بازی های جدید کینکت(نقد و عکس و تریلر و توضیحات)

mohseni-kabir

کاربر سایت
Aug 15, 2011
412
نام
علیرضا
دوستان چند تا بازی خوب معرفی کنین اینا که گذاشتین همش اومده؟ بچه گانه نباشه فقط
راستی یه بازی بود که یه مرد عینکی اسلحه داشت اسمش یادم نیست اون اومده؟
اخه چرا تو دهات ما بازی ها به روز نمیشه الان یه ماهه منتظرم بازی بیاد........

اون بازيي كه مي گي فكر كنم blackwater باشه
خيلي مزخرفه
بهترين بازي از نظر من:

kung-fu-high-impact

اين ها هم خوبن:

puss in boots

motionsports-adrenaline

winter-stars

ولي به نظر من
kung-fu-high-impact
بگير پشيمون نمي شي

eggman

کاربر سایت
Aug 28, 2010
58
نام
علیرضا
kung-fu-high-impactرو دارم ما بیشتر جمعی بازی می کنیم .............چی بیشنهاد میکنی؟
راستی mass effect better with kinect
چیه راسته؟

اره راسته جریانشم اینه که تو بازی میت.نی به صدا به همراهات دستور بدی یه دیالوگ ها رو بخونی تا انتخابشون کنی.

zhako

کاربر سایت
Nov 26, 2011
42
دوستان امروز رفتم از دهاتمون گیم بگیرم باور می کنین هیچی نداشت یکیش گفت اماکن گیر میده یکیش گفت یک روز بعد اینکه گیم بیاد ما داریم گفتم این گیم دو ماهه اومده ........یکیشم گفت هااااااااااااااا..... کینکت چیه دیگه...خلاصه دست از با درازتر برگشتم میگین چیکار کنم؟

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
دوستان امروز رفتم از دهاتمون گیم بگیرم باور می کنین هیچی نداشت یکیش گفت اماکن گیر میده یکیش گفت یک روز بعد اینکه گیم بیاد ما داریم گفتم این گیم دو ماهه اومده ........یکیشم گفت هااااااااااااااا..... کینکت چیه دیگه...خلاصه دست از با درازتر برگشتم میگین چیکار کنم؟
و خداوند سایت های فروش بازی را افرید.........:))

mohseni-kabir

کاربر سایت
Aug 15, 2011
412
نام
علیرضا
و خداوند پول را افرید اخرین باری که سفارش دادم سه ماه بعد رسید دستمhttp://forum.bazicenter.com/images/smilies/yahoo/yahoo_11.gif

تو كدوم شهري؟

---------- نوشته در 06:33 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:32 AM ارسال شده بود ----------

و خداوند پول را افرید اخرین باری که سفارش دادم سه ماه بعد رسید دستمhttp://forum.bazicenter.com/images/smilies/yahoo/yahoo_11.gif

تو كدوم شهري؟

Gentlegirl

کاربر سایت
Mar 6, 2011
45
نام
مهرناز
من یه سری ها رو گرفتم، برای رقص هم Dance centeral فوق العاده ست. Disney خیلی جالبه و بازیهای ورزشی هم از winner stars خیلی خوشم اومد، البته بازیهای بیشتر هم گرفتم. آلوین به نظر جالب میاد ... کسی puss in boots رو گرفته !؟

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
من یه سری ها رو گرفتم، برای رقص هم Dance centeral فوق العاده ست. Disney خیلی جالبه و بازیهای ورزشی هم از winner stars خیلی خوشم اومد، البته بازیهای بیشتر هم گرفتم. آلوین به نظر جالب میاد ... کسی puss in boots رو گرفته !؟

من گرفتم

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
درود
اگه کسی Kinect رو داره ولی هنوز Dance Central رو بازی نکرده اولین فرصت بازی کنه یه جورایی چون من خیلی اهل کنسول نبودم تا الان 360 رو فقط برای همین نگه داشتم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر