بازی های PlayStation Vita

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
خب اخه دوست من مشکل قيمت بازيها هست.
البته من هم لايو رو امتحان کردم هم پی اس ان و به قطع بايد بگم لايو بسيار بهتر هست¡ اما به این مسائل حاشيه ای کاری ندارم چون فکر ميکنم برای خيلی های ديگه هم پی اس ان بهتره اما مشکل اصلی قيمت بازيهاست که برای ایکس باکس 3500 تومان و برای این 60 هزار تومان هست!! این خودش خيلی تفاوته!! باز ایکس باکس اگرم بن بشی ميتونی آفلاين 3500 بازی کنی ولی با اون.... نميدونم والا چی بگم خيلی ميترسم مثل پی اس 3 چندين سال طول بکشه هکش¡ که البته از تجربه ای که سونی سر پلی 3 بدست آورد بعيد نيست
اگه عادت کنی هر 3 ماه یه بار یه بازی بگیر .
ولی میدونی که کنسول های دستی چون از درایور استفاده نمیکنن سریع تر و اسون تر هک میشن مثل پی اس پی و 3DS و DS و... نگران هک نباش هیچ کنسولی نبوده که تا حالا هک نشده باشه (;
ولی از لحاظ کیفیت XBOXLIVE به قول خودتون بهتر هست

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ببخشید این قدر سوال می کنم ولی می خواستم بدونم تا اواخر دسامبر تو دبی می آید چون من یکی از آشناهام می خواد بره دبی؟
تورو خدا جواب بدین برام مهمه.:-/
دوسته عزيز قطعا توي امارات هم مياد اما به تعداد كم و طبيعتا به قيمت بالا

• Like
Reactions: Farh@d

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
دوسته عزيز قطعا توي امارات هم مياد اما به تعداد كم و طبيعتا به قيمت بالا
اتفاقا تو دبی خیلی زیاد میاد چون اونجا بازار جهانی هست و از همه کشورها تاجر ها از اونجا خرید میکنن قیمت هم بگردی همه جوری هست .

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
سلام
یه سوال تو فنلاند کی میاد تقریبا ؟
قیمت 3g با یه مموری 32gig و 2 تا بازی uncharted و little big planet چقدر در میاد ؟
عزیز من گفت که کل مناطق اروپایی 22 فوریه میاد
به دلار میشه 499.96 دلار نمیدونم تویه ایران چقدر در میاد

---------- نوشته در 09:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:17 PM ارسال شده بود ----------

آقا پس تو دبی تو دسامبر حدودا هم قیمت ژاپن میاد دیگه:-/؟
بله هم قیمت ژاپن میاد ،

ps vita

کاربر سایت
Aug 19, 2011
561
آقا حالا که این قدر بازی دانلودی از psn ی 40درصد تخفیف داره کسی هست سایتی معرفی کنه برا آموزش ساخت اکانت در psn?

---------- نوشته در 10:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:57 PM ارسال شده بود ----------

آقا من می خوام یه مموری 8 گیگ بگیرم حالا وقتی مخوایم چنتا بازی دانلود کنم حتما باید بازی های قبلی رو پاک کنم این شکلی که نمیشه کسی می دونه چه شکلی ؟پیشاپیش ممنون

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
آقا حالا که این قدر بازی دانلودی از psn ی 40درصد تخفیف داره کسی هست سایتی معرفی کنه برا آموزش ساخت اکانت در psn?

---------- نوشته در 10:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:57 PM ارسال شده بود ----------

آقا من می خوام یه مموری 8 گیگ بگیرم حالا وقتی مخوایم چنتا بازی دانلود کنم حتما باید بازی های قبلی رو پاک کنم این شکلی که نمیشه کسی می دونه چه شکلی ؟پیشاپیش ممنون
تو میتونی همین الان سایت playstation.com یه اکانت بسازی کاری نداره

-تنها راه همینه که بازی های قبلی رو پاک کنی بازی جدید بریزی ولی بازی های قبلی رو میتونی دوباره دانلود کنی-پس فکر کردی 40% تخفیف الکیه ؟ سونی با این کار مارو به خرید مموری های گرونش تشویق میکنه
حالا نه بعضی ها بگن شما از اینده اومدی؟ نه خیر این سوال جواب ها رو میشه حدس زد و غیر از این جواب جواب دیگری ندارند

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
یه راهی هستش.اگه همونطور مثل ps3 , psp با کامپیوتر دانلودشون کنی مجبور نیستی دوباره دانلود کنی،هر وقت از مموری پاکشون کردی دوباره میتونی فوری از هارد کامپیوتر بریزیش رو مموری.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر