بازی های PlayStation Vita

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
اون بازیو رفتم تریلر نقدشو که mark the geekآپ کرده بودو دیدم ، stealth inc a clone in dark خیلی جالبه برای هر مرحله میشه ویژگی اای خاصیو انتخاب کرد ، مثل استتار یا یه کلون از خودتون و.... بازی حالت پازل داره ، راهو برا خووتونو یارتون باز کنید در عیناینکه تو تاریکی و دور از دید دوربینو لیزرها هستید . چکپوینت و مویقیشم جالبه . تروفیا هم یه طلا و مابقی برنزه یه دی ال سی هم اومد براش.
حالا من موندم Rocketbird که 10 دلاره بگیرم یا اینکه 13 دلاره، کلا 13 دلارم دارم، راکت بردو نمیشه پلات کرد؟ حتما باید اد هاک بازی کرد یا مولتی هم میشه پلاتش کرد؟

Emin3m

کاربر سایت
Dec 11, 2011
561
نام
محمدرضا
من با 15 دلار چی میتونم بخرم؟خودم بین Limbo وGuacamele موندم..8-|

کسی بازی Dokuro رو بازی کرده؟چجوریاست؟
قراره فری بشه تو پلاس امریکا

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
این اد هوک مود توی MJ E هم هست من نفهمیدم چه جوری کار می کنه !
راکت برد هم من ویدیوش رو از همین Marc the geek دیدم خوشم نمیومد .
فعلا بعد MJ E قصد دارم MGS 3 بخرم .

این بوکس هم که تایید شده برای ویتا به شرکت سونی باید تبریک گفت ! طرفدارا فقط یه بوکس کم داشتن اونم اضافه شد :|

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
اون بازیو رفتم تریلر نقدشو که mark the geekآپ کرده بودو دیدم ، stealth inc a clone in dark خیلی جالبه برای هر مرحله میشه ویژگی اای خاصیو انتخاب کرد ، مثل استتار یا یه کلون از خودتون و.... بازی حالت پازل داره ، راهو برا خووتونو یارتون باز کنید در عیناینکه تو تاریکی و دور از دید دوربینو لیزرها هستید . چکپوینت و مویقیشم جالبه . تروفیا هم یه طلا و مابقی برنزه یه دی ال سی هم اومد براش.
حالا من موندم Rocketbird که 10 دلاره بگیرم یا اینکه 13 دلاره، کلا 13 دلارم دارم، راکت بردو نمیشه پلات کرد؟ حتما باید اد هاک بازی کرد یا مولتی هم میشه پلاتش کرد؟

منم Stealth Inc اینجا سوال کردم جواب نگرفتم ولی در کل بازی گرفتم ، یک سری ویژگی هاشو خودت گفتی و در کل بازی " خاص و جالبی " هست ، از اون بازی هایی که کم پیدا می شه تجربش ، من مراحل ابتدایی هستم ولی روند سختی بازی عالیس ،استفاده ها از " سایه ها " و " ایجاد کردن سایه برای پنهان شدن " یک بخش جالب بازی هست که واقعا هم خوب از کار در اومده ، و موارد دیگه که گفتی ( در کنارش پلتفرم نسبتا خوب و Boss Fight و Ranking خیلی شدید جهانی و یک بخش ادیتور برای ساخت مرحله های شخصی و ...) - کلا پیش خودم فکر می کردم این بازی در مراحل جلوتر و با اضافه شدن امکانات ریزتر به محیط بازی برای شناسایی ما، خیلی باید هیجان انگیز بشه، یک سری مواردش گاهی کمی اذیت می کنه ولی تجربه ای واقعا عالیس بهتر از خیلی AAA های ویتا، حداقل برای من که هر جا Stealth باشه می رم سمتش .

بازی من از استور UK خریدم که به صورت کراس بای هم بود! و اون DLC بازی که گفتی همراه خرید بازی داد ، به صورت جداگانه هم برای PS3 هم برای Vita .( کل بازی به نظر 80 تا مرحلس و اون DLC هم 20 مرحله داره )
بازم سلیقس ولی از نظر من خیلی ارزش بالاتری نسبت به Rocketbird داره و خیلی از بازی های دیگه ویتا .

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
برا دوستانی که دنبال بازی جدید میگردن تو این برهوت بی بازی ویتا
عنوان
Stealth Inc: A clone in dark واقعا بازی قشنگیه برید بخرید!
13 دلار/8 پوند
تنها مشکلش اینه که نمیشه مثل LBP مراحلش رو share کرد

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من با 15 دلار چی میتونم بخرم؟خودم بین Limbo وGuacamele موندم..8-|

کسی بازی Dokuro رو بازی کرده؟چجوریاست؟
قراره فری بشه تو پلاس امریکا
Dokuro قشنگه . یک بازی کلا puzzle هست.
بین اون دوتا هم به نظرم همین guacamelee رو بگیر تجربه خیلی عالی هست :) Limbo رو میشه توی pc رفت ! gua یک سری dlc اینا هم داره.

این اد هوک مود توی MJ E هم هست من نفهمیدم چه جوری کار می کنه !
راکت برد هم من ویدیوش رو از همین Marc the geek دیدم خوشم نمیومد .
فعلا بعد MJ E قصد دارم MGS 3 بخرم .

این بوکس هم که تایید شده برای ویتا به شرکت سونی باید تبریک گفت ! طرفدارا فقط یه بوکس کم داشتن اونم اضافه شد :|
ad hoc رو که دوتا کنسول باید داشته باشی هردو برین توی مده ad hoc بعد وصل میشه میتونین بازی کنین.

برا دوستانی که دنبال بازی جدید میگردن تو این برهوت بی بازی ویتا
عنوان
Stealth Inc: A clone in dark واقعا بازی قشنگیه برید بخرید!
13 دلار/8 پوند
تنها مشکلش اینه که نمیشه مثل LBP مراحلش رو share کرد
شاید اپدیتش کنن ! مثل SoundShape :\

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
خبر خوش..........

[h=1]عنوان انحصاری Real Boxing معرفی شد + تصاویر جدید[/h]به تازگی استودیو Vivid Games از عنوان جدید خود تحت عنوان Real Boxing به طور رسمی پرده برداری کرد و این تیم توسعه دهنده،عرضه ی آن عنوان ورزشی انحصاری را بر روی کنسول دستی PS Vita در تاریخ ۲۸ آگوست سال ۲۰۱۳ میلادی اعلام کرد که بدون تردید این خبر میتواند شادمانی هواداران و دارندگان این کنسول دستی را به همراه داشته باشد.به تازگی استودیو Vivid Games از جدیدترین عنوان در حال توسعه ی خود که تحت انحصار کنسول دستی شرکت سونی یعنی PS Vita قرار دارد،رسما رونمایی کرده است که تیم توسعه دهنده ی عنوان Real Boxing وعده داده که این عنوان فایتینگ و مبارزه ای خود در تاریخ ۲۸ آگوست سال ۲۰۱۳ با قیمتی بالغ بر ۹٫۹۹ پوند در انگلستان به طور رسمی عرضه می گردد،همچنین ناشر این عنوان یعنی SCEE Senior در خصوص این راستا اظهار داشت:
ما در حال کار کردن با استودیو Vivid Games به منظور خلق یک بازی هیجان انگیز و انحصاری بر روی کنسول PS Vita هستیم که عنوان Real Boxing از جمله عناوینیست که قدرت واقعی این کنسول دستی را نمایان می کند.
عنوان Real Boxing با موتور گرافیکی پرقدرت Unreal Engine 3 در حال ساخت است که به نظر می رسد این عنوان قصد دارد صحنه های واقع گرایانه ی ورزش بوکس را در قالب یک عنوان ویدئویی به این صنعت القاء کند.در واقع این عنوان توانسته از مکانیک های کنسول دستی PS Vita حداکثر استفاده را بهره مند شود به طوری که از Mini_Game این کنسول به منظور فرار از چنگال رقیبان و … استفاده می شود و اینبار شاهد ارائه ی تکنولوژی تغییر ظاهر و البته ترمیم نواحی شکست شده ی استخوان های بدن،در گیم پلی یک عنوان انحصاری کنسول دستی می باشیم،شما همچنین در ادامه میتوانید تصاویری جدید به منظور آشنایی بیشتر با محیط گیم پلی عنوان Real Boxing “بوکس واقعی” را مشاهده بفرمایید:

Real-Boxing-1.jpg

Real-Boxing-2.jpg

Real-Boxing-3.jpg

Real-Boxing-4.jpg

Real-Boxing-5.jpg

Real-Boxing-6.jpg

Real-Boxing-7.jpg

از آنجا که چندی پیش کمپانی سونی به طور رسمی اعلام نمود که در مراسم GamesCom 2013 شگفتی هایی برای علاقه مندان دو کنسول PS4 و PS Vita به همراه خواهد داشت،به نظر می رسد عنوان Real Boxing یکی از آن ویژگی های مختص کنسول دستی این شرکت بوده است و در واقع شایعات بیان گر آنند که این عنوان نیز به مانند سایر عناوین دیگر،در مراسم باشکوه GamesCom 2013 بر روی کنسول Vita قابل بازی خواهد بود.

منبع:
عنوان انحصاری Real Boxing معرفی شد + تصاویر جدید | وب سایت خبری ، تحلیلی بازی های کامپیوتری | گیمفا

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان قضیه این God of War:Redemption چیه...؟
فعلا هیچی !
والا از من میپرسی فیک هست !!!!
به این زودی سونی سره اماده سازی GOWدیگه نمیره !!!!!!
شایدم بره ! نمیدونم !_! اگر خبری باشه gamescom معلوم میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر