته خدا ریشه نیهیلیستیک هم بکنه آمـــــــــــین نمیدونم چرا بحران اقتصادی به این نیهلیستیک نمیرسه!
Nihilisitc که دیگه عوض شده و فقط بازیهای indie قراره بسازه !!!
PLay 3 دیگه عمرش خیلی زیاد شده D: عمره ویتا هم برسه به همین قدر همین بساط میشه D:لول

راستی کسی از Yakuza Ishin حرفی نمی زنه چرا :d

http://www.playstationgang.com/yakuza-ishin-revealed-for-ps-vita-ps3-and-ps4/

- - -ویرایش - - -

Ys-Memories-of-Celceta.jpg

اینم مخصوص آرمان گفتم شاید ندیده باشه :d
اتفاقا تو رادارم هست D: همین روزاست که Pre Order بدم !
فعلا به خاطره PS4 و بازیاش دستم تنگ شد شدید اما به نظرم خیلی Collector خوبی هست ! بیشتر نگران کیفیت بازی هستم !

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
من بعده این که فهمیدم bend برا ps4 بازی میسازه,خیلی نگران شدم:|
الان هرچی حساب میکنم میبینم هیچ استدیو(1p) درست درمونی برا ویتا بازی نمیسازه!همچنان هم بازی aaa استدیو های سونی برا 2014 مشخص نیست:|
سونی باید مثل نینتندو به بازی های کنسول دستیش بیشترتوجه کنه و حداقل یه استدیو مختص ویتا تاسیس کنه یا بخره.

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
من بعده این که فهمیدم bend برا ps4 بازی میسازه,خیلی نگران شدم:|
الان هرچی حساب میکنم میبینم هیچ استدیو(1p) درست درمونی برا ویتا بازی نمیسازه!همچنان هم بازی aaa استدیو های سونی برا 2014 مشخص نیست:|
سونی باید مثل نینتندو به بازی های کنسول دستیش بیشترتوجه کنه و حداقل یه استدیو مختص ویتا تاسیس کنه یا بخره.

اره بابا جز سازنده lbp هیچ کمپانی از استدیوی اصلی مستقیما واسه ویتا بازی نمیسازه. از naughty dog و guerrilla گرفته تا استدیوی فرعی سازنده ac liberation.
فقط ژاپنی ها اهمیت میدن به ویتا...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
نامردا بازی هم که پورت میکنن اینهمه نمی کنن عناوینی مثل GTA 3 , Liberty City یا Resident evil ReVolation رو پورت کنن حداقل دلمون شاد شه :|
ویتا به این خوبی می تونه GTA رو اجرا کنه بعد برای ios و اندروید پورت میکنن که اصلا نمیشه بازی کرد !

من فعلا برم سرم به SH گرمه 100 تا مرحله داره تموم نمیشه :d

metaler-soad

کاربر سایت
Jul 30, 2011
174
نام
Dani
آقا این hotline miami رو داشتم بازی میکردم دیشب بعد تموم شد و تیتراژ پایان بازی اومد و دوباره شروع شد :)) ولی این دفعه با موتور و یه آدم هیکلی :D
چند ساعت گیم پلی داره این؟

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
آقا این hotline miami رو داشتم بازی میکردم دیشب بعد تموم شد و تیتراژ پایان بازی اومد و دوباره شروع شد :)) ولی این دفعه با موتور و یه آدم هیکلی :D

با همون موتوریه هیکلیه یه چند مرحله ریز رو بری بکشی تموم میشه !

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
زیاد نیست . کلا 4-5 ساعت . البته ارزش تکرار داره ! من 10 ساعتی سر و کله زدم A+ بگیرم خیلی سخته :(

من توصیه می کنم اگه دنبال بازی های ژاپنی نیستید ویتا رو بفروشید
چشم :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر