بازی های PlayStation Vita

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
فک نميکنى اينجور بازيا بيشتر روى کنسول دستى کيف ميده تا کنسول خانگى؟
اره الان فروش MH4 واقعا عالی بوده روی 3DS,سیستم سلر خوبی می شه.
بخش انلاینش واقعا لذت بخش هست روی کنسول دستی,اما خب روی پلتفرم های زیادی میاد که همین ممکنه به فروش نسخه ویتا لطمه بزنه.

amir-b

کاربر سایت
Jan 23, 2012
274
فک نميکنى اينجور بازيا بيشتر روى کنسول دستى کيف ميده تا کنسول خانگى؟

بحث کیف دادن نیست بحث سر اینه که وقتی نسخه ps3 با کانتنت بیشتر هست و عمده مردم ژاپن که psv گرفتن ps3 هم دارن دلیلی برای خرید اون روی ویتا نیست

سونی اگه عقل داشت MH4 رو انحصاری می کرد اون موقع PSV توی 1 ماه اندازه دو سالش می فروخت اما عرضه شدن MH Frontier G برای ویتا اونم با این شرایط کار بی خودیه و من فکر می کنم در بهترین حالت نسخه ویتا اش فروشش با تنها پلتفرمی که رقابت کنه Xbox360 باشه توی ژاپن

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
بحث کیف دادن نیست بحث سر اینه که وقتی نسخه ps3 با کانتنت بیشتر هست و عمده مردم ژاپن که psv گرفتن ps3 هم دارن دلیلی برای خرید اون روی ویتا نیست

سونی اگه عقل داشت MH4 رو انحصاری می کرد اون موقع PSV توی 1 ماه اندازه دو سالش می فروخت اما عرضه شدن MH Frontier G برای ویتا اونم با این شرایط کار بی خودیه و من فکر می کنم در بهترین حالت نسخه ویتا اش فروشش با تنها پلتفرمی که رقابت کنه Xbox360 باشه توی ژاپن

اتفاقا اگه جفت کنسولارو داشته باشن دليلى دارن برا خريد نسخه ى ويتا, چون روى کنسول دستيه!
من الان خودم ps3 دارم و ميتونم MH رو مجانى دانلود کنم بريزم ولى اگه نسخه ى ويتاش بياد خارج ژاپن مطمئنا ميخرمش.
اين که ميگى بازى پورت شده قديمى به درد نميخوره رو قبول دارم ولى اومدنش يه اميديه برا اومدن نسخه هاى بعديه بازى روو ويتا

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
یه بازی جدید برای ps vita و ps4 داره میاد اینم عکس بازی
95454253196648648545.jpg

amir-b

کاربر سایت
Jan 23, 2012
274
اتفاقا اگه جفت کنسولارو داشته باشن دليلى دارن برا خريد نسخه ى ويتا, چون روى کنسول دستيه!
من الان خودم ps3 دارم و ميتونم MH رو مجانى دانلود کنم بريزم ولى اگه نسخه ى ويتاش بياد خارج ژاپن مطمئنا ميخرمش.
اين که ميگى بازى پورت شده قديمى به درد نميخوره رو قبول دارم ولى اومدنش يه اميديه برا اومدن نسخه هاى بعديه بازى روو ويتا

چرا حرف توی دهن منی می زاری من کی همچین حرفی زدم؟

واقعا روی کنسول دستی بودن دلیل خیلی منطقی ایه برای این که شما بازی رو با کانتنت بیشتر ول کنی بری پولت رو برای بازی با کانتنت کمتر خرج کنی بماند که خیلی ها صلا ویتا ندارن و بازی با کانتنت کمتر قاعدتا هیچ جوره به فروش ویتا کمک نمی کنه
شما توی فروم های خارجی هم بری کسی از MH اه ویتا خوشحال نشده حالا شما نظر شخصی ات اینه بحث جداست اما MH ای که الان برای ویتا تایید شده نمی شد هم فرقی به حالش نداشت

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
چرا حرف توی دهن منی می زاری من کی همچین حرفی زدم؟

اوکی :d
واقعا روی کنسول دستی بودن دلیل خیلی منطقی ایه برای این که شما بازی رو با کانتنت بیشتر ول کنی بری پولت رو برای بازی با کانتنت کمتر خرج کنی بماند که خیلی ها صلا ویتا ندارن و بازی با کانتنت کمتر قاعدتا هیچ جوره به فروش ویتا کمک نمی کنه
شما توی فروم های خارجی هم بری کسی از MH اه ویتا خوشحال نشده حالا شما نظر شخصی ات اینه بحث جداست اما MH ای که الان برای ویتا تایید شده نمی شد هم فرقی به حالش نداشت
خبر رسمی اومده که کانتش روی PS3 بیشتره؟ در ضمن بازی کردن با کنسول دستی خیلی خیلی بهتر از خانگیه.
فایده ـش اینه که MH از انحصار 3DS درومده.

amir-b

کاربر سایت
Jan 23, 2012
274
اوکی :d

خبر رسمی اومده که کانتش روی PS3 بیشتره؟ در ضمن بازی کردن با کنسول دستی خیلی خیلی بهتر از خانگیه.
فایده ـش اینه که MH از انحصار 3DS درومده.

خبر رسمی اش اومده که World C انحصار PS3 اه
کسی هم MH باز باشه اصولا 3ds رو انتخاب می کنه که MH4 انحصاری اشه و MH3U هم روشه نه و ویتا رو
اگر کسی برای این عنوان بیاد ویتا بخره باید به عقلش شک کرد!!!!
MH هم اصلا انحصاری 3ds نبود که بخواد ازش در بیاد!!!!

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
خبر رسمی اش اومده که World C انحصار PS3 اه
کسی هم MH باز باشه اصولا 3ds رو انتخاب می کنه که MH4 انحصاری اشه و MH3U هم روشه نه و ویتا رو
اگر کسی برای این عنوان بیاد ویتا بخره باید به عقلش شک کرد!!!!
MH هم اصلا انحصاری 3ds نبود که بخواد ازش در بیاد!!!!

حرف شمارو نقض نکردم چرا ميزنى؟ :d
وقتى MH روى ويتا نيومده باشه تقريبا ميشه انحصار معنوى 3DS.
در ضمن شما کيفيت ويتارو با 3DS مقايسه ميکنى؟ :d زمين تا آسمونه! اگه اين بازى استارتى بشه برا اينکه نسخه هاى ديگه ى MH روو ويتا بياد خيلى خوبه.
دعوا نداريم که :)

مانستر هانتر روی PlayStation 3, PlayStation 2, PlayStation Portable, Windows, Wii, Wii U, Xbox 360, Nintendo 3DS, iOS اومده, بعد اون وقت کجاش می شه انحصار معنوی؟
ما دوتا مانستر هانتر بشتر نداریم که انحصار نینتندو هستند.یکیش MH 3 TRI (نسخه Ultimate این عنوان هم در انحصار Wii U و 3DS هست.)یک MG4 هم هست که در انحصار 3DS هست.
کپکام اگر ببینه این نسخه روی ویتا خوب می فروشه شاید MH4 رو پورت کنه.البته با توجه به این که روی کل پلتفرم ها تا اون زمان اومده,فروشش انچنانی نخواهد داشت.

من خودم اشاره کردم که برا ps3 هم اومده (و کنسولاى ديگه که شما زحمت کشيدى نام بردى) منظورم روى کنسول دستى بود.

آخرین ویرایش:

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
وقتى MH روى ويتا نيومده باشه تقريبا ميشه انحصار معنوى 3DS.
مانستر هانتر روی PlayStation 3, PlayStation 2, PlayStation Portable, Windows, Wii, Wii U, Xbox 360, Nintendo 3DS, iOS اومده, بعد اون وقت کجاش می شه انحصار معنوی؟
ما دوتا مانستر هانتر بشتر نداریم که انحصار نینتندو هستند.یکیش MH 3 TRI (نسخه Ultimate این عنوان هم در انحصار Wii U و 3DS هست.)یک MG4 هم هست که در انحصار 3DS هست.
کپکام اگر ببینه این نسخه روی ویتا خوب می فروشه شاید MH4 رو پورت کنه.البته با توجه به این که روی کل پلتفرم ها تا اون زمان اومده,فروشش انچنانی نخواهد داشت.

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
ظاهرا یه دراگن دوگما برای ios تایید شده :| من میخوام ای فون 5 بخرم باو :| ( :| )
شروین من یه Ipad 4G گرفتم الان دارم PvZ 2 رو بازی می کنم اعتیاد آور اعتیاد آور !!!!!!!!!!!!!!!!! هر چی بگم کمه
امشب اگه وقت شد من یه چند تا عکس می ندازم تا استخوناتون درد می گیره از تفاوت های قیمت

Limbo توی app store کلا 4 دلاره برای ویتا 15 دلار
MJ Exprience حدود 1 دلاره برای ویتا روز عرضش 40 دلار بوده :|

اگر قراره بازی پورت شده و بازی مستقل بازی کنیم روی ipad و کنسول های خونگی انجامش میدیم .
منم ویتا رو برای فروش گذاشتم خدا لعنت کنه حدود 200 دلار فقط خرج بازی خریدن و پلاس کردم الان می بینم بیشترش هدر رفته .
منم کم کم از بین دوستان خداحافظی می کنم .

amir-b

کاربر سایت
Jan 23, 2012
274
شروین من یه Ipad 4G گرفتم الان دارم PvZ 2 رو بازی می کنم اعتیاد آور اعتیاد آور !!!!!!!!!!!!!!!!! هر چی بگم کمه
امشب اگه وقت شد من یه چند تا عکس می ندازم تا استخوناتون درد می گیره از تفاوت های قیمت

Limbo توی app store کلا 4 دلاره برای ویتا 15 دلار
MJ Exprience حدود 1 دلاره برای ویتا روز عرضش 40 دلار بوده :|

اگر قراره بازی پورت شده و بازی مستقل بازی کنیم روی ipad و کنسول های خونگی انجامش میدیم .
منم ویتا رو برای فروش گذاشتم خدا لعنت کنه حدود 200 دلار فقط خرج بازی خریدن و پلاس کردم الان می بینم بیشترش هدر رفته .
منم کم کم از بین دوستان خداحافظی می کنم .

ظاهرا یه دراگن دوگما برای ios تایید شده :| من میخوام ای فون 5 بخرم باو :| ( :| )

من همچین حرفی موقع ای که راه به راه عناوین indie ای که روی 60 تا پلتفرم عرضه شدن زدم همه ریختن سرم

وقتی عناوین روی N تا پلتفرم دیگه هم میان که 90% اشون ارزون تر هستند روی پلتفرم های دیگه مگه آدم دیواسنت بره ویتا بخره؟ حالا بحث مفت بازی کردن ایرانی ها روی پلتفرم های دیگه به کنار

عناوین میان روی پلتفرم های دیگه فروششونم می کنن وقتی به قول دوستان همینجا ته دیگشم در آوردن اون موقع می رسه به ویتا تازه اونم با قیمت ماورایی اونم

الان اکثر مردم از اسمارت فون های با سیستم عامل Android یا IOS و یا Windows Phone بهره می برن مگه مغر خر خوردن بیان ویتا بگیرن که indie هایی که روی اسمارت فون ها میاد رو 6-7 ماه بعد با قیمت 3 برابر روی ویتا بازی کنن!!

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
جمع کنید یه چند تا فید بک بدین به سونی! همیشه گوش داده مثل همون موقع که گفتن برای psp بعدی دو تا جوی استیک باشه یا خیلی از موارد دیگه که سونی همیشه نشون داده به حرف مشتری هاش گوش میده این روزا ها کنسولش حال روز خوبی نداره ولی با این همه حال داره بهش میرسه مطمئن باشید الان با اینکه ps4 داره عرضه میشه و سود بیشتری توش هست ولی باز به فکر ویتا عه .الان ببینید مگه همه نمی گن ضرر این حرفا ولی باز این بین به ویتا فکر میکنه و حمایت ...
دوستانی که حس منو دارن برید اون چیزی رو که می خواید رو به سونی فید بک کنید مطمئن باشید جواب می گیرید من که به سونی اعتقاد دارم ... می تونید ادامه این بحث رو داخل تاپیک اعتراض مودبانه به سونی در قبال ویتا توی بخش ویتای بازی سنتر ادامه بدین که این تاپیک هم خارج نشه از بحث اصلیش ....
new :
apps , games aaa , multiplayer , lower price game on psn

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
جمع کنید یه چند تا فید بک بدین به سونی! همیشه گوش داده مثل همون موقع که گفتن برای psp بعدی دو تا جوی استیک باشه یا خیلی از موارد دیگه که سونی همیشه نشون داده به حرف مشتری هاش گوش میده این روزا ها کنسولش حال روز خوبی نداره ولی با این همه حال داره بهش میرسه مطمئن باشید الان با اینکه ps4 داره عرضه میشه و سود بیشتری توش هست ولی باز به فکر ویتا عه .الان ببینید مگه همه نمی گن ضرر این حرفا ولی باز این بین به ویتا فکر میکنه و حمایت ...
دوستانی که حس منو دارن برید اون چیزی رو که می خواید رو به سونی فید بک کنید مطمئن باشید جواب می گیرید من که به سونی اعتقاد دارم ... می تونید ادامه این بحث رو داخل تاپیک اعتراض مودبانه به سونی در قبال ویتا توی بخش ویتای بازی سنتر ادامه بدین که این تاپیک هم خارج نشه از بحث اصلیش ....
new :
apps , games aaa , multiplayer , lower price game on psn
شما در جریان نیستی ما یه هفته ـست که پتیشن راه انداختیم :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر