بازی های PlayStation Vita

thralll

کاربر سایت
Feb 22, 2012
204
نام
امیر
نینجا گیدن اش شبیه نسخه پی اس 2 اش بود از شات هاش اینطور به نظر میومد اگه بازی کردی اطلاعات داشتی بگو چون من هم تریلر یونیت 13 رو دیدم خوشم اومد از بین این دو تا یکی شو می خوام بگیرم.

من نینجا گیدن رو گرفتم.بنظرم از نسخه ps3 با کیفیت تره.بافت هاش خیلی پر جزییات تر شده.و خیلی هم سخت تر.

Tophigh1368

کاربر سایت
Oct 12, 2011
71
نام
توفیق
سلام دوستاي گل اقا ويتا كدوم بازيهاش به صرفه هستش خريدشون و و واقعا با كيفيت هستند در ضمن اگر جايي قيمت به نسبت خوبي ديديد پ خ بدهيد ممنونم دوستاي گل

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
سلام دوستاي گل اقا ويتا كدوم بازيهاش به صرفه هستش خريدشون و و واقعا با كيفيت هستند در ضمن اگر جايي قيمت به نسبت خوبي ديديد پ خ بدهيد ممنونم دوستاي گل
برو فیفاش رو بگیر مولتی آنلاین هم داره
wipe out هم مولتی آنلاین داره
آنچارتد هم که خدا هست ولی مولتی نداره:(

Farzad1998

We are all In a big Nightmare
کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,067
نام
Farzad

فکر کنم همون fifa بهترین انتخاب باشه چون بازی تمومی نداره :d

ولی انچارتد بگیری بعد دو روز بازی رو میری تا اخر انوقت دیگه بازی نداری بازی کنی مگر اینکه همون انچارتد رو سه چهار بار بری تا اخر که خسته کننده میشه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این بازی escop plan رو از psn خریدم (دانلودی) 14 دلار و 99 سنت هزینه ش شد حجمش هم 824 مگه بنظرم تقریبا از تمام امکانات دستگاه استفاده کرده خیلی قشنگه.
20 دلار پلی کارت : 49000 تومان
من همش دو دل بودم بگیرمش یا نه ... فعلا هم بیخیالش شدم ... 6 بازی ویتا دارم برم تا تموم شه --- من Super StarDust delta رو جاش گرفتم اونم خیلی باحاله
نینجا گیدن اش شبیه نسخه پی اس 2 اش بود از شات هاش اینطور به نظر میومد اگه بازی کردی اطلاعات داشتی بگو چون من هم تریلر یونیت 13 رو دیدم خوشم اومد از بین این دو تا یکی شو می خوام بگیرم.
Ninja Gaiden هیچ وقت روی PS2 عرضه نشده بود ... روی PS3 اومده بود که این هم ار نظر GAmeplay فرقی نداره فقط Ninja Trails اضافه شده و کنترل تاچ برای نشانه گیری تیر و کمان و گرافیک هم از نسخه PS3 پایین اوردن تا قابل اجرا روی PS VITA باشه ... البته به نظره من به PS3 مشابه هست - در صورتی که قبلا Ninja Gaiden رو نرفتین خیلی میرزه بری ... بازی بسیار خوبی .... من سالها پیس رو Xbox رفته بودم
سلام
این پنج شیش تا کارت تو جعبه مثل 3ds برا بازی هست اگه اره چطوزیه؟
اون کد توش رو توی PSN میزنی و 3 بازی دانلود میکنی که با دوربین و اون کارتها کار میکنه
به نظره من FIFA رو میشه روی PC - PS3 - Xboxرفت !!! من بودم Uncharted چیزی میگرفتم ... باتوجه این که ایران قیمت بالاست Fifa نمی ارزه ... بزار بعدا بگیر ... البته تصمیم با خودته ....
من Uncharted - BlazBlue - Rayman - Ninja GAiden - Super StarDust delta رو دارم که همشون gameplay های طولانی دارن

babak12

کاربر سایت
May 13, 2007
464
نام
بابک
سلام
این بازیهای که دانلود می کنی نمیشه بریزی تو کامپیوتر بعد دوباره اگه خواستی برگردونی تو ویتا؟
فیفا رو چطوری آنلاین بازی کنم؟

آخرین ویرایش:

thralll

کاربر سایت
Feb 22, 2012
204
نام
امیر
بچه ها سایت اورجینال کی بازی های ps vita رو روی سایت گذاشته که بازی انچارتد 112 هزار تومان بود و بازی های دیگه 92 هزار تومان بود

بازی ها
موجود نداره.مثل باقی گیم هاشو کنسول هاش باید پولو بدی اونم مثلا سفارش میده از play-asia یا سایتایی مثل اون بعد 2 هفته پست میکنن در خونت گمرکیشم باید بدی.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام
این بازیهای که دانلود می کنی نمیشه بریزی تو کامپیوتر بعد دوباره اگه خواستی برگردونی تو ویتا؟
فیفا رو چطوری آنلاین بازی کنم؟

چرا عزيزم ميشه خوبم ميشه با اين برنامه لينكش بدست مياري بعد با IDM دان ميكني ميريزي رو PSP يا PS3 البته فك كنم واسه ويتا هم بشه يه تستي بكن
http://forum.bazicenter.com/thread43472/

آخرین ویرایش:

ps vita

کاربر سایت
Aug 19, 2011
561
دو تا سوال دارم یکی اینکه برای دانلود دموی بازی های ویتا همون اکنت معمولی کافی ؟
بلدی چه شکلی انترنتمو از لپ تاپم رو ویتا شیر کنم آخه من وایرلس ندارم الام می خوام دمو هارو دانلود کنم نمی تونم زاستی ویتا هم سلام می رسونه:d

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
این درسته میگن بازی فیفا نسخه بعدی نداره وهر مدتی ابدیت میشه:-o
نه من همچین چیزی نشنیدم تا حالا و هر سال یک نسخه جدید تو مهر ماه از این بازی منتشر میشه. این خبر رو کجا خوندید؟ نکنه این مغازه دارها بهتون گفتن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر