بازی های PlayStation Vita

Lesners

کاربر سایت
من یه چند وقتی از قافله عقب موندم.
یعنی الان gta vice city و sen andreas توی psn برای ویتا هست؟!
قیمتشون چنده؟
و این که این بازی های psp که توی psn هستن قیمتاشون حول وحوش چند دلاره؟

فقط Vice city stories هست قیمتشونم فکر کنم 11 دلار بود قبلا دیدم

Hunter lord

کاربر سایت
WWE مثل اینکه روی ویتا عرضه نشده ؟ واقعا که دیگه گندشــــــــــــــــــــ در اومده !
اون از Resident evil revolution که برای PS vita نمیاد ! اینم از WWE 13 که منتشر نشده !!!!!!

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
WWE مثل اینکه روی ویتا عرضه نشده ؟ واقعا که دیگه گندشــــــــــــــــــــ در اومده !
اون از Resident evil revolution که برای PS vita نمیاد ! اینم از WWE 13 که منتشر نشده !!!!!!
خيلي هم بازي خوبي نبود كه بخواد رو ويتل عرضه بشه حالا resident evil revolution يك چيزي ولي wwe كه مهم نيست

Hunter lord

کاربر سایت
خيلي هم بازي خوبي نبود كه بخواد رو ويتل عرضه بشه حالا resident evil revolution يك چيزي ولي wwe كه مهم نيست

هر چی که بود دوست داشتم توی بازی دهن CM PUNK رو سرویــــــــــــــــــــــس کنم ! :d
امیدوارم یه Infamous + RE براش عرضه بشه توی E3
اگه خدا قبول کنه far cry یا Battle field هم بد نیستند عرضه بشند ( البته با توجه به گندی که سونی تو بازی های غیر انحصاری مثل COD به بار میاره انتظاری نمیشه داشت )

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
هر چی که بود دوست داشتم توی بازی دهن CM PUNK رو سرویــــــــــــــــــــــس کنم ! :d
امیدوارم یه Infamous + RE براش عرضه بشه توی E3
اگه خدا قبول کنه far cry یا Battle field هم بد نیستند عرضه بشند ( البته با توجه به گندی که سونی تو بازی های غیر انحصاری مثل COD به بار میاره انتظاری نمیشه داشت )
بحث COD - REsistance جدا بود .. جفتش ماله یک استودیو بود ... اون استودیو هم دیگه اسمش عوض شده و رفته تو کاره بازیای Indie - ARcade ! احتمالا هم سونی دستش اومد که چه اشتباهی کرده بود ... برای همین ساخت KillZone داد دسته یک استودیو حسابی که تحت نظر خوده سازنده های اصلی Killzone هست که هیچ چندتا از کاره های اصلی Killzone 2,3 هم روش کار میکنن ... پس احتمال زیاد بازی خوبی میشه ! البته امیدوارم با اون گرافیکی که اینا نشون دادن فریم بازی 30 باشه !!!! چون همونطور که خودشون گفتن موتور بازی همون موتر Killzone 3 هست که برای ویتا اپتیمایز شده ! لول ...
به نظرم اگر KillZone موفق بشه FPS های بیشتری میاد ..
اگر هم سره ساخت Bioshosck به نتیجه برسن خیلی امتیاز بزرگی هست ... ضمن اینکه Bioshosck هنوز کنسل نشده اما به توافق نرسیدن ظاهرا ...
چه دیدی ! ... شاید سازنده های Resistance هم خودشون یکی بسیازن لول !
به نظره من RE R حیف شد نیومد ! من همش فکر میکردم برای vita هم تایید میشه ...
باز فکر کنم Kojima production فکر های در سرشون برای ویتا دارن !

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
آقا یه سوال
به نظر شووووما Frostbite 2 رو ویتا جواب میده؟
لول ...
این چیزا برا ماها نیست که جواب بدیم !
اما طبیعتا همینطوریش Frostbite 2 روی کنسولیها از نسخه PC خیلی پایینتره چه برسه به VIta !
باید مثل موتور Killzone 3 که برای ویتا بهینش کردن ... بهینش کنن ... همچین کاری قرار باشه بشه خوده EA پولش رو داره !!! اما فکرنمیکنم BT تایید بشه توسط خوده سازنده های اصلیش ساخته بشه ! اونا همش سرشون با BT4 و بعدش با DLC های گرمه

mcsemcse1

کاربر سایت
نه ... میخوای بزن !
بازیش رو گرفتی ؟ من که دو دل مونده بودم ... اخر سر نگرفتم ...
doA - sly گرفتم !!! شاید بعدا
هنوز نگرفتم. راستش نمی‌خوام دیجیتالی ( PSN ) بگیرم. آرمان جان دست خودتو میبوسه:d، تاپیکو بزن ازش لذت ببریم:x
من Sly گرفتم اصلا خوشم نیومد. Dead or Alive Dimensions رو برای 3ds دارم.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
هنوز نگرفتم. راستش نمی‌خوام دیجیتالی ( PSN ) بگیرم. آرمان جان دست خودتو میبوسه:d، تاپیکو بزن ازش لذت ببریم:x
من Sly گرفتم اصلا خوشم نیومد. Dead or Alive Dimensions رو برای 3ds دارم.
فکر نکنم نسخه english کلا فیزیکی داشته باشه ... فقط جاپنی نسخه فیزیکی داره ... باشه سعی میکنم یک سری اطلاع به دست بیارم تا فردا اینا بزنم ..
Sly ... مفت گیرم اومد ... اینجا عید پاک بود ... sly گرفتم 21 دلار !!!! DOA5 هم .... جالبتره ... ولی هیچکدوم هنوز دستم نرسیده !!! هنوز داره میاد ( با پست)

mcsemcse1

کاربر سایت
فکر نکنم نسخه english کلا فیزیکی داشته باشه ... فقط جاپنی نسخه فیزیکی داره ... باشه سعی میکنم یک سری اطلاع به دست بیارم تا فردا اینا بزنم ..
Sly ... مفت گیرم اومد ... اینجا عید پاک بود ... sly گرفتم 21 دلار !!!! DOA5 هم .... جالبتره ... ولی هیچکدوم هنوز دستم نرسیده !!! هنوز داره میاد ( با پست)

مزخرفترین چیز این پست، :D هی باید صبر کنی، منتظر بودن برای پست کلا جالب نیست! :p

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
مزخرفترین چیز این پست، :D هی باید صبر کنی، منتظر بودن برای پست کلا جالب نیست! :p

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2
اره
البته رسید ! لول

اقا این فیفا 13 ویتا چجوریاست؟ در حد PS3 ش هست؟ گیم پلی و انلاینش رو میگم..مثلا عین ps3 قسمت ultimate و Season داره؟
فیفا 13 مثل همون Fifa Soccer هست که موقع لانچ کنسول اومده بود منتها با یک کاور جدید !!!!!
مثل ps3 نیست ... بیشتر تو مایه های 10-11 هست ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند