بازی های موجود در بازار برای PS4

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
این تاپیک برای چند تا منظور ایجاد شده
1_ بازی هایی که تازه به بازار میاد معرفی بشه
2_ دوستانی که میخوان بازی بخرن و زیاد اطلاعات ندارن اینجا از راهنمایی دیگر دوستان بهرمند شن
3_ در کل برای اینکه بخواهیم بازی بخریم میاییم اینجا و با راهنمایی دوستان بازی مورد نظر رو میخریم
4_ افرادی که زیاد وقت ندارن تاپیکهتاپیکها ی بازی ها بیان میتونناینجا از خوب یا بد بودن بازی مطلع بشن

آخرین ویرایش:

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
دوستان من بین ویچر و بتمن موندم
میخوام بازی باشه که زیادی خسته کننده و مسخره بازی نباشه
مسخره بازی از نظر من یعنی ۲ ساعت راه بری بعدش با یکی فقط حرف بزنی ماموریت تموم بشه میخوام از اول تا اخرش حالت اکشن داشته باشه مثلا فارکرای مسخره بازی زیاد داشت ی سری ماموریت ها خواب میدید که واقعا روی اعصاب ادم راه میرفت
با این اوساف بتمن بهتره

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
دوستان من بین ویچر و بتمن موندم
میخوام بازی باشه که زیادی خسته کننده و مسخره بازی نباشه
مسخره بازی از نظر من یعنی ۲ ساعت راه بری بعدش با یکی فقط حرف بزنی ماموریت تموم بشه میخوام از اول تا اخرش حالت اکشن داشته باشه مثلا فارکرای مسخره بازی زیاد داشت ی سری ماموریت ها خواب میدید که واقعا روی اعصاب ادم راه میرفت

ویچر که اصلا به دردت نمیخوره
بتمن هم بازی که تو بخوای نیست ولی برا تو خیلی بهتر از ویچره

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,914
نام
U-N-3-S
سلام دوستان من ی بازی میخوام که هم سینگل خوب و هم انلاین خوب داشته باشه
یا کلا سینگلش طولانی باشه . برا ps4

مد نظرم farcry4 و witcher3 و gta هست بازی دیگه هست مثل اینا ؟؟

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي

لستاف اس ريمستر هست ولي خيلي سخته ولي مولتي خوبي انصافا داره ديگه غير از اينا بلادبورنم هست كه خيلي سخته فاركراي رو رو نسل پيش بازي كني بهتره دويست تومن نمي ارزه بتمنم خوبه اگه نسل قبل god of war 3 رو نزدي بزار ريمسترش داره مياد

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على

ویچر انلاین نداره
برا شما gta خوبه
فارکرای هم co-op جالبی داره

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,914
نام
U-N-3-S
لستاف اس ريمستر هست ولي خيلي سخته ولي مولتي خوبي انصافا داره ديگه غير از اينا بلادبورنم هست كه خيلي سخته فاركراي رو رو نسل پيش بازي كني بهتره دويست تومن نمي ارزه بتمنم خوبه اگه نسل قبل god of war 3 رو نزدي بزار ريمسترش داره مياد

ببین الان ک کمی گشتم بین gta v که رو 360 تمومش کردم و farcry4 که تاحالا بازیش نکردم و بازی wicher 3 گیر کردم .
من زیاد ازسبگ rpg خوشم نمیاد . به نظرت کدوم بخرم ؟

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
دوستان من چند تا بازی که انلاین خیلی خفنی داره و بازیکنا در کنار هم از ان بازی لذت میبرند را میخوام
Gta V برای شما بازی خوبی میتونه باشه هم Open World هست هم محدودیتی برای تعداد بازیکنان نیست و با کلی آدم میتونید بازی کنید و لذت ببرید . DriveClub هم برای سبک Racing خیلی خوب میتونه باشه مخصوصا وقتی با دوستانتون تعدادتون زیاد باشه و با هم مسابقه بدید هیجانش زیاد میشه .

Number 1

کاربر سایت
May 24, 2015
10
Gta V برای شما بازی خوبی میتونه باشه هم Open World هست هم محدودیتی برای تعداد بازیکنان نیست و با کلی آدم میتونید بازی کنید و لذت ببرید . DriveClub هم برای سبک Racing خیلی خوب میتونه باشه مخصوصا وقتی با دوستانتون تعدادتون زیاد باشه و با هم مسابقه بدید هیجانش زیاد میشه .

gta v را بازی کردم مثلا انلاین یونیتی حال میده؟

- - -ویرایش - - -

مثلا انلاینی مثل کال اف دیوتی میخوام که خیلی هیجان داره

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
gta v را بازی کردم مثلا انلاین یونیتی حال میده؟

- - -ویرایش - - -

مثلا انلاینی مثل کال اف دیوتی میخوام که خیلی هیجان داره
یونیتی که فقط یک Co Op بود که دو نفری میتونستید یکسری مراحلی رو انجام بدید که خوب با توجه به مشکلاتی هم که خود بازی داشت اصلا هیجان نداشت و کاملا بیخود بودش . اما Gta V واقعا آنلاینش هیجان انگیز هست و تعداد نفرات هم که بالا باشه خیلی حال میده واقعا و پیشنهاد میشه اگر میخواهید حسابی هیجان انگیز باشه Gta V رو پیشنهاد میکنم . اگر هم دیگه نمیخواهید Gta V رو بازی کنید میتونید FarCry 4 رو بازی کنید یا اینکه Watch Dogs هم با وجود افتضاح بودنش شاید به خاطر Open World بودنش بتونه سرگرمش کنه . تو سبک شوتینگ مثل کال آف دیوتی من به شما BattleField رو پیشنهاد میکنم که کاملا شبیه ساز جنگی هست و کاملا وسط یک میدان جنگ هستید و تعداد نفرات هم که بالاست و امکانات زیاد بازی و وسایل نقلیه زیاد و ... جذابیت و هیجان بازی رو بیشتر هم می کنه. به طور کل من به شما Gta V و BattleField رو پیشنهاد میکنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر