بازی های PlayStation Vita

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان من بينه فيفا و نيد فور اسپيد موندم يكي كمك كنه:((
راسته كه اگه نيدفور اسپيد واسه ps3 بخره واسه ويتا هم رايگان ميشه؟

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما

والله بنظر من صبر کن
چون NFS میتونه غوغا بپا کنه و اونجوری که خود EA گفته علاقه داره قابلیتCROSS BUY رو براش بزاره
پس صبر کن:-)

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,831
نام
بردیا دلوشی
DMSH نقل قول

یا سلام بچه ها من موندم چرا دوستان اسم بهترین بازی امسال که قرار است برای ویتا بیاد رو نمیگید :d

منظورم بازی PERSONA 4 GOLDEN هست یک JRPG خالص و باحال بسیار منتظرشیم و میترکاند !! :x

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اثلا اگه PS3 داری هردو رو بیخیال شو ! این بازیها رو روی PS3 برو ... ویتا رو بزار برای Assassins Creed !یا شایدم SH - COD
یا سلام بچه ها من موندم چرا دوستان اسم بهترین بازی امسال که قرار است برای ویتا بیاد رو نمیگید :d

منظورم بازی PERSONA 4 GOLDEN هست یک JRPG خالص و باحال بسیار منتظرشیم و میترکاند !! :x
من خیلی این بازی رو دوست دارم ! کلا تو Ps2 باهاش زندگی کردم ! اما خب تو غرب به اندازه Japan اونورا شهرت نداره این تیپ بازی ... اما خب فعلا که پرفروش ترین بازی VITA تو JApan بوده !

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,831
نام
بردیا دلوشی
پرفروش ترین بازی VITA تو JApan بوده !

اومده :-o ؟

اگر فقط تو ژاپن اومده چرا آحه ؟

داداش یک توضیح بده بازی های توپی مثل یاکوزا یک سال بعد میان برا غیر ژاپن چرا ؟ و یا مثلا بعضی بازی ها مثل final fantasy type-o که رو psp اومد تو ژاپن عرزش نکردن انگلیسی چرا ؟ این بازی ها فروش خوبی

خوب میکنند مگه بضررشونه !!

و ممنون بابت حمایت :x

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اومده :-o ؟

اگر فقط تو ژاپن اومده چرا آحه ؟

داداش یک توضیح بده بازی های توپی مثل یاکوزا یک سال بعد میان برا غیر ژاپن چرا ؟ و یا مثلا بعضی بازی ها مثل final fantasy type-o که رو psp اومد تو ژاپن عرزش نکردن انگلیسی چرا ؟ این بازی ها فروش خوبی

خوب میکنند مگه بضررشونه !!

و ممنون بابت حمایت :x
برای امریکا ( ریجن 1 ) 20 نوامبر امسال میاد و برای بقیه رجین ها هم 2013 میاد ... البته زودی بیاد تو US منم از EB US میخرم ! نسخه Permium Edition هم داره .

چون بازی فقط زبانش JApanese هست ... مقداری زمان میبره تا بازی کامل ترجمه و صداگزاری English بشه و ناشر بازی و ... توی کشورهای غربی مشخص بشه برای همین بازیهای زبان Japanses مدتی طول میکشه تا بیان = بعضی بازایها که نهایتا اثلا نسخه های English نمیاد به دلیل این هست که پیشتر ناشر غربی بازی از فروش بازی راضی نبوده ... برای همین نهایتا بعضی بازیهای خاص Japanese نمیان ... الان یک سری به Gamespot بزنی شاید 10 تایی بازی برای ویتا هست که شاید اثلا تا حالا هم اسمش رو توی نمایشگاهای غربی نشنیده باشه ... کلا Japanese هستن ... چون سیتم و سبکشون طرفداری توی غرب به اون صورت نداره که بیان هزینه کنن و نسخه English بزنن .. نهایتا برای کشورهای China - Korea زبانشون ترجمه میشه.

اما خب بازی مثل Persona مثلا اسم و رسم بزرگتری داره به علاوه پرفروشترین بازی vita هم که شده !

من خودم کلا از بازیهای سبک Japanese خیلی خوشم میاد .... رو ویتا که فعلا Disgaea 3 اومده بود که اون رو هنوز دارم بازی میکنم خیلی خوبه ! حالا خیلی منتظر این Persona 4 هستم.

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
یک خبر بد منکه از الان منصرف شدم برا خریدن بازی
[h=1]call of duty BlackOps : Declassified[/h]بالاخره علت افتضاح بودن تریلر این بازی مشخص شد
[h=1]Treyarch : ما هیچگونه دخالتی در ساخت و پیاده سازی گیم پلی BlackOps : Declassified نداریم[/h]

screenshot_288458_thumb_wide300-250x140.jpg
دو استودیوی کلیدی سازنده ی فرانچایز Call Of Duty یعنی Treyarch و Infitnty Ward در بیانیه ای اظهار داشتند که استودیو های آنها هیچ دخالتی در ساخت و توسعه ی عنوان Black Ops : Declassified که انحصارا توسط استودیوی مستقل Nihilistic واقع در کالیفرنیا ساخته میشود،ندارند.
بازی انحصاری Black Ops : Declassified زیر نظر استودیوی Nihilistic و توسط شرکت Sony منتشر خواهد شد و حتی اکتیویژن هم نظارت مستقیمی بر روند ساخت بازی ندارد.CGV در مصاحبه ای کوتاه که با یکی از مقامات اکتیویژن داشت پاسخی در یافت کرد که :
شرکت اکتیویژن ناشر بازی خواهد بود،ولی سونی لایسنس بازی را دراختیار خود گرفته و تقریبا اکتیویژن به عنوان صاحب نام برند بر روی پروژه نظارت سطحی دارد و تمامی کارها را سونی انجام میدهد.داستان این قسمت از سری COD،مربوط به دوره ی زمانی میان قسمت اول BO و قسمت دوم خواهد بود و تنها دخالتی که سازنده ی اصلی این بازی ، Treyarch داشته است این بوده که داستان بازی را در اختیار استودیو سازنده قرار داده تا با بازی اصلی مطابقت داشته باشد.

[h=1]منبع http://gamefa.com[/h]

---------- نوشته در 04:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:52 PM ارسال شده بود ----------

قابل توجه که گیم Resistance: Burning Skies برا همین کمپانی هست که با توجه به ضعیف بودن این بازی از الان تکلیف call of duty مشخص شد :((
Nihilistic Software

---------- نوشته در 04:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:02 PM ارسال شده بود ----------

[h=1]TGS 2012:عنوان God Eater 2 سال ۲۰۱۳ میهمان Vita و PSP میشود[/h]

625449-bigthumbnail-250x177.jpg
God Eater 2 اولین بازی ای خواهد بود که بطور همزمان برای دو کنسول دستی Vita و PSP منتشر میشود.دنباله ای بر بازی اول که قرار است سریعتر،با نبردهای استراتژیک تر و با ظرافت بیشتر (شاید هیولاهای بزرگتر!) از نسخه ی قبل خود باشد.
این بازی اکشن نقش آفرینی که در جریان نمایشگاه بازی توکیو TGS معرفی شد؛ در هردو نسخه ی خود از بخش مولتی پلیر ترکیبی بهره میبرد و مسلما دارای گرافیک بهتری بر روی Vita است.

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
یک خبر بد منکه از الان منصرف شدم برا خریدن بازی
call of duty BlackOps : Declassified

بالاخره علت افتضاح بودن تریلر این بازی مشخص شد
Treyarch : ما هیچگونه دخالتی در ساخت و پیاده سازی گیم پلی BlackOps : Declassified نداریم

screenshot_288458_thumb_wide300-250x140.jpg
دو استودیوی کلیدی سازنده ی فرانچایز Call Of Duty یعنی Treyarch و Infitnty Ward در بیانیه ای اظهار داشتند که استودیو های آنها هیچ دخالتی در ساخت و توسعه ی عنوان Black Ops : Declassified که انحصارا توسط استودیوی مستقل Nihilistic واقع در کالیفرنیا ساخته میشود،ندارند.
بازی انحصاری Black Ops : Declassified زیر نظر استودیوی Nihilistic و توسط شرکت Sony منتشر خواهد شد و حتی اکتیویژن هم نظارت مستقیمی بر روند ساخت بازی ندارد.CGV در مصاحبه ای کوتاه که با یکی از مقامات اکتیویژن داشت پاسخی در یافت کرد که :
شرکت اکتیویژن ناشر بازی خواهد بود،ولی سونی لایسنس بازی را دراختیار خود گرفته و تقریبا اکتیویژن به عنوان صاحب نام برند بر روی پروژه نظارت سطحی دارد و تمامی کارها را سونی انجام میدهد.داستان این قسمت از سری COD،مربوط به دوره ی زمانی میان قسمت اول BO و قسمت دوم خواهد بود و تنها دخالتی که سازنده ی اصلی این بازی ، Treyarch داشته است این بوده که داستان بازی را در اختیار استودیو سازنده قرار داده تا با بازی اصلی مطابقت داشته باشد.

منبع Gamefa.com | اخبار بازی های کامپیوتری

---------- نوشته در 04:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:52 PM ارسال شده بود ----------

قابل توجه که گیم Resistance: Burning Skies برا همین کمپانی هست که با توجه به ضعیف بودن این بازی از الان تکلیف call of duty مشخص شد :((
Nihilistic Software

---------- نوشته در 04:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:02 PM ارسال شده بود ----------

TGS 2012:عنوان God Eater 2 سال ۲۰۱۳ میهمان Vita و PSP میشود

625449-bigthumbnail-250x177.jpg
God Eater 2 اولین بازی ای خواهد بود که بطور همزمان برای دو کنسول دستی Vita و PSP منتشر میشود.دنباله ای بر بازی اول که قرار است سریعتر،با نبردهای استراتژیک تر و با ظرافت بیشتر (شاید هیولاهای بزرگتر!) از نسخه ی قبل خود باشد.
این بازی اکشن نقش آفرینی که در جریان نمایشگاه بازی توکیو TGS معرفی شد؛ در هردو نسخه ی خود از بخش مولتی پلیر ترکیبی بهره میبرد و مسلما دارای گرافیک بهتری بر روی Vita است.

دوست من ممنون ولی این خبر ها قدیمی هستند و می تونید تو بخش اخبار همین سایت هم ببینیدشون
قبلا اعلام شده بودند :(

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
چند تا خبر
از Silent Hill Book Of Memories
1. دموی بازی توی US توی اپدیت این هقته میاد ... از دستش ندید ! دموی خوبی بود .... هر چند SH نبود !
2. بازی ظاهرا 16 October میادش
3. یک تریلر جدید هم از بازی منتشر شده که میتونید تو IGN ببینیدش .
Silent Hill Book of Memories Debut Trailer - IGN Video

برای اونهای که بازیهای Japanese دوست دارن
بازی Persona 3 The Golden دارای نسخه Permium به قیمت 69 دلار هست که شامل یک Package اختصاصی برای VITA میشه

بازی Ragnarok Odysee هم نسخه Collector edition داره که گمونم اولین CE هست برای VITA شمال OST - ART BOOK میشه

بازی Earth Defense Force که سال 2007 روی Xbox360 اومده بود برای ویتا و لانچ North America تایید شده.
Earth Defense Force Vita Coming to North America - IGN

بازی Rainbow Moon یکی بازی بازیهای موفق JRPG که سال قبل روی PSN برای PS3 اومده بود روی Vita تایید شد و برای رلیز سال 2013 . به گفته سازنده ها VITA نظرشون رو خیلی جمع کرد تا پرت این نسخه رو شروع کنن .
Rainbow Moon Coming to Vita, New Game in Development - IGN
خودمونیما ! هرچی بازیه عطیقس داره رو Vita پرت میشه و میاد !! لول

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر