بازی های PlayStation Vita

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,852
نام
مرتضی
دوستان بازیهای Cross Buy رو چجوری باید دانلود کرد ؟ کد داره توش ؟
مرسی

بازی های کراس بای رو اگه نسخه فیزیکیشو بخری (یعنی نسخه پلی3) وقتی دیسکو تو کنسول گذاشتی علاوه بر ایکون دیسک بازی یه ایکون دیگه هم میاد که اگه رو اون کلیک کنی نسخه ویتا بازی برای اکانتت فری میشه
اگه هم کلا دیجیتالی بخری خب دو نسخه پلی3 و ویتا میرن تو دانلود لیستت

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
بازی های کراس بای رو اگه نسخه فیزیکیشو بخری (یعنی نسخه پلی3) وقتی دیسکو تو کنسول گذاشتی علاوه بر ایکون دیسک بازی یه ایکون دیگه هم میاد که اگه رو اون کلیک کنی نسخه ویتا بازی برای اکانتت فری میشه
اگه هم کلا دیجیتالی بخری خب دو نسخه پلی3 و ویتا میرن تو دانلود لیستت

مطمینی کد نمیخواد خودت امتحان کردی ؟ یعنی من ال استار رو بگیرم بزارم تو دستگاه برای ویتاشو میتونم دان کنم ؟ بعد برای مولتیش هم که کد نمیخواد دیگه ؟ اگر اره که فردا برم بگیرمش :shrewd:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,852
نام
مرتضی
مطمینی کد نمیخواد خودت امتحان کردی ؟ یعنی من ال استار رو بگیرم بزارم تو دستگاه برای ویتاشو میتونم دان کنم ؟ بعد برای مولتیش هم که کد نمیخواد دیگه ؟ اگر اره که فردا برم بگیرمش :shrewd:

اگه دست دوم باشه نه نمیشه کلا فقط رو یه اکانت کراس بای فعال میشه برای مولتی نسخه پلی3 هم کد میخواد که تو بسته اش هست برای ویتا هم کد میخواد که همراهش هست

sinan

کاربر سایت
Dec 25, 2011
151
راستی بچه ها گیمز کام کی شروع میشه؟ راستی سونی قراره قیمتشو بیاره پایین؟ ای کاش یه عالمه بازی توپ براش معرفی کنن!

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
راستی بچه ها گیمز کام کی شروع میشه؟ راستی سونی قراره قیمتشو بیاره پایین؟ ای کاش یه عالمه بازی توپ براش معرفی کنن!

اره به همین خیال باشین سونی داره رو ps4 کار میکنه ایکاش هیچ وقت ویتا نمیگرفتم

VMMAHDI

کاربر سایت
Jun 2, 2013
169
نام
مهدی
سلام بچه ها
برا من ایمیل اومده "TRY PLAY STATION PLUS FREE" و یک کد داده
کد رو تو استور میزنم یک گزینه باز میکنه "3MONTH PACKAGE" وقتی انتخاب میکنم میگه شماره کارتو این چیزارو بزن .
من اول فکر کردم یک سه ماه فری هست
حالا این به چه درد میخوره.

Omid Zaraki

کاربر سایت
Jan 25, 2013
306
نام
OmiD
سلام بچه ها
برا من ایمیل اومده "TRY PLAY STATION PLUS FREE" و یک کد داده
کد رو تو استور میزنم یک گزینه باز میکنه "3MONTH PACKAGE" وقتی انتخاب میکنم میگه شماره کارتو این چیزارو بزن .
من اول فکر کردم یک سه ماه فری هست
حالا این به چه درد میخوره.

باید حتما کارت اعتباری داشته باشید

یک ماه پلاس رایگانه و بعد از اون بوسیله ی شناسه ی کارتی که بهش دادید خودش اتوماتیک اکانت رو شارژ میکنه و پول رو از حسابتون کم می کنه

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
دوستان من Michael jackson Exprince رو خریدم طبق یه خبری که خوندم قرار بوده یه DLC منتشر بشه که آهنگ Dirty diana و Another part of me رو اضافه کنه به نسخه Vita . همچینین 10 تا آهنگ های PS3 رو میشه روی ویتا انتقال داد ولی هر چی می گردم این DLC لعنــــــــــــــــتی پیدا نمیشه حاضرم حتی 50 پوند هم بدم و این DLC رو بگیرم . :d
کسی می دونه این DLC منتشر شده یا نه ؟
این بازی ارزشش از The last of Us هم برای من بیشتره :x

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من Michael jackson Exprince رو خریدم طبق یه خبری که خوندم قرار بوده یه DLC منتشر بشه که آهنگ Dirty diana و Another part of me رو اضافه کنه به نسخه Vita . همچینین 10 تا آهنگ های PS3 رو میشه روی ویتا انتقال داد ولی هر چی می گردم این DLC لعنــــــــــــــــتی پیدا نمیشه حاضرم حتی 50 پوند هم بدم و این DLC رو بگیرم . :d
کسی می دونه این DLC منتشر شده یا نه ؟
این بازی ارزشش از The last of Us هم برای من بیشتره :x

سلام
توس استوره من که خبری از DLC های این بازی نیست. برای این بازی پیشتر فکر کنم یک سری DLC داده بودن اما نمیدونم روی نسخه ویتا هم منتشر شد یا نه.
کاره سادش انیکه خودت تو بخش Add one بخش PS VITA ببینی برای بازی DLC هست یا نه.
اما کلا بهت بگم که نسخه ویتا این بازی ارزشی نداره چون کلا یه تعدادی از اهنگهایی که توی نسخه 360 و PS3 موجود هست اثلا توی Vita نیست.
برای همین اگر بازیش رو دوست داری پیشنهاد میدم بر سراغ همین نسخه PS3 یا 360

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
سلام
توس استوره من که خبری از DLC های این بازی نیست. برای این بازی پیشتر فکر کنم یک سری DLC داده بودن اما نمیدونم روی نسخه ویتا هم منتشر شد یا نه.
کاره سادش انیکه خودت تو بخش Add one بخش PS VITA ببینی برای بازی DLC هست یا نه.
اما کلا بهت بگم که نسخه ویتا این بازی ارزشی نداره چون کلا یه تعدادی از اهنگهایی که توی نسخه 360 و PS3 موجود هست اثلا توی Vita نیست.
برای همین اگر بازیش رو دوست داری پیشنهاد میدم بر سراغ همین نسخه PS3 یا 360

درسته آهنگاش کمتر ولی از نسخه PS3 و Wii خیلی خیلی بهتره ! از نظر گرافیکی هم حتی بهتره .
X360 رو فروختم نمی تونم بازی کنم ! بهترین نسخشم همین X360 هستش بعد ویتا
آهنگاشم اون 15 تا درسته کمن ولی عالین و مثلا آهنگ Hold my hand یا چند تای دیگشون بود و نبودش فرقی برای من نداره !
من فقط Dirty diana و another part of me رو دوست داشتم که باشم که اونم زده بود توی dlc هستش که فکر کنم کنسل شده این dlc
خیلی Reviewe خوندم اکثرا زده بودن بازی خوبیه اگر طرفدار مایکل هستید ( که من کشته مردشم ) حتما بگیرید ! 5 تا آهنگم داشت باز می خریدم :d حتی یه Review زده بود از بهترین عناوین لانچ هستش و توصیه به خرید کرده بود .
فردا بازیش می کنم انقدر که برای این بازی هیجان دارم Uncharted و ...... برای من نداشتم ! توی Utube هم دیدم گیم پلیش عالی بود ولی نمی دونم از تاچ پشتی استفاده می کنه با حرکت یاب کنسول ؟
حاضرم هم نسخه PS3 هم PSvita رو بگیرم ولی متاسفانه PS3 اش ارزش نسخه PS vita رو نداره ;)
در هر حال ممنون از راهنماییت .
خوب شد دفعه پیش من رو منصرف کردی از خریدش توی US گرون بود هم اینکه اکاتم بن شد !

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
دوستان کسی stealth inc - a clone in the dark vita version رو بازی کرده؟بدجوری ذهنمو درگیر کرده! کسی تجربه بازی کردنش داشت لطفا بگه مرسی.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,852
نام
مرتضی
توی کنسول دستی فقط فکر کنم FF و بازی های نقش آفرینی بتونن بالای 90 بگیرن !
GOW هم نتونست توی PSP با اون عظمتش بالای 90 بگیره .
من که نفهمیدیم این بتاش چی شد ! چه حالی بده به اون طرفی که ببره . واقعا دماغ بقیه رو بد می سوزونه :d
بر طبق GR میگم

PSP:

DS

3DS

PSVITA
1. Persona 4 Golden 94.16%

بالای 90 هم میتونن بگیرن ولی مشکل این هست که خیلی جدی گرفته نمیشن کنسول های دستی! چند تا استدیو هستن مثل bend ، ready at down یا استدیو ژاپن سونی و نینتندو که رو کنسول دستی تمرکز زیادی داره؟!
این استدیو ها دیدیدم که وقتی برای هندهلد بازی ساختن خیلی اوقات 90 نگرفتن ولی بازیشون به اندازه یه بازی کنسول خانگی سر و صدا کرده و نو آور بوده. الان TearAway واقعا کسی هست که نخواد بازیش کنه؟ چون بازیش خلاقانه و جاه طلبانه هست استدیو اش هم که کارش مشخصه. در کل بازی خوب رو هر پلتفرمی باشه به حقش میرسه

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
هر کی می خواد بازی بگیره و ببینه گیم پلی چجوری هستش بره Utube حتما ویدـــــــــــیو های Marc The Geek رو ببینه . فوق العادست این مرد . اکثرا بازی های معروف رو داره و از Unboxing بگیر تا گیم پلی رو نشون میده . لهجش هم خیلی باحاله ( همه چی رو می فهمید )
من که واقعا باهاش حال کردم خیلی از بازی هایی که گرفتم توی ویدـــــــــــو های این دیدم .
توی یکی از ویدوی هاش یه گوشی هدفون برای PS vita معرفی می کنه به نام motorolla S305 که بدجوری دنبالشم ( 30 $ هستش )

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
یکی مارک دا گیک یکی هم gamer king Tarheel که مثل آرمان خومونه:D منتها ورژنش اروپاییه:D
منم میخواستم این اینیدی جدیده رو بدون چیه( ایکونش شبیه اسپلینتر سله ) میرم ویدیوشو میبینم میام توضیح میدم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یکی مارک دا گیک یکی هم gamer king Tarheel که مثل آرمان خومونه:D منتها ورژنش اروپاییه:D
منم میخواستم این اینیدی جدیده رو بدون چیه( ایکونش شبیه اسپلینتر سله ) میرم ویدیوشو میبینم میام توضیح میدم
ظاهرا که بازی خیلی خوبی هست D: ...
هنو نرفتم تو کارش ! یکم دارم ps3 میرم فعلا لول
اما از ign امتیاز 9.2 رو گرفته که برای بازی indie همچین نمره ای خیلی عالی هست. چندتا جاهای دیگه هم خوندم ازش تعریف زیاد کردن . سبکش حالت puzzle هست اما بازیش با تم مخفی کاری اینا هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر