بازی های PlayStation Vita

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
شما رو pc هم میتونی یازی کنی.هرکسی از lego خوشش نمیاد.شاید اول بازی دلتون رو بزنه :d

اره اما 5 دلار خيلي ارزونه وسوسه ميكنه بازي رو ويتا ام خيلي بيشتر حال ميده تا پي سي :d تو u tube ديدم بد به نظر نمياد b-)

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
امروز داشتم Unit 13 آنلاین بازی می کردم احتمالا یک بار با یه ایرانی بازی کردم چه جوی می دن ایرانی ها تو بازی یک دفعه داد می کشید I m down I m down I repeat I m down ! آقایون جون من توی آنلاین جو ندید آبرومون جلوی خارجی ها میره ! :d
منو اد کنید آنلاین بزنیم ps_dark_hunter

به نظرتون از بین بازی های زیر کدوم بهتره بخرم 25 پوند دارم
خط داغ میامی ( من تو فاز این جور بازی ها نیستم عکساشم دیدم خوشم نیومد ولی بازی اگه گیم پلی خوبی مثل PVZ داشته باشه ول کنش نیستم )
راتچت & کلانک یا جک و دکستر کالکشن
مرده متحرک 400 روز ( برای ویتا کی عرضه میشه ؟ )
عشق من Mj exprience هم که کلا توی اروپا 15 پوند هستش اونم حتما باید بخرم :x

امروز وارد یه مهمانی ( Party ) شدم همه داشتن Black ops declassified داشتن بازی می کردن اگه بازی خوبیه ازز نظر بخش چند نفره بخریم ؟ ( قیمتش خیلی گرونه )

آخرین ویرایش:

VMMAHDI

کاربر سایت
Jun 2, 2013
169
نام
مهدی
اره اما 5 دلار خيلي ارزونه وسوسه ميكنه بازي رو ويتا ام خيلي بيشتر حال ميده تا پي سي :d تو u tube ديدم بد به نظر نمياد b-)
من این اشتباهو کردم بعد از بازی کردن با پی سی رفتم باسه ویتاشو خریدم ولی واقعا جا خوردم وقتی شروع به بازی کردم.
1. مثل پی سی اوپن وورد نیست .
2. مراحل به گستردگی پی سی نیست .
در کل افتضاحه البته باسه طرف دار ها 5 دلار به نظر من خوبه ولی من 120 تومان حدود 9 یا 10 ماه پیش خریدم.
درکل من نسخه ی 1 رو به عنوان بازی پی اس پی برای ویتا رو بیشتر ترجیه میدم.
نسخه ی ویتاش خیلی کمتر از نسخه ی اولش است.

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
من این اشتباهو کردم بعد از بازی کردن با پی سی رفتم باسه ویتاشو خریدم ولی واقعا جا خوردم وقتی شروع به بازی کردم.
1. مثل پی سی اوپن وورد نیست .
2. مراحل به گستردگی پی سی نیست .
در کل افتضاحه البته باسه طرف دار ها 5 دلار به نظر من خوبه ولی من 120 تومان حدود 9 یا 10 ماه پیش خریدم.
درکل من نسخه ی 1 رو به عنوان بازی پی اس پی برای ویتا رو بیشتر ترجیه میدم.
نسخه ی ویتاش خیلی کمتر از نسخه ی اولش است.

سلام ممنون از راهنمایی اما میخرم بازیشو 5 دلار می ارزه هر چی باشه :d

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
دوستان عزیز می خوام بدونم این جریان اپلیکیشن t@g چی هست؟بعد از کجا می شه دانلود کرد؟چون من کل استور رو زیر و رو کردم پیداش نکردم
اکانتم ریجن 2 و خود کنسول ریجن 1 هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر