بازی های PlayStation Vita

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
Hunter Lord تفنگ بیهوش کننده ورداشتی میگی چرا بیهوش میشن :| ؟
اون بازیه که سهیل معرفی کرد چه شاخه گرافیکش حرفنداره!

بی هوش کننده من کی برداشتم توی MGS 4 با هر تفنگی می زدی بالا سرشون علامت سرگیجه میومد .
peace walker هم همین بود .
در کل من فقط MGS 4 رو تا آخر رفتم Peace walker با Portable ops رو همون اول ولشون کردم در نتیجه از صحتش دیگه مطمین نیستم

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
بی هوش کننده من کی برداشتم توی MGS 4 با هر تفنگی می زدی بالا سرشون علامت سرگیجه میومد .
در کل من فقط MGS 4 رو تا آخر رفتم Peace walker با Portable ops رو همون اول ولشون کردم در نتیجه از صحتش دیگه مطمین نیستم
رفیق این چیزی که میگی امکان نداره! یا شما علامته سرگیجه رو اشتباه فهمیدی یا همش بیهوش کننده ورداشتی.
من خودم بهترین بازی ای که توو عمرم کردم MGS3 وری PS2 بوده و بت پیشنهاد میدم MGS3 رو اول بگیری ولی در کل PW هم شاهکاره، داستانش طولانی تره، Option های بازی هم بیشتره، مولتی پلیر هم داره.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
علامت سرگیجه اونیه که چنتا ستاره دور سرش میچرخه ، علامت تعجب اینه که فهمیده چه خبر شده یا شک کرده ، تو pw بدون اکویپمنت کلت رو ورداری همه رو میکشی ، کلا یه تروفی داره میگه کسیو نکش تا رنک بیگ باس بگیری اونوقت میگی همه رو بیهوش میکنه:|؟ حرف منو قبول نداری از امید o|d snake بپرس، 4شم اصلا اولش بهت کلت نمیده باید خودت اسلحه پیدا کنی ، مثلا فک کن وسط جنگ بجای کشتن همدیگه همو بیهوش کنن:|

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بچه ها لطفا کمک جدی کنید میخوام 12.99 دلارمو واقعا آتیش بزنم:D
گواکاملی 12.99
ساندشیپز 8.45 دلار
اربان ترایل فری استایل 6.45
Dungeon hunter alliance 7.45 دلار که این سبکی خیلی خیلی دوست دارم ، عکساشم باحال بنظر میاد

استالت اینک ا کلون این دارک:| اونم12.99دلار
خواهشا منطقی جواب بدین و دستمو تو پوس گردو رها نکنید:D راجبه همشون توضیح بدید و دو سوالم دداشتم
Fat princes پی اس 3 هنوز میشه آنلاین زد؟ دانجن هنتر رو چطور؟ سروراشون باز هستند و پر پلیر؟ ممنون

سرو سبز

کاربر سایت
May 18, 2011
205
نام
شاهین
گواکاملی 12.99
ساندشیپز 8.45 دلار
Dungeon hunter alliance 7.45 دلار که این سبکی خیلی خیلی دوست دارم ، عکساشم باحال بنظر میاد

خواهشا منطقی جواب بدین و دستمو تو پوس گردو رها نکنید:D راجبه همشون توضیح بدید و دو سوالم دداشتم
Fat princes پی اس 3 هنوز میشه آنلاین زد؟ دانجن هنتر رو چطور؟ سروراشون باز هستند و پر پلیر؟ ممنون

اگه از shank2 خوشت اومد 100 درصد از گواکامولی هم خوشت میاد.
گیم پلی خیلی فانی داره.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
اقا اینجوری میخواین کمک کنید اصلا بهتره پستمو نخونید:| بیشتر فکرم الان دور دانجن هانتره چجوریاس می ارزه؟ من اون سبکی دوس دارم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
گواکاملی 12.99
ساندشیپز 8.45 دلار

Guacameleeرو بگیر ....
DUngeon Hunter رو اثلا نگیر ... روی موبایل که اومده بود !!!!!
Stealth inc هم خیلی قشنگه .بازیش به صورت پازل هست !

البته یک چیزی ! این Guacamelee به همراه همه dlc هاش فکر کنم دیروز پریروز هم روی pc از steam منتشر شده پس به نظرم stealth inc گزینه خیلی خوبی هس.

The walking season 1 دیدم زده بود همین ماه 13 آگوست میاد یعنی 5 روز دیگه ! درسته ؟ اگه آره پوند ها رو برای این نگه دارم

جدی ؟ من فکر میکردم 20 اگوست هست !؟

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
گواکاملی 12.99
ساندشیپز 8.45 دلار

Guacamelee خیلی قشنگه حتما بگیر
بابا یه ذره هم واسه این بازی جدیدا که میاد بزار یه دونشونو بگیری

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
گواکاملی 12.99
ساندشیپز 8.45 دلار

سلام والا خرید بازی به سلیقه هر شخص بر میگرده....بعضی ها از یه سبک هایی خوششون میاد بعضی ها نه
گواکاملی گیم پلی رون و اکشن گرافیک زیبا و سبک پلتفرمر دو بعدی داره بازی تو سبک خودش قوی هست اگه از این سبک خوشتون میاد این بازی خوبیه و کلا این سبک ها رو کنسول دستی تجربه خوبی میدن(کلا کنسول دستی تجربی یونیک و خاصی داره تو همه سبک ها:))
سوند شیپز بهترین بازی موزیکال موجود برای ویتا هست...گیم پلی پلتفرمر هست و ریتمیک...بخش آهنگ سازی بازی خیلی روی ویتا خوب پیاده شده به خاطر صفحه لمسی در سبک خودش بهترین هست روی ویتا انتخاب به خودتون برمیگرده
اوربن ترایل فری استایل سبک موتور سواری دوبعدی هست البته گرافیک بازی 3 بعدیه...از این دست بازی ها روی موبایل زیاد میشه بازی کرد نمیارزه بالاش پول بدید مگر اینکه خیلی دوست داشته باشید از این هایی هست که با موتور کراس از موانع رد میشی و حرکت نمایشی انجام میدی....بازی خوبیه ولی به نظر من نمیارزه این قیمت میتونی رو گوشیت امتحان کنی
دانجن هانتر که سبکش رو خودت میدونی چجوری هست در کل اطلاعات زیادی راجع به این بازی ندارم چون به شخصه از این بازی ها خوشم نمیاد از بچه هایی که بازی کردن بپرس ولی من توصیه نمیکنم به نظر بازی قوی و خفنی نیست...
این استیلث هم بچه ها تعریف میکنن من بازی نکردم مثل این که بازی خلاقانه ای هست....در نهایت توصیه میشه بری یه ویدیو کوتاه از هر کدوم ببینی قبل خرید توی این لیست شما بهترین عناوین گواکاملی و سوند شیپز هستن که بسیار مورد توجه اکثریت واقع شدن و بازی های خیلی خوبی هستن و یقینا از اون بازی های دیگه که گفتی بهترن بین این دوتا با توجه به سلیقه ات یکی رو بردار

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
بچه ها کسی بازیه SuperFrog HD رو بازی کرده یه نظر بده به ما؟؟ چجوریه؟؟؟ هم برا PS3 هست هم برا Vita.تازه cross-buy و cross-play هم هست. قیمتشم 9.99 دلاره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر