بازی های PlayStation Vita

B@hr@m

کاربر سایت
Oct 5, 2012
20
نام
بهرام
بچه ها بغیر از لیتل و اساسین

بازی درست در مون در آینده که انحصاری باشه براش میاد یا نه؟ مثه بازی های انحصاری خوفی که برای پی اس پی اومد

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
بچه ها این هفته که استور اپدیت شده بود علاوه بر دموی سایلنت هیل یه دموی دیگه هم از بازی ای به نام zero escape:virtues last reward اومده بود حدود 150 مگ حجم داشت .دانلودش کردم یه تست بکنم فوق العاده از بازی خوشم اومد .داستانش درمورد 9 نفر زن و مرده که تو یه بارخانه گیر می کنند اکثرا هم همدیگه را نمی شناسند .یه موجودی شبیه خرگوش میاد بهشون میگه که شما وارد یه بازی شدید و باید از اینجا فرار کنید هر کدومشون هم یه ساعت دارند که اگه امتیاز روی ساعت صفر بشه می میرند .بازی شامل دو قسمت novel و escape هستش .توی قسمت ناول بازی بیشتر حالت داستانی داره وفقط شما دموها و صحبت های افراد را گوش میدید و جاهایی هم حق انتخاب دیالوگ دارید که البته تو نسخه دمو به اونجا نرسید .اما قسمت فرار که اصل بازی هست نشون میده شما توی یه راهرو هستید که 4 تا در داره و در انتهای راهرو یک دری هست که نیاز به کلید داره تا بتونید بازش کنید و فرار کنید.حالا شما باید پازل های مختلفی را حل کنید تا به اون کلید برسید.
من که فوق العاده از بازی خوشم اومد شاید به خاطر اینکه این جور بازی های معمایی را دوست دارم .یکم شبیه saw2 بود داستانش.
فقط حیف که فکر نکنم این بازی تو ایران بیاد نسخه دیجیتالی هم که به صرفه نیست.:(
این دمو را از دست ندید حتما تست کنید
v00phmw4fsemw9yl0z0v.jpg
[/URL][/IMG]

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
یک نیمچه خبر :d
سونی اینجا یک نظرسنجی گذاشته(آخرای متن) و پرسیده دوست دارید برای Plus ویتا،چه نوع بازی هایی بزارند؟
1.بازی های(رایگان) انحصاری ویتا
2.بازی هایی(رایگان بازم :d ) که میشه روی PSP و VITA بازی کرد
3.تخفیف روی چیز میزای ویتا (یحتمل بازی و DLC و تم و ... باشه! اصلا ویتا تم داره ؟ :-" بر مبنای PS3 گفتم :d )

خوب اگر میخواید پلاس بگیرید بهتره نظرتون رو هم به سونی برسونید! :d
البته گزینه ی اول با 60 و خورده ای درصد فعلا بیشترین درصد رو داره،بعدشم گزینه ی 2 با فکر کنم 20 درصد و بعدشم اون یکی با باقی مانده ی درصدها :-" :d

همین دیگه! بیشتر مزاحمتون نمیشم :d

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
یک نیمچه خبر :d
سونی اینجا یک نظرسنجی گذاشته(آخرای متن) و پرسیده دوست دارید برای Plus ویتا،چه نوع بازی هایی بزارند؟
1.بازی های(رایگان) انحصاری ویتا
2.بازی هایی(رایگان بازم :d ) که میشه روی PSP و VITA بازی کرد
3.تخفیف روی چیز میزای ویتا (یحتمل بازی و DLC و تم و ... باشه! اصلا ویتا تم داره ؟ :-" بر مبنای PS3 گفتم :d )

خوب اگر میخواید پلاس بگیرید بهتره نظرتون رو هم به سونی برسونید! :d
البته گزینه ی اول با 60 و خورده ای درصد فعلا بیشترین درصد رو داره،بعدشم گزینه ی 2 با فکر کنم 20 درصد و بعدشم اون یکی با باقی مانده ی درصدها :-" :d

همین دیگه! بیشتر مزاحمتون نمیشم :d
پلاس تو آپدیت بعدی واسه ویتا میاد:d
احتمالا هم در هر آپدیت پلاس حداقل یه بازی psp و یه بازی ویتا مجانی هستش!!!
تخفیف هم که همیشه واسه اعضای پلاس هستش
تمام بازی های نسبتا ارزون ویتا واسه پلاس مجانی میاد مثل sound shape و pvz و ....
بقیه هم که گرون هستن تخفیف میخوره مثل اساسین و ...

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
خب امروز استور امریکا اپدیت خوبی داشت:
بازی doctor who به قیمت 10 دلار و با حجم 767 مگ اومد.
بازی retro city rampage به قیمت 15 دلار و حجم 31 مگ اومد.
بازی spy hunter به قیمت 40 دلار و حجم 860 مگ اومده.
یه بازی هم اومده به نام sunflowers قیمتش 4 دلاره حجمش هم 94 مگ هست به نظر بامزه میاد دمو هم داره.

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
یه بازی هم اومده به نام sunflowers قیمتش 4 دلاره حجمش هم 94 مگ هست به نظر بامزه میاد دمو هم داره.
لعنت به اون کسی که ارز رو به اینجا رسوند...

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
لعنت به اون کسی که ارز رو به اینجا رسوند...
به امید باش میاد پایین ! من هم دچار نگرانی میشم والا !
Retro City Rampage خوب میزنه ! دمو داره ؟ Sunflowers دموش هست بازی جالبی هم هست اتفاقا .... doctor Who رو نمیدونم کلا ...
--------------------------
من یک چند روز نبودم ! شرمنده ... گفتم بیام با دست پر بیام .​
1. این تریلر جدید منتشر شده از پرفروشترین بازی ویتا توی Japan هست یعنی Persona 4 . لازم به ذکر هست که بازی قبلی این تیم نیز Catherine بود که فکر کنم بین پسرا محبوبیتش زیادی زیاد باشه ! لول ! پس خودتونه اگر احل RPG های شرقی هستید برای یکی از بهترین RPG های دوران PS2 اماده کنید که دیری تا عرضه نسخه North AMerica نموده !
New Feature Trailer - Persona 4 Golden (Vita) - IGN Video

--------------------------
2. همونطور که شاید در Store دیده باید بازی New Little King's Story عرضه شده . البته هنوز نسخه Retail این بازی در دسترس نیست . اما امروز Konami گفته هر هقته یک DLC برای بازی از قیمتهای 0.99 تا 2.99 رو منتشر خواهد کرد. تعداد این DLC ها به 23 عدد میرسه. Season pass قیمتش 19.99 هست و این سری DLC شامل تعداد زیادی Costume و اسلحه ها و ... میشه . این بازی سال 2009 برای Wii منتشر شده بود و امتیاز 9.1 رو از IGN گرفته بود .
---------------------------
3. این قسمت هم اختصاص میدم به چکیده خبری که IGN از CALL OF DUTY BLACKOPS Dicassified .
اول از همه که سازنده های بسیار زیبای این بازی ( لووووووول) گفتن که در نسخه Vita خبری از ZOMBIE های نیست. البته اونها اضافه کردن در صورتی کهSony و Activision بهشون چراغ سبز رو برای اضافه کردن این مود بدن این کار رو خواهند کرد . این نشان از اینه که هنوز احتمال عرضه Zombies هست حتی در حده یک DLC در اینده !
در قسمت Multiplayer بازی که شاید مهمترین قسمت باشه برای خریدن این بازی طبق اخباری که سازنده های تایید کردن فقط دارای 6 نقشه خواهد بود .
به اضافه نسخه ویتا فقط دارای 7 Killstreak خواهد بود .
به نقل از IGN این Killstreak ها شامل
"Spy Plane, Care Package, Counter-Spy Plane, Mortar Strike, Sentry Gun, Advanced Spy Plane and Attack Helicopter. Meanwhile," فقط میشه .
بازی دارای مودهای
"Team Deathmatch, Kill Confirmed Deathmatch, Drop Zone, Free-for-All and Team Tactical," خواهد بود ... مودهای بیشتری اعلام نشده . هنوز جای خالی خیلی از مودها احساس میشه ! Domination . Hardcore و ...
در ادامه این اخبارها :
1. قسمت لمسی پشت ویتا برای نگه داشتن نفس هنگام Sniper استفاده میشه .
2. از Touchscreen برای knife کردن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر