بازی های PlayStation Vita

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
دوستان یه چیزی دیدم خیلی تعجب کردم یکی از بچه های بازی سنتر برای اولین بار پیشنهاد خرید کنسول ویتا گذاشته تو بازار سنتر@-)

The Thing

کاربر سایت
Jan 20, 2010
188
دوستان بازی مثل Diablo یا Death spank برای ویتا هستش . کلا منظورم بازی های هایی که باید لولت بره بالا و بری تو سیاه چال و هی خودتو ارتقا بدی ؟
من با این که این سبک رو دوست نداشتم ولی Death spank عالی بود یا همین بازی ماجراجویی های ون هلسینگ که برای PC هستش .

بهترین بازی تو این سبک برای ویتا چی هستش ؟

SH book of memories نزدیکه به این چیزی که میخوای.

آخرین ویرایش:

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
بازیا پلاس ماه اکتبر که دوشنبه وارد استور us میشه
Kingdoms of Amalur: Reckoning1.
2. Shadow of the Colossus
Poker Night.3
Hotline Miami (PS Vita/PS3, Cross-Buy.4)
5.Sine Mora(PS Vita

آخرین ویرایش:

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
اونقدر از ویتا بد شنیدم ..احساس میکنم پی اس پی بخرم برام بصرفه تره!
ویتا به نظرم بازی داره...ولی خب 100% ترافیک بازی هاش در حد کنسول های خانگی نیست
ولی همین الان کلی بازی AAA داره :)
کیلزون..TWD...FIFA و ....
من خودم هنوز ریمن رو نگرفتم
ولی مشکلی که خیلی ها باهاش دارن قیمت بازی هاش به نظرم...که قیمت یه سری از بازی هاش بی خودی گرونه :d
ولی یه بازی مثل کیلزون قیمتش عالیه...
یا حتی ریمن
ویه سری بازی های مثل لیمبو و یا PVZ در مقایسه با پلتفرم های IOS یا آندروید قیمتشون خیلی بالاتره!

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
هر کی بد گفته چرت گفته...

دوست عزیز به نظرات دیگران کمی احترام بذار ! از نظر شما یه کنسول خیلی خوبیه چون با سلیقه شما جوره بازی هاش

با سلیقه من اونقدر ها جور نیست و کنسول در حد معمولی هستش ( برا من 50% 50% هستش )

برای یکی هم اصلا خوب نیست چون بازی هایی که اون دوست داره رو نداره .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اونقدر از ویتا بد شنیدم ..احساس میکنم پی اس پی بخرم برام بصرفه تره!
lol ِ: شنیدن که همیشه مهم نیست اما یک نگاهی به لینک توی امضام بندازم . تازه خیلی از بازیهای خوبی که بازی کردیم توش نیست D: (حقیقتا!)

این عکس هم از رده بندی برزیل در رفته که نسخه GOTY بازی Injustice برای PS VITA هم به چشم میخوره. البته یک مشکلی هست ( از نظر اینکه ارور باشه ! ) اینکه بازی برای PS4 و One هم تایید شده !!!!!

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
دوستان کسی این بازی رو بازی کرده یه توضیحی دربارش بده که مولتی پلیر داره یا نه یا این بازی سبکش استراتزی هست یا rpg خلاصه ارزش خرید داره یا نه :d
51213732983402372189.jpg

VMMAHDI

کاربر سایت
Jun 2, 2013
169
نام
مهدی
سلام دوستان من میخوام فردا برم یک رم 16 و کیلزون و سوال ساکرافیک (نمیدونم درست نوشتم یا نه ) بخرم .
اگر کسی از دوستان جایی رو سراغ داره که هر سه یا یکی از بازی ها و رمو داشته باشه لطفا تا فردا برای من پیغام خصوصی بده.
قیمتش هم مهم نیست ولی نه دیگه بگن بازی ها 200 تومن.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
سُول سَکریفایس 170 تومنه رم 200 تومن بوده و کیلزونم 170دیگه بسم الله ! برو پایتخت طبقه دوم رو به رو پله برقی مغازه 3دهنه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان کسی این بازی رو بازی کرده یه توضیحی دربارش بده که مولتی پلیر داره یا نه یا این بازی سبکش استراتزی هست یا rpg خلاصه ارزش خرید داره یا نه :d
51213732983402372189.jpg
ارزش نگاه کردن به کاور بازی هم نداره !
اصلا سراغه این سری بازیهای hISTORY CHANNEL نرو که نابودن !

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
51213732983402372189.jpg

من رو ps3 رفتم استراتجی نوبتی هست یعنی شما یه حرکت میری بعد دشمن یه حرکت میزنه باید حساب کنی طوری حرکت کنی که دشمن تو حرکتش کمتر به نیرو هات صدمه بزنه . در کل زیاد بازیش قشنگ نیست باید این کاره باشی عامه پسند نیست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر