بازی سنتر کلاب (متفاوت بازی کنید)

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
b1.png
با سلام خدمت تمامی عزیزان 🌹
سه سال پیش ما یک گیم نتی راه اندازی کرده بودیم به نام بازی سنتر ( قبلا از هم ارادت خودم به سایت و انجمن بازی سنتر و دوستان گلم هم گفتم )
این گیم نت خب خیلی جدی نبود و بیشتر برای این زده شده بود که یک کمک خرج خونه برای خودم و دوستم باشه
ولی وقتی افتادیم توی کار و مغازه پر رونق شد تصمیم گرفتیم جدی ترش کنیم و این شد که تعدادی pc هم اضافه کردم
چون من بچه ی پایین شهر هستم گیم نت های پایین شهر اکثرا سیستم های خیلی ضعیفی داشتن و هنوز هم دوتا یک بازی میکردن و کانتر 1.6
من سیستم های متوسطی بستم و dota 2 گداشتم cs go گذاشتم و بازی های آنلاین این شد که جوری شد مشتری زنگ میزد وقت میگرفت تا بیاد بازی کنه
عکس گیم نت قدیم خودم هم یک دونه در پایین میبینید
دقت کنید تم توی ps4 هارو هم خودم درست کرده بودم :D

1627541480577.jpg

حالا جریان بازی سنتر کلاب چیه ؟
بازی سنتر کلاب قراره یک مرکز حرفه ای بازی در پایین شهر باشه که همه اقشار بتونن ازش لذت ببرن اونم نه به صورت معمولی بلکه کاملا مدرن با سخت افزار های روز
توی این مرکز قراره وسایل مختلفی استفاده بشه

1) تعدادی کنسول PS5 و ایک باکس سری ایکس و نینتندو سوئیچ
2) کامپیوتر های قدرتمند با سخت افزار روز ( RTX3080 و i7 ) اونم به صورت Desk PC
3) آرکید 4 نفره ساخت خودم ( برای بازی های روز مثل SOR4 یا Battletoad یا Tekken 7 و...)
4) شبیه ساز رانندگی
5)بازی های حرکتی و VR

6) بخش فست فود مغازه و سوپرمارکت

بخش هیجان انگیز این مرکز اینه که در راستای شعار خودمون که قراره این مرکز برای تمامی اقشار باشه بنارو بر این گذاشتیم که روزهای سه شنبه در این مرکز
بازی از صبح تا ساعت 2 ظهر کاملا رایگان باشه و از
ظهر تا شب هم به صورت نیم بها به فعالیت خودش ادامه بده تا همه بتونن از گیم لذت ببرن !

خب جریان اون آرکید و Desk pc ها قرار به چه شکلی باشه
اینکه میگیم متفاوت بازی کنید سر همین جاست :D
عکس های زیر رو اگر دقت کنید متوجه میشید که تفاوت در کجاست . قراره در مرکز از این وسایل استفاده بشه

Untitled.jpg lpv0FEp.jpeg
بخش مالی ماجرا

بنده با یک شرکت صحبت کردم تا اسپانسر مالی ما بشن و طرح توجیهی رو دادم در نظر اول که براشون بسیار جذاب بوده و این کار رو یک طرح عالی دونستن
ولی خب بازم در شرکت جلسه گذاشتن تا موارد مختلف طرح رو بررسی کنن فعلا که نظرشون مثبت بوده ولی اگر نشد با سرمایه گذار های مختلف صحبت میکنم تا طرح اجرایی بشه

چند تن از دوستان از کاربران انجمن هم با من تماس گرفتن برای کمک در طرح که تشکر میکنم از همشون 🌹❤️

در نهایت دوستانی که علاقه مند به سرمایه گذاری در طرح هستن طبق یک سری شرایط و ضوابط با عقد قرار داد میتونن توی طرح سرمایه گذاری کنند
(ناظم و ادمین محترم اگر خط بالا با قوانین انجمن تعارض داره به بنده اطلاع بدن تا پاک کنم ممنون)

دوستان اگر پیشنهاد و طرحی دارند که میتونه به من و توسعه مرکز کمک کنه
خوشحال میشم با بنده در میان بگذارید

آخرین ویرایش:

Anakin

Gold User
Feb 17, 2013
2,460
با سلام خدمت تمامی عزیزان 🌹
سه سال پیش ما یک گیم نتی راه اندازی کرده بودیم به نام بازی سنتر ( قبلا از هم ارادت خودم به سایت و انجمن بازی سنتر و دوستان گلم هم گفتم )
این گیم نت خب خیلی جدی نبود و بیشتر برای این زده شده بود که یک کمک خرج خونه برای خودم و دوستم باشه
ولی وقتی افتادیم توی کار و مغازه پر رونق شد تصمیم گرفتیم جدی ترش کنیم و این شد که تعدادی pc هم اضافه کردم
چون من بچه ی پایین شهر هستم گیم نت های پایین شهر اکثرا سیستم های خیلی ضعیفی داشتن و هنوز هم دوتا یک بازی میکردن و کانتر 1.6
من سیستم های متوسطی بستم و dota 2 گداشتم cs go گذاشتم و بازی های آنلاین این شد که جوری شد مشتری زنگ میزد وقت میگرفت تا بیاد بازی کنه
عکس گیم نت قدیم خودم هم یک دونه در پایین میبینید
دقت کنید تم توی ps4 هارو هم خودم درست کرده بودم :D

View attachment 218961

حالا جریان بازی سنتر کلاب چیه ؟
بازی سنتر کلاب قراره یک مرکز حرفه ای بازی در پایین شهر باشه که همه اقشار بتونن ازش لذت ببرن اونم نه به صورت معمولی بلکه کاملا مدرن با سخت افزار های روز
توی این مرکز قراره وسایل مختلفی استفاده بشه

1) تعدادی کنسول PS5 و ایک باکس سری ایکس و نینتندو سوئیچ
2) کامپیوتر های قدرتمند با سخت افزار روز ( RTX3080 و i7 ) اونم به صورت Desk PC
3) آرکید 4 نفره ساخت خودم ( برای بازی های روز مثل SOR4 یا Battletoad یا Tekken 7 و...)
4) شبیه ساز رانندگی
5)بازی های حرکتی و VR

6) بخش فست فود مغازه و سوپرمارکت

بخش هیجان انگیز این مرکز اینه که در راستای شعار خودمون که قراره این مرکز برای تمامی اقشار باشه بنارو بر این گذاشتیم که روزهای سه شنبه در این مرکز
بازی از صبح تا ساعت 2 ظهر کاملا رایگان باشه و از
ظهر تا شب هم به صورت نیم بها به فعالیت خودش ادامه بده تا همه بتونن از گیم لذت ببرن !

خب جریان اون آرکید و Desk pc ها قرار به چه شکلی باشه
اینکه میگیم متفاوت بازی کنید سر همین جاست :D
عکس های زیر رو اگر دقت کنید متوجه میشید که تفاوت در کجاست . قراره در مرکز از این وسایل استفاده بشه

بخش مالی ماجرا

بنده با یک شرکت صحبت کردم تا اسپانسر مالی ما بشن و طرح توجیهی رو دادم در نظر اول که براشون بسیار جذاب بوده و این کار رو یک طرح عالی دونستن
ولی خب بازم در شرکت جلسه گذاشتن تا موارد مختلف طرح رو بررسی کنن فعلا که نظرشون مثبت بوده ولی اگر نشد با سرمایه گذار های مختلف صحبت میکنم تا طرح اجرایی بشه

چند تن از دوستان از کاربران انجمن هم با من تماس گرفتن برای کمک در طرح که تشکر میکنم از همشون 🌹❤️

در نهایت دوستانی که علاقه مند به سرمایه گذاری در طرح هستن طبق یک سری شرایط و ضوابط با عقد قرار داد میتونن توی طرح سرمایه گذاری کنند
(ناظم و ادمین محترم اگر خط بالا با قوانین انجمن تعارض داره به بنده اطلاع بدن تا پاک کنم ممنون)

دوستان اگر پیشنهاد و طرحی دارند که میتونه به من و توسعه مرکز کمک کنه
خوشحال میشم با بنده در میان بگذارید
این صندلی هایی که گذاشتی واسه سالن انتظار توی بیمارستانه. من هر گیم نتی رفتم اصولا مبل های راحت بوده.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
این صندلی هایی که گذاشتی واسه سالن انتظار توی بیمارستانه. من هر گیم نتی رفتم اصولا مبل های راحت بوده.
این عکس برای خیلی وقت پیشه و صندلی ها فوق العاده فنری و راحت بودن بگذریم
توی مرکز جدید حتما مبل قرار داده میشه

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
IMG_20230529_075529.jpg
خب دوستان بعد از دو سال زحمت داره کارمون شروع میشه متاسفانه بخاطر افزایش وحشتناک هزینه ها ممکنه اون میز ها طراحی نشه و به کیس rgb بسنده بشه

خلاصه که بزودی مغازه رو راه اندازی میکنیم 🥹

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
872
نام
آرمـان
View attachment 294993
خب دوستان بعد از دو سال زحمت داره کارمون شروع میشه متاسفانه بخاطر افزایش وحشتناک هزینه ها ممکنه اون میز ها طراحی نشه و به کیس rgb بسنده بشه

خلاصه که بزودی مغازه رو راه اندازی میکنیم 🥹
موفق باشی داداش :-bd :-bd

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
تو گیم نت چرخها رو می ترکونن :D
تقویت کردی ؟
قیمت ؟
چرخ ها عالی و جک فوق العاده قوی گذاشته شده
نگران چرخ ها نیستم چون سه سال گارانتی بی قید شرط برام زدن
قیمت صندلی ها ۶ تومن آب خورده با تقویت اش بدون تقویت ۴۵۰۰ میگفتن
از جنس داخلش بگیر تا روکش ها و جک و پایه همگی تقویت شدن

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
دوستان لطف کنن بگن دوست دارن توی گیم نت چه بازی هایی بازی کنن ممنون میشم
من یک سری بازی آنلاین گذاشتم
مثل فورتنایت پابجی کانتر کال آف فوتبال و...
هم روی pc هم ps5
باز اگر بازی خوبی میشناسید معرفی کنید ممنون میشم

• Like
Reactions: Esm-nadaram

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,229
نام
سروش
دوستان لطف کنن بگن دوست دارن توی گیم نت چه بازی هایی بازی کنن ممنون میشم
من یک سری بازی آنلاین گذاشتم
مثل فورتنایت پابجی کانتر کال آف فوتبال و...
هم روی pc هم ps5
باز اگر بازی خوبی میشناسید معرفی کنید ممنون میشم

warzone
dota 2
بازی های سینگل که co op داره مثل A Way Out :D

• Like
Reactions: ortegoli

gamenetsimorgh

کاربر سایت
Apr 19, 2023
12
خیلی هزینه کردی داداش ،.. هیچوقت هزینه ی سیستماتم در نمیاری

یعنی دست کم بین 3 تا 5 سال کار تو اوج و رونق نیاز داری تا فقط هزینه سیستمات در بیاد ، ... تا اونوقتم دیگه سیستمات که هیچ، خراب هم نشده باشن از رده خارجن یعنی به روز کردنش دباره همون خرج رو داره و میره برا 5 سال بعد و ....

15 ساله گیم نت دارم ،... دادا اینکه تو گیم نت زیاد هزینه نمی کنن نه به خاطر نداریه ... به خاطر اقتصاد قضیه هست / مثلا هدفون گرون بذاری هدفون گرونت خراب میشه ...

توی ایران به 3 دلیل گیم نت خرج خودش رو هیچوقت در نمیاره

1- سرانه ی درآمد پایین ملت ... از زمان جنگ گفتن ما الان پول تو دستمون نیست 1 دهم حقوقتون رو میدیم عوضش بنزین و نون و نیازای اساسی رو به یک دهم قیمت دستتون می رسونیم ، .. بعد جنگم بهشون مزه کرد ادامه دادن

2- ساعت کاری ... در ایران بر خلاف سایر نقاط جهان این کار شناخته شده نیست در صنفش ، .. و ساعت کاری رو مثل سوپری براش تا 12 شب گذاشتن ... در حالی که بخوای فول درآمد داشته باشی باید فول تایم باشی ... شابانه روز

3- تفکیک جنسیتی .... در ایران بر خلاف سایر نقاط جهان دختر و پسر قاطی نمی تونن بیان گیم نت ،.. یعنی از نظر شاخص جمعیتی هر جا بزنی همون لحظه ی اول تراکم جمعیت مخاطبت نصفه ، .. بر خلاف سوپری و ... / حالا از انگیزه و جاذبه های دیگر مختلط بودن که باعث افزایش درآمد میشه هم بگذریم که شما نخواهی داشت

یعنی اگر نرخ جهانی ساعتی 1.5 تا 3 دلار متوسطشه شما زیر 1 دلار خواهی گرفت ولی از نظر هزینه ی خرید وسایل و ... همون پرداخت های دلاری در کشور های دیگه رو داری و بلکه به دلیل تحریم ها و .... بیشتر هم داری ... مخاطب کمتر هم داری
مشکلات اینترنت و فرهنگی و اجازه ی پدر مادر ها و ... هزار تا چیز دیگم داری

در کل خدا بیامرزدت جوون خوبی بودی روانتو که بعید می دونم ولی روحت شاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر