بازی های PlayStation Vita

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
سونی: منتظر رونمایی های ویتا باشید

آقای Fred Dutton، مدیر بلاگ بخش اروپای واحد تفریحات و سرگرمی های سونی، اعلام کرد کم و کاستی در رونمایی های پیش رو، برای کنسول دستی ویتا وجود ندارد.
او در پاسخ به یکی از پرسش های بلاگ سونی، در مورد بازی های ویتا، عنوان کرد:
“بازی های ویتا! صد در صد!
هفته ی گذشته ما سه عنوان را رونمایی کردیم ولی رونمایی های بسیاری در راه است”

[h=1]Sony: “There Are Plenty More Reveals Coming” for the PlayStation Vita[/h]
Last week, Fred Dutton, Sony Computer Entertainment Europe’s (SCEE) Blog Manager, teased that we’d see some “intriguing game announcements,” which turned out to be Wolfenstein: The New Order, Hohokum, Doki-Doki Universe, and CounterSpy. This week, there’s pretty good odds that we’ll see Gran Turismo 6 (or, for no reason, a Gran Turismo HD Collection) at the Gran Turismo 15th Anniversary event, but Fred recently gave the PlayStation Vita some attention.
Over on the PS Blog, he replied to a comment asking if there were any new PS Vita games on the horizon with, “Absolutely. We announced three new titles last week (see above), and there are plenty more reveals coming.” With E3 now under a month away, Shahid Ahmad mentioning a big Vita title, and Sony previously having promised over 100 titles this year, it looks like Sony is gearing up to give their handheld a very good E3.

آخرین ویرایش:

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
اگه هم شهید نباشه اگه بازی که می گه خوب نباشه شهید می شه !
توی بلاگ US هر چی بازی 2D داغونه برای Vita تایید شده !!!
هیچ کدومم هم به پای بازی های ios نمی رسه . Smash cops و Cut the rope و ......... کجا این بازی های داغون کجا

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,212
نام
محمد
بچه ها این بازیه Jacob Jones And the bigfoot mystery که تازه اومده واسه ویتا فوق العادست ظاهرا . قیمتش هم 2.99 دلاره و از اون بازی های پازل ادونچره خیلی سخت و باحاله . ظاهر بازی کودکانست ولی پازل هاش رو میگن خیلی سخت و باحاله . قراره 5 تا اپیزود باشه که فعلا این اولیشه . من چند تا از دوستام گرفتن و تعریف کردن . خودمم هم قراره بخرمش . نزدیک 4 ساعت هم گیم پلی داره این اپیزود که البته بازیه پازله ممکنه 10 ساعت طول بکشه تمومش کنید ممکنم هست 3 ساعت :D

650x.jpg

650x.jpg

650x.jpg

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
من امروز دیدم وارد PSN شده این بازی قیمتشم کم بود گفتم چرتـــه حتما ولی الان شما گفتی مخصوصا اینکه اپیزودی هم هست حتما می خرمش !

برای US هم بازی Zombie tycoon II مجانی شده که بازی خیلی قشنگی نیست . تو مایه های بازی های استراتژیکی هستش !!!

کسی Draw slasher رو بازی کرده یا Nun attack ? ارزش خریدن دارن ؟

The Thing

کاربر سایت
Jan 20, 2010
188
برای پلاس چیزی فری نشده ؟:D
حال ندارم برم روشن کنم ویتا رو :D

knytt underground شده واسه آمریکا.
خبرهای مربوط به استور رو میتونی از بلاگ پلی استیشن دنبال کنی.فروشگاه SEN هم که هست.
سایت پلی استیشن هم قسمت مربوط به پلاس داره گمونم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر