بازی های PlayStation Vita

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
گواکاملی تهیه شد:D
خرید بعدیم اگه پول دستم بیاد ساند شیپه ! ممنون از همه بچه ها . دقیقا اخرین روز تخفیفات خریدمش:D
اگه قصد خریدش رو داری بهتره زودتر این کار رو انجام بدی چون خود بازی و تمام DLCهاش تخفیف خوردن که البته مدتش محدوده! من هر دو نسخش رو پلات کردم!

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
سلام.دوستان یه سوال داشتم.میخوام برم سراغ بازی های PS One!!:dبین این 3 تا بازی کدوم رو توصیه میکنید!!:-/
1.داینو کریسیس 2
2.رزیدنت اویل 2
3.رزیدنت اویل 3

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,829
نام
مرتضی
سلام.دوستان یه سوال داشتم.میخوام برم سراغ بازی عای PS One!!:dبین این 3 تا بازی کدوم رو توصیه میکنید!!:-/
1.داینو کریسیس 2
2.رزیدنت اویل 2
3.رزیدنت اویل 3

اصولا با بازیای کنسولای قدیمی رو کنسولای جدیدتر حال نمیکنم چون خیلی بهم ریخته هستن:d خیلی هم اهل رزیدنت اویل نیستم ولی 3 رو بگیر که حداقل گرافیک بهتری داشته باشه:d
DC2 هم شناختی ندارم

سرو سبز

کاربر سایت
May 18, 2011
205
نام
شاهین
سلام.دوستان یه سوال داشتم.میخوام برم سراغ بازی عای PS One!!:dبین این 3 تا بازی کدوم رو توصیه میکنید!!:-/
1.داینو کریسیس 2
2.رزیدنت اویل 2
3.رزیدنت اویل 3

RE3 رو بگیر.هم ترسناکه هم گرافیک قابل قبول تری رو داره.

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,867
نام
میلاد
سلام.دوستان یه سوال داشتم.میخوام برم سراغ بازی های PS One!!:dبین این 3 تا بازی کدوم رو توصیه میکنید!!:-/
1.داینو کریسیس 2
2.رزیدنت اویل 2
3.رزیدنت اویل 3

re3 و dc2 هر دو خوبه
re2 هم خوبه
داداشم قبلا داینو کرایسیس 2 رو که بازی کرده بود تو ps1 خیلی خوشش اومده بود
من فکر کنم داینو کرایسیس بیشتر بهت حال بده تا اویل ( گر چه خودم عاشق اویل های کلاسیک هستم ولی تو vita داینو کرایسیس بیشتر بهت مزه میده )
باز هم خودت ببین بیشتر کدوم تو Vita بهت حال میده ( اویل 3 و داینو کرایسیس 2 هردو خوبه )
داینو کرایسیس 1 هم فکری هست.

1_9_16275443.jpg
resident-evil-nemesis-2.jpg
964.jpg

آخرین ویرایش:

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
نظر من RE 2 هست که دو تا کمپین داره طولانی تره ! تازه اگه بتونی A بگیری با هانک هم می تونی بازی کنی
RE 3 هم خوبه ولی به نظرم کوتاه تره ولی با بخش موزدارانش می تونی حدود 1 هفته ای سرگرم بشی .
ولی این رو بگم به هیچ وجه به هیچ وجه به هیچ وجه بازی های PS one رو روی ویتا بازی نکن . به شدت سخته و دلیلشم دکمه های ویتا هستش که برداشتن گنــد زدن تو طراحی کنسول . من با Remote play بازی کردن RE 3 رو روی ویتا خیلی بد بود کنترل بازی به هیچ وجه به پای نسخه PS3 نمی رسید و عذاب آور بود تا حدی . باز نظر خودته

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان
کسی تا حالا urban tf رو بازی کرده؟ جالب هست؟ ارزش خرید داره؟
قیمتشم فکر کنم 9.99$ بود!
جالب نیست
از نسخه PS3 خیلی محدودتره
فریم ریت بازیش خیلی بده و پایین هست. بیشتر قسمتهاش توی ذوق میزنه انقدر slow motion میشه
به نظرم نسخه های steam رو بگیر یا ps3

1.داینو کریسیس 2
2.رزیدنت اویل 2
3.رزیدنت اویل 3
re 2 برو ! خیلی بهتره . طولانیتر هم هست
re 3 گرافیکش بهتره به نسبت اما جفتشون توی vita شبیه میان بالا ... به نظرم re 3 رو بگیر اگه تا حالا نرفتی . خیلی بازیش کوتاهتر از re 2 ... میشه تو 3-4 ساعت تکمیلش کرد اگه همه چیش رو از حفظ باشی لول :)

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
1.داینو کریسیس 2
2.رزیدنت اویل 2
3.رزیدنت اویل 3

من توصیه میکنم شما هر سه تاش رو بگیری اگه وضع مالیت مشکلی واست پیش نمیاد.

حرف اون دوستمون رو هم که گفتن بهم میریزه رو رد میکنم ، من R.E. Deadly silence دی اس رو روی 3DS بازی کردم دنیایی بود. دینو کرایسیس یک هم بگیر بازی کن اونم دنیاییه واسه خودش.

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
ممنون از همه دوستان عزیز.واقعا که خیلی خیلی خوب راهنمایی کردید.ولی کلی بخوام بگم بد نیست که گاهی هم گذری به بازی های قدیمی داشه باشیم.

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
خیلی جالبه !‌بازی dino crisis توی PSN نبود هر جا رو گشتم یافت نشد ! فروشگاه من مال اروباست آیا شما دوستان هم توی مناطق دیگر این بازی توی فروشگاهتون نیست ؟

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
1.داینو کریسیس 2
2.رزیدنت اویل 2
3.رزیدنت اویل 3

صد در صد باید Dinoرو بگیری.
اصلا زمان PS1 که این بازیو تموم کردم انقدر با بازی یکی شده بودمو تحت تاثیر قرار گرفته بودم شاید بتونم بگم هیچ بازی ای تا حالا این احساسو بهم نداده بود.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
صد در صد باید Dinoرو بگیری.
اصلا زمان PS1 که این بازیو تموم کردم انقدر با بازی یکی شده بودمو تحت تاثیر قرار گرفته بودم شاید بتونم بگم هیچ بازی ای تا حالا این احساسو بهم نداده بود.
اره dino خوب بود واقعا !!! من فکر کنم شماره 2 رو بیشتر دوست داشتم !
کلی این سری بازیا همه شبیه هم بودن به نظره من لول
غولشون re 2 و re 3 بود !
یه alone in the dark هم بود بد نبود اما معماهاش خیلی روی اعصاب بود کلا :\

راستی دوستانی که پیرامون supergrog hd پرسیدن . والا من این بازی رو 10 سال پیش بازی کردم فکر کنم ! این بازی ماله team 17 هست که فکر کنم نزدیک 20 سال پیش عرضه شده بود و این نسحه hd هست.
تو مایه های sonic و mario و کلا این تیپ 2d platform ها هست
meta بازی هم 59% هست ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر