بازی های PlayStation Vita

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
راستي اين peace walker توي mgs collection ويتا نيست پس نه؟
همون psp شو بگيرم؟انلاين داره؟
نه متاسفانه !! خبره بدی هم هست ! البته خب 10 دلارم ارزونتر میفروشم
ماله PSP هم بگیر ! خیلی بازی عالی هست ... منم دارمش ! والا PEace walker یکی از بهترین بازیهایی که تو عمرم رفتم! حتی بیشتر از MGS4 حال کردم !

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خب این برنامه Paint park هم توی PSN اومده و حجمش هم 64 مگ هست. حتما دانلودش کنید چیزه جالبی هست و میرزه کناره بقیه App های سونی داشته باشیدش هم Single داره و هم Multi
------------------------
امروز بازی جدید Sun flower هم به سبک ارکید برای PS VITA معرفی شده که در اون شما کنترل خورشید رو دارید و با پرتاب نور خورشید باید گلها رو رشد بدید ... برای اینکار بایستی نور خورشید رو از ابرها رد کنید اگر به ابرهای سیاه برخورد کنید باعث سوزاندن گلها میشید ... این بازی تو PSN میاد
------------------------
امروز هم تو از مجله فامیستو یک عکس لیک شده که یک بازی جدید به اسم SOUL SACRIFICE رو برای PLaystation vita معرفی کرده و عکس اون یاد و خاطره شاهکار به یادماندی Dark Souls - DEmon souls رو زنده میکنه ! شما چی فکر میکنید ؟؟ ایا این بازی قسمت جدید از سری Souls هستش که برای ویتا به صورت انحصاری داره ساخته میشه ؟ این حدسی که ign زده اما هنوز هیچ چیز مشخص نیست ... این بازی قراره به صورت رسمی در 10 می در کنفرانس سونی به عنوان بازی First party ویتا معرفی بشه !
من تصور دارم اگر واقعا این بازی از سری souls باشه که البته میشه انتظار داشت با توجه به اسم و عکسش ... خب میشه گفت ویتا یک بازی قوی رو در لیست انتشار خود داره
------------------------
هفته دیگه هم بازی Disgaea 3 اینجا عرضه میشه .... من برم بگیرمش ! قیمتش هم خوبه 39 دلار هستش -
منابع خبر :
http://au.ign.com/videos/2012/04/18/new-demons-souls-coming-to-vita
http://au.ign.com/videos/2012/04/18/introducing-sunflowers-on-playstation-vita?objectid=132435

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
Floating Cloud God Saves the Pilgrims امتیاز 9/10 از Eurogamer ... البته بازی برای PS3, PSP و PSvita منتشر میشه
این هم چند تا تصویر از بازی :
300x-1

300x-1

300x-1

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دموی ریسیستانس تو پی اس ان نبود. کسی دانلود کرده؟اگه هست کجاست؟
دمویی از REsistance فعلا موجود نیست ! دموها معمولا 10-15 روز قبل عرضه بازی میان .... تا انتشار Resistance هم حاالا 1 ماه و خورده ای مونده

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
بچه ها هر بازی رو که می خرین حالا چه دانلودی و چه فیزیکی اینجا نظرتون رو در موردش بگین تا بقیه هم بدونن بازیش چطوره و اگر خوبه بخرن:)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خب دوستان اینم خبرهای امروز
بازی Dragons Crown به صورت رسمی اعلام شده که کنسل نشده و توسطه یک ناشر جدید منتشر خواهد شد . به علاوه متاسفانه بازی برای انتشار تا سال 2013 به تاخیر افتاد !
-----------
امروز هم یک sap shot به صورا video آز بازی soul sacrifice منشر شده که دو کلمه a new fantasy و جادوگر توش به چشم میخوره و در اخر trailer هم میگه برای رونمایی در 10 May اماده باشید ! بیشتر انتظار دارن این بازی جدید از سری Soul باشه ! البته اگر این اتفاق بیفته احتمال داره افراد زیادی به سمت vita بیاد که هیچ ! ممکنه بعضی ها هم از کنسولهای دسته دیگه شیفت کنن به ویتا !!!! ببینیم و تعریف کنیم !
----------
خب من سه شنبه میرم این بازی Disgaea 3 رو میگیرم چندتا عکس میزارم .... من از این نیپ بازیا خوشم میاد ! نمیدونم تو ایران طرفدار داره یا نه !

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,854
نام
مرتضی
من که دموی unit13رو گرفتم بد نبود کلا چیز جدیدی نداشت ولی روی یه کنسول دستی با اون کنترل خوبش جالب بود
A-manهم گرفتم که یه بازی فکری بود که خیلی هم جالب نبود و کلا نمیارزه
دمو wipoutهم گرفته بوذم که بازی جالبی هست و کنترلش خیلی روان و جذاب هست و مثله ماشین جنگی هم میشه به ماشین های دیگه حمله کرد البته خیلی محدودتر از اون
super star dustهم بازی قشنگی بود و میارزه امتحانش کنید مخصوصا اون که محیط بازی خیلی شلوغ و رنگارنگ و جذاب هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر