بازی های PlayStation Vita

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
ببینید احمد میگه یه بازییه که بعد معرفیش تو دو سه ساعت خشکتون میزنه ! ( به امام بیژن میان super mario میکرو رو براش معرفی میکنن که از تعجب خشکمون بزنه :D )
ولی احتمال ضعیفی وجود داره که یه بازی از ps4 باشه ! اونجوری که اون میگه و چند وقت پیش آریا یه خبر گذاشت که تو سایت سونی یه شمارشگر قرار داده شده که 999 سال پیش شروع شده مثلا :D ( 9999 ؟ ) احتمال داره مربوط باشن. من دلم میخواد یا دیابلو باشه یا سیویلیزیشنز که بیشتر میخوره بهش که civ باشه آخه اون چند هزار سال قبل میلاد مسیح و چند هزار سالم بعدشه :D برا این میگم :D از سیم سیتی هم پشتیبانی میشه :D !
ولی بازم شانسش نیست که یوبی میاد اسسین بیخود میده براش :| خدا کنه sc یا pop باشه به قول دوستمون :D

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
اگه طرف خالی نبسته باشه تنها بازی که باعث می شه همه خشکشون بشه GTA هستش !
یه Resident evil انحصاری یا یه MGS در حد شماره 4 هم می تونه شک آور باشه !
Assassin و POP در حدی نیستن که بخوان کسی براشون توی شوک بره .
بازی های انحصاری سونی هم شوک آور نیستن چون قبلا انتظارش می رفته که برای PS vita عرضه بشن شاید فقط GOW کمی شک آور باشه !
امیدوارم Civilation و این بازی های که بعضی دوستان می گن مثل Sims و غیره نباشه ! :d اگه اینا باشه همه میرن تو کما

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
GTA که بعید باشه ، می یاد یک بازی از این سری با کیفیت AAA بده هیچی دیگه ، تا یکسال کسی بازی دیگه برای ویتاش نمی خره:d

شخصا دوست دارم بازی از سمت UBI باشه ، ولی فکر کنم زیر دست خود سونی باشه که این جور گفتن !

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
یه اساسین بود قرار بود براش بدن اسمش هم تو مایه های foenix اینا بود اگه اون باشه که من واقعا خشکم میزنه :d . وای نکنه گاد اف وار باشه :-o

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
Final fantasy ... Resident Evil اینا هم باشه من حال میکنم
اما واقعا امیدوارم هایپ بیخودی نکرده باشن
اینطوری که اینا میگن عناوین محدودی هست که میشه ادم رو میخکوب کنه !
شایدم یک ip جدید از یکی از استودیوهای سونی باشه ... شاید خودهQuantic dream یک بازی براش بسازه که این WOW داره @_@ به نظرم بقیه عناوین مثل GOW - infamouse اینا میخکوب شدن نداره !
GTA هم موافقم . یک GTA کاملا انحصاری نه پرت اینا ...
مثلا San andreas stories ! عالی میشه D:

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
San andreas stories
این خیلی توهم ـش خفنه ولی اگر بشی فروش 20 25 میلیونی دستگاه رو تضمین میکنه :))
من واقعیتش با هرچی راک استار بسازه هایپ میشیم البته غیر مکس پین :D
GOW ،آنچارتد جدید،LOTU،بتلفید، و... هایپ و ... نمیشم ککمم نمیگزه :D
البته یک Harvest moon هم بد نیست :D
ولی فکر کنم آخر همه اپیک فیل بشیم

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
این خیلی توهم ـش خفنه ولی اگر بشی فروش 20 25 میلیونی دستگاه رو تضمین میکنه :))
من واقعیتش با هرچی راک استار بسازه هایپ میشیم البته غیر مکس پین :D
GOW ،آنچارتد جدید،LOTU،بتلفید، و... هایپ و ... نمیشم ککمم نمیگزه :D
البته یک Harvest moon هم بد نیست :D
ولی فکر کنم آخر همه اپیک فیل بشیم

Harvest Moon امتیازش دست Nintendo اه عمرا دیگه این بازی رو روی کنسول های سونی نمی بینید

منم فقط GTA خوشحالم می کنه که می دونم نیست :d

امیدوارم دنباله GOW,Infamous,AC,COD,Uncharted,FF,BF و ... نباشه که نیست :d

کلا نمی دونم چرا جز GTA هر چیز دیگه معرفی بشه حال نمی ده که می دونم معرفی نمی شه :d

چیزی که معلومه بازی از IP های خود سونی هست حالا یا جدید یا دنباله یکی از عناوین قدیمی (که به نظر من IP جدید هست)، اگه برای جای دیگه بود تاحالا آمارش در اومده بود

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,030
نام
آریا
این طور که Shahid توی Neogaf گفته (بنده خدا یکی دو روز در صف تأیید idـش بود و بالاخره تأیید شد ! :D) بازی از یک ناشر غیر از سونی هست و Third Partyـه. Indie هم نیست. ولی چیز خاص دیگه ای نگفته.
حالا نمیدونم اخلاقیات این Shahid چطوری هست ولی با اینکه داره میبینه ملت دارن خیلی هایپ میشن ، تلاشی در کم کردن این هایپ نمیکنه و خیلی اعتماد بنفس داره. یا واقعاً بازی بزرگی قراره معرفی بشه ، یا میخواد الکی جو بده که در این صورت دیگه اهالی Neogaf تا آخر عمرش نمی بخشنش و بعد از معرفی بازی تبدیل میشه به سوژه Neogaf ! :D
خوبه آخرش CoD: Declassified 2 باشه ! lol

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
Harvest Moon امتیازش دست Nintendo اه عمرا دیگه این بازی رو روی کنسول های سونی نمی بینید

منم فقط GTA خوشحالم می کنه که می دونم نیست :d

امیدوارم دنباله GOW,Infamous,AC,COD,Uncharted,FF,BF و ... نباشه که نیست :d

کلا نمی دونم چرا جز GTA هر چیز دیگه معرفی بشه حال نمی ده که می دونم معرفی نمی شه :d

جیزی که معلومه بازی از IP های خود سونی هست حالا یا جدید یا دنباله یکی از عناوین قدیمی (که به نظر من IP جدید هست)، اگه برای جای دیگه بود تاحالا آمارش در اومده بود
مگه نگفت سازنده ـش مستقله ؟:D
ای بابا اگر از IP خودش باشه که یا GT ـه یا Gow :|
الان من 2 3 ساعت خوشکم زد :| یکی منو نجات بده :|:D
هاروست مون کی رفت زیر بیرق ـه نینتدو ؟:| یعنی کلا IP ـش فروخته شد به نینتدو؟ به جهنم اصلا :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر