بازی های PlayStation Vita

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,242
نام
ماکان
بچه ها من دمو Dissidia رو برای ویتا گرفتم اما وقتی میخوام از کنسول بریزمش روی ویتا اصلا نمیشناستش! یعنی همزمان میخواستم دمو دیسیدیا و لوکوروکو رو بریزم، لوکوروکو بود اما دیسیدیا نبود! چه مرگشه دقیقا؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بچه ها من دمو Dissidia رو برای ویتا گرفتم اما وقتی میخوام از کنسول بریزمش روی ویتا اصلا نمیشناستش! یعنی همزمان میخواستم دمو دیسیدیا و لوکوروکو رو بریزم، لوکوروکو بود اما دیسیدیا نبود! چه مرگشه دقیقا؟
دموهای psp روی ویتا کار نمیکنه ....
مگه Locoroco تونستی بریزی ؟

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
سلام
دوستان فرق تریال ها با دمو ها چیه؟
ممنون

دمو یه چند دقیقه از گیم پلی رو میتونی بازی کنی و اگه بخوای بازی رو کامل بخری(البته اگه بخوای دیجیتالی بگیری)باید دوباره از اول دانلود کنی ولی تریال همون دمو هست ولی اگه بخوای کامل بازی رو دانلود کنی دیگه نیاز به دانلود از اول نیست یه فایل چند مگی یا گاهی چند کیلو بایتی دانلود میکنی و تریال تبدیل به نسخه کامل میشه

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من الان jetpack joyride که تو استور امریکا مجانی بودو گرفتم.خیلی باحاله سازنده fruit ninjaساختتش تروفیم داره کلذ30مگه

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
باید jetpack joyride psvitaرو بگیری نه اونیکه ایکونش زیرش نوشتهmini
بازیش حرف نداره با تاچ پشت کار میکنه!پر از چلنجه!یعنی فاز میکنم با بازیایی که half brick games میسازه!خلاقانس!

dariushsz2

کاربر سایت
Sep 18, 2010
297
نام
احسان
تو سایت gamespot قسمت رلیز ویتارو داشتم نگا میکردم خداروشکر سال 2013 هیچ بازی بدرد بخوری نمیاد یک سال راحتیم!!!! چرا اینجوریه ویتا :))؟!!!کلاه گذاشتن سرمون:-$

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,242
نام
ماکان
دموهای psp روی ویتا کار نمیکنه ....
مگه Locoroco تونستی بریزی ؟

نه تو Vita Channel قسمت دموها که میری یه سری دمو هست که زده PSP/Vita. اینا رو ویتا هم جواب میدن. مثلا من لوکوروکو رو راحت بازی کردم. حتی یه سری از بازی های PSP که برای Vita ری ریلیس شدن رو تو پیجش نوشته که گرافیکشون 16:9 شده و...

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
نه تو Vita Channel قسمت دموها که میری یه سری دمو هست که زده PSP/Vita. اینا رو ویتا هم جواب میدن. مثلا من لوکوروکو رو راحت بازی کردم. حتی یه سری از بازی های PSP که برای Vita ری ریلیس شدن رو تو پیجش نوشته که گرافیکشون 16:9 شده و...

دموی قابل بازیه لوکوروکو رو ریختی?
من هرکاری کرذم lbp psp نشد دموشو بریزم.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,242
نام
ماکان
نه من راحت دارم میدنایت کارناوال رو بازی میکنم. البته دیسیدیا رو کانتنت منیجر اصلا نشون نمیده که بریزم رو کنسول اما لوکوروکو میدنایت کارناوال ردیفه!:D حالا الان خود لوکوروکو 2 و پاتاپون 2 رو هم دنلد میکنم تست میگیرم ببینم میشه یا نه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر