بازی های PlayStation Vita

thralll

کاربر سایت
Feb 22, 2012
204
نام
امیر
من آپدیت کردم.97 مگ بود.به غیر از 10 دقیقه شدن استند بای چیز دیگه ای که به درد ما تو ایران بخوره بهش اضافه نشده.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
:(skype نمیاد چرا؟؟
قرار بود skype رو بده واسه ویتا
--------------
بعد بچه ها بازی asphalt هم قشنگه
Skype قراره بیاد !!به همراه یه تن چیزای دیگه ! اما تاریخ عرضه مشخصی نداره - همچنان باید منتظر ماند !
Asphalt هم بدک نیست ! باز از Ridge Racer خیلی بهتر بود اما از نظره تکنیکی زیاد خوب نیست ! همون تو مایه های Ipad هستش !
ینی چی هر روز اپدیت جدید میده .
حالا جه جیز هاییش تغیر میکنه تو اپدیت؟
من زدم اپدیت شه;;)
هر چند روز نه ... هروفت بیاد sony آعلام میکنه .... ممکنه بین فاصله های یک ماهی بیاد کمتر یا بیشتر حالا

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ای خدا چی میشه یه چیزی مثل Burnout Legend PSP براش بیاد :( همینم با رزولیشن Vita پورت کنن خیلی خوب میشه
اره یادش بخیر Burnout Legend هم بازی بود برا خودش ! فعلا که خبری از Burnout کلا نیست ! همون Paradise آومده دیگه خبری نشد ! حالا شاید E3 خبری شد ! چی دید ؟ شاید Gran Turismo تایید کردن براش !!!!

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
Skype قراره بیاد !!به همراه یه تن چیزای دیگه ! اما تاریخ عرضه مشخصی نداره - همچنان باید منتظر ماند !
Asphalt هم بدک نیست ! باز از Ridge Racer خیلی بهتر بود اما از نظره تکنیکی زیاد خوب نیست ! همون تو مایه های Ipad هستش !
آره من گرفتمش به نظرم خوبه...آنلاین هم داره که خوبه..
تروفی هم توش گذاشتن جالب شده
از ign فک کنم 6 گرفته که قابل قبوله اون ridge racer که داغونه از gamespot 3 گرفته:-s

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آره من گرفتمش به نظرم خوبه...آنلاین هم داره که خوبه..
تروفی هم توش گذاشتن جالب شده
از ign فک کنم 6 گرفته که قابل قبوله اون ridge racer که داغونه از gamespot 3 گرفته:-s
من شاید فردا Wipeout 2048 رو بگیریم ! از دموش خوشم اومد باحال بود .... کلا سبک Racing جالبی داره .... البته موندم اینو بگیرم یا Fifa رو

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
من شاید فردا Wipeout 2048 رو بگیریم ! از دموش خوشم اومد باحال بود .... کلا سبک Racing جالبی داره .... البته موندم اینو بگیرم یا Fifa رو

منم دموشو بازي كردم,به نظرم خيلي عاليه.آنلاين هم كه داره!
ولي fifa رو اونطور كه انتظار داشتم نبود.همين كه قابليت تنه زدن نداره رو اعصابه و اين كه كلا خيلي شبيه fifa10.البته گرافیکش به نظرم خیلی خوب بود و این که تجربه بازی کردن با تاچ ویتا رو نمیشه رو کنسول خانگی امتحان کرد...
ولی اگه من بخوام یه بازیه ریسینگ بگیرم،یدونه می گیرم و اونم حتما گرن توریسمو که به احتمال زیاد در آینده براش میاد.

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر