بازی های PlayStation Vita

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من 2 تا God of war مال psp و 2 تا مزرعه دار هارو بازی نکردم ارزش دارن رو ویتا بگیرم از store ?
Harvest moon ؟ من اصلا خوش نمیاد !!! در ضمن گرافیکش تو صفحه ویتا بدمیزنه !!! چرا Dissidia 012 - Tactics Ogre اینا رو نمیگیری ؟ یا Peace walker
ببینید ممکنه یه چیزی توی ذوقتون بزنه اونم رزولوشن پایین بازیهای پی اس پی روی صفحه نمایش ویتا هستش.همونجور که میدونین کیفیت صفحه نمایش ویتا خیلی بهتر از پی اس پی هستش.
من Patapon2 رو گرفتم رزولوشنش راضی کننده نبود.در ضمن تروفی هم نمیده!
البته اگر افکت اولی رو از منوی vita در هنگام اجرای بازی PSP روشن کنی بهتر میشه .... من Patapon 3 رو دارم خیلی خوب اجرا میشه
درسته,ضعف زیاد داره,کاشکی یه Update واسش بیاد..
والا اگر بدن خیلی خوب میشه .... یه DLC هم بدن !

death_shadow2

کاربر سایت
Oct 8, 2008
154
نام
امیر
سلام دوستان جایی نیست تو ایران بشه بازی ها ویتا رو رو کارت خرید؟؟؟ اگه هست لطف کنید بگین بعد قیمت هم بگید اگه میشه به ریال . مرسی

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان جایی نیست تو ایران بشه بازی ها ویتا رو رو کارت خرید؟؟؟ اگه هست لطف کنید بگین بعد قیمت هم بگید اگه میشه به ریال . مرسی
دوستان بیشتر میدونن اما ظاهرا گفته بودن DC از همه بهتر و مطمعن تر هستش ..... قیمتها هم ظاهرا از 80 تا 120 اینا بسته به بازی میچرخه ... اگر اینترنت خوب داری کارت PSN بگیر برو برای Store ماله US - قیمتهای بهتری میتونی بازی رو بخری

thralll

کاربر سایت
Feb 22, 2012
204
نام
امیر
گیم اسپات به sumioni نمره 5.5 داده.خوشبختانه گفته که طراحی حرکات مبتنی بر تاچ اسکرین خیلی خوب دراومده اما از شیوه روایت و خود داستان بازی گله کرده.همچنین تعداد حرکات و محیط بازی رو تکراری دونسته.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
گیم اسپات به sumioni نمره 5.5 داده.خوشبختانه گفته که طراحی حرکات مبتنی بر تاچ اسکرین خیلی خوب دراومده اما از شیوه روایت و خود داستان بازی گله کرده.همچنین تعداد حرکات و محیط بازی رو تکراری دونسته.

پس معلومه بازی مالی نیست !!! فقط طراحی قشنگی داره .... فکر کنم یکم یهش اب و نون بیشتر میدادن یه چیزی میشد اخرش !

بازی Supermacy MMA رلیز شد

من که بدم میاد ارزش نداره:d
بازی جالبی نیست ... پول دور ریختن خریدش
--------------------------------------------------

راستی کسی کلا با MArvel Vs Capcom حال کرده ؟ اینچا فردا بازی های ویتا 50 درصد تخفیف میخوره !!! اگر گیرم بیاد ملت نخورن بازی ها رو یک ثانیه ای شاید بتونم Marvel vs capcom رو 25 دلار بگیریم !!!!!

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill

به نظر بازی خوبی میاد,خیلی شبیه یکی از بازیهای مورد علاقمه (Okami) یادمه رو PS2 پنج بار تمومش کردم..ولی من به نقدها احترام میزارم مخصوصا IGN

thralll

کاربر سایت
Feb 22, 2012
204
نام
امیر
اصلی ترین دلیل به فنا رفتن این همه پتانسیل خوب توی بازی هایی نظیر sumioni عجله ناشر برای ریلیز بازی هستش.کاملا مشخصه تحت فشار بودن زودتر لاین آپ بازیهای لانچ ویتا رو شلوغ تر جلوه بدن.بازم مقصر اصلی سونیه.

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
چند تا دونه بازی دادن بیرون با ویتا دیگه هر چی ات اشغال هست میدن بیرون برا ویتا .تا سال دیگه هم برنامه ندارن برا ریلیز بازی براش .فقط یه ریسیستانس میاد . من که دارم پشیمون میشم ویتا خریدم. بازم خدا پدر نینتندو رو بیامرزه تی ری دی اس اش عرضه شد ماه به اه برا هر سلیقه چند تا بازی تا حالا اومده . فقط خواستن دستگاه رو بدن بیرون بفروشن اولین باره میبینم اینقدر بازی کم عرضه میشه برا یه دستگاه جدید.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
چند تا دونه بازی دادن بیرون با ویتا دیگه هر چی ات اشغال هست میدن بیرون برا ویتا .تا سال دیگه هم برنامه ندارن برا ریلیز بازی براش .فقط یه ریسیستانس میاد . من که دارم پشیمون میشم ویتا خریدم. بازم خدا پدر نینتندو رو بیامرزه تی ری دی اس اش عرضه شد ماه به اه برا هر سلیقه چند تا بازی تا حالا اومده . فقط خواستن دستگاه رو بدن بیرون بفروشن اولین باره میبینم اینقدر بازی کم عرضه میشه برا یه دستگاه جدید.
تا ساله دیگه هم برنامه ای برای عرضه بازی ندارن ؟؟؟ یعنی به غیره REsistance بقیه این بازیهایی که میشه گفت بالای احتمال 80 درصد خوبن ات و اشغال شد رفت ؟ :
1. Street Fighter Vs. tekken
Gravity Rush.2
Metal Gear Solid HD collection .3
Call of Duty .4
Mortal Kombat .5
LittleBigPlanet .6
Disgaea 3 .7
OddWorld Strangers Wrath HD .8
Dust 524 .9
Warriors Liar .10
Persona 4 The Golden 11.
اینام بازی هایی هست که من فکر میکنم از بین همه عناوین امسال امتیازهای بالای 8 رو بگیرن حده اقل
بماند که Sony طی تابستون حتما بازیهای جدید رو معرفی میکنه .... در ضمن اینا بازی هایی هستن که همه دارن امسال میان .... البته Silent hill بگی نگی میشه تو لیست گزاشتش !!!!
در مورده 3ds هم حرفی نمیزنم که جنگه فن بویی نشه !!!! اما هر هفته بازی نداده بیرون که بالای 8 یا 8.5 بگیره ... به علاوه 3DS خیلی وقت عرضه شده باید تعداد بازیهای بیشتری داشته باشه ! شما انتظار داری کنسولی که ماه قبل به بازار امده تا اخره تابستون 100 تا بازی براش بیاد ؟ و دوم به نظره من کیفیت بازی های مهمتر از تعداد بازیهاست (البته نظره شخصی هست ) به سبک سیاست و پلنهای اقتصادی Sony - Nintendo کاری ندارم.
و سوم برای 3ds هم تو 3 ماه گزشته کلا 30 تا 35 بازی اومده یا کمتر که 6-7 تاش خوب بودن از جمله MGS - Kid Icarus - Sakura SAmurai بقیه هم برای eshop بودن . حتی Tales of abyss هم بازی کردم همچین مالی نبود !
البته من نه فن 3ds هستم و نه فن PS VITA ! اما تا اینجا من کلی از vita راضیتر بودم یک دلیلش اینه که بازیاش برای من خیلی خیلی بهتر از 3ds هست ... من دوست دارم توی یک کنسول بازیهای با مخاطبهای مختلف عرضه یشه ... روی 3ds و طبیعتش بازی های R rated خیلی کمن ....
در ضمن بازی های PSP هم کار میکنن که خالی از لطف نیستن ... من اطمینان دارم بسیاری از کسانی که اومدن VITA رو گرفتن قبلا PSP نداشتن ... الانم میتونن دسته کم از حدوده 50 بازی عالی PSP انتخاب کنن و بازی کنن رو VITA ! به نظره منم هیچ Portable system تا به امروز بازی به کیفیت MGS peace walker تو خوابم ندیدن !!!!

آخرین ویرایش:

thralll

کاربر سایت
Feb 22, 2012
204
نام
امیر

اینا یه سری از بازی های خوب ویتا توی سال 2012 هستن که هنوز ریلیز نشدن:
Gravity Rush
Silent Hill: Book of Memories
Resistance: Burning Skies
Disgaea 3: Absence of Detention
Ragnarok Odyssey
LittleBigPlanet
Mortal Kombat
Persona 4: The Golden
Tales of Innocence R
Lord of Apocalypse
Warrior's Lair
Super Monkey Ball: Banana Splitz
Metal Gear Solid HD Edition
LEGO Harry Potter: Years 5-7
Lego Batman 2: DC Super Heroes
Retro City Rampage
Monster Radar

تعجب میکنم شما چطور اینجوری میگین در حالیکه همه منتقدان صنعت گیم اذعان دارن که لانچ تایتل های ویتا توی تاریخ صنعت گیم بی نظیر بوده.کلی بازی دیگه هم هست که تا پایان 2012 ریلیز میشن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر