بازی های PlayStation Vita

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
اين مدنيشن وقتي ميرم كه انلاين بزنم توي مولتي پلير هيچ رومي رو پيدا نميكنه كسي ميدونه مشكل از چيه؟

بي تاثيرنيست

فعلا به psn نمیشه وصل شد!برید سایت playstation،فکر کنم نوشته بود تا ساعت 11 شب نمیشه به psn کانکت شد...

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
اين مدنيشن وقتي ميرم كه انلاين بزنم توي مولتي پلير هيچ رومي رو پيدا نميكنه كسي ميدونه مشكل از چيه؟

بي تاثيرنيست
مگه Modnation آنلاين هم داره؟ تا اونجايی كه من ميدونم قابليت آنلاين از طريق اينترنت رو اصلا نداره!!!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ممکنه به خاطره سرعت نت و پینگ باشه که نمیتونه توی رومهای با پینگ مناسب join بشه ؟ کاستوم نداره کلا ببینی چه رومهایی هستن ؟؟؟ شاید بتونی اونطوری جوین شی ... QuIck نزن
وقتي ميزنم مولتي پلير ميگه ميخواي جوين بشي يا هاست باشي ميزنم جوين هيچي رومي رو نمياره ميزنم هاست هيچكيو پيدا نميكنه بياد باهم بانلاينيم
فعلا به psn نمیشه وصل شد!برید سایت playstation،فکر کنم نوشته بود تا ساعت 11 شب نمیشه به psn کانکت شد...
از همون اولش همينجور بوده يه بار هم نتونستم بآنلاينم
مگه Modnation آنلاين هم داره؟ تا اونجايی كه من ميدونم قابليت آنلاين از طريق اينترنت رو اصلا نداره!!!
Are u kidding me?:d
اگه انلاين و مولتي نداشت مغز خر خورده بودم 35$ پول ناقابل رو بدم پاش:d

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
بازی 300 پی اس پی تو پی اس ان برا فروش هست؟ اگه هست چند دلاره؟ کسی بازی رو تموم کرده؟راهنمایی هم کنه؟

---------- نوشته در 11:23 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:20 AM ارسال شده بود ----------

ارزش خرید داره رو ویتا ابازی کنیم از بابت رون بودن دکمه های ویتا یا فرق نداره رو پی اس پی اجرا کنیم کپیشو هزینه نکونم.

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
Are u kidding me?:d
اگه انلاين و مولتي نداشت مغز خر خورده بودم 35$ پول ناقابل رو بدم پاش:d
WTF؟!‌ اون واسه مولتی پلير محلی ـه كه با دوستان مولتی بازی كنی!!!
اصلا يكی‌ از انتقاد های كه منتقد ها از بازی كرده بودن عدم وجود آنلاين اينترنتی‌ بود... اين نقد گيم اسپات!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بازی 300 پی اس پی تو پی اس ان برا فروش هست؟ اگه هست چند دلاره؟ کسی بازی رو تموم کرده؟راهنمایی هم کنه؟

---------- نوشته در 11:23 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:20 AM ارسال شده بود ----------

ارزش خرید داره رو ویتا ابازی کنیم از بابت رون بودن دکمه های ویتا یا فرق نداره رو پی اس پی اجرا کنیم کپیشو هزینه نکونم.
نمیدونم تو همه ی Store ها هست یا نه اما فکر نکنم با ویتا سازگار باشه به هرحال تو نت کسی پیدا نکردم امتحانش کرده باشه ....
ریسکش با خودت هست ... مینونی از ps3 روی psn بخری و بعد دانلود به vita ببینی Install میشه یا نه .... راه ه دیگه نیست
به هر حال به نظره من رو psp بری بهتره !! بازیش مالی نیست ... ارزش ریسک پول بالای اوریج دادنش رو نداره
اي؟:((:wallbash:
عجب بد شانسی اوردیها !!!! منم نمیدونستم الان نقد رو خوندم فهمیدم ! البته رو جعبه بازی ننوشته بود ؟؟؟

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
این بازی stardone قشنگه؟همش 3 پونده!آدم وسوسه میشه بخره!
راستی این دموی مورتال حدودا کی میاد؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این بازی stardone قشنگه؟همش 3 پونده!آدم وسوسه میشه بخره!
راستی این دموی مورتال حدودا کی میاد؟

من رو PS3 رفته بودم ..... گرافیکش قشنگه اما سیتم gameplay بعده مدتی یکنواخت میشد تا اونجا که یاد دارم ... به اضافه انقدر سخت میشه که میره رو اعصاب ! من خودم ولش کردم !!! سختیش یکم نامتوارن بود !
دمو هم بیاد معمولا بین 15 تا 7 روز فاصله از زمان عرضه میاد

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
عجب بد شانسی اوردیها !!!! منم نمیدونستم الان نقد رو خوندم فهمیدم ! البته رو جعبه بازی ننوشته بود ؟؟؟
از ديشب دارم خودمو ميزنم كه چرا بصورت ديجيتال گرفتم:((:wallbash:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
از ديشب دارم خودمو ميزنم كه چرا بصورت ديجيتال گرفتم:((:wallbash:
:d پس دیگه برا همیشه هم برا خودته !!!! میخوای اکانت بفروش کلا بره ؟؟؟ :d:d.
حالا وایسا REsistance بیاد احتملا انلاینش میچسبه !

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خب این هم یک سری خبر تازه !!
سونی امروز از 3 application جدید برای ویتا پرده برداری کرده !
اولیش Paint park هستش که تو اون به شما امکانات مختلف برای طراحی داده میشه و به علاوه میتونید از دوربین برای ادیت و نقاشی رو عکس استفاده کنید ! به علاوه multiplayed و adhoc هم برای شیر موجود هست !فرارا توی این هفته و هفته اتی تو همه ی Store ها بیاد
v2zhf4haioq3d4cdhc6.jpg

بعدی Treasure park هستش به شما اجازه میده با استفاده از مکانیزم بازی و ایتمها پازلهای مختلف طراحی کنید و با استفاده از 3g با اینترنت اون رو با دوستان خودتون share کنید !
e83pdz1zwuuu236qr92.jpg

بعدی هم Wake up club هستش که همانند یک alarm کار میکنه ! بر فرضه مثال میتونید برای بازی انلاین با دوستان خود ساعتی رو تنظیم کنید و ویتا شما رو سره اون ساعت برای بازی خبر میکنه !
u0coxowc84q6nz61jk7.jpg

این دوتای اخری هم قراره تابستون بیان
-------------------------------
خبر بعد هم بازی Disgaea 3 هم عرضه شده و از IGN آمتیاز خوبه 8.5 رو گرفته !

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
خب این هم یک سری خبر تازه !!
سونی امروز از 3 application جدید برای ویتا پرده برداری کرده !
اولیش Paint park هستش که تو اون به شما امکانات مختلف برای طراحی داده میشه و به علاوه میتونید از دوربین برای ادیت و نقاشی رو عکس استفاده کنید ! به علاوه multiplayed و adhoc هم برای شیر موجود هست !فرارا توی این هفته و هفته اتی تو همه ی Store ها بیاد
v2zhf4haioq3d4cdhc6.jpg

بعدی Treasure park هستش به شما اجازه میده با استفاده از مکانیزم بازی و ایتمها پازلهای مختلف طراحی کنید و با استفاده از 3g با اینترنت اون رو با دوستان خودتون share کنید !
e83pdz1zwuuu236qr92.jpg

بعدی هم Wake up club هستش که همانند یک alarm کار میکنه ! بر فرضه مثال میتونید برای بازی انلاین با دوستان خود ساعتی رو تنظیم کنید و ویتا شما رو سره اون ساعت برای بازی خبر میکنه !
u0coxowc84q6nz61jk7.jpg

این دوتای اخری هم قراره تابستون بیان
-------------------------------
خبر بعد هم بازی Disgaea 3 هم عرضه شده و از IGN آمتیاز خوبه 8.5 رو گرفته !
این برنامه ها اگه بیاد پولیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر