بازی سنتر کلاب (متفاوت بازی کنید)

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
موفق باشید مهندس عزیز. با آرزوی موفقیت و درآمد روز افزون .
جا داشتی یه ps1 واسه نوستالژی بازی هم بذاری خیلی خوبه
داداش قراره دستگاه آرکیدی که توی امضام هست توی مغازه گذاشته بشه میتونید مطالعه بفرمایید
برنامه دارم یک کنسول رترو با تی وی ۳۴ بگذارم

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
خیلی قشنگ کار کردید، من خودم معمولا همیشه سیستم داشتم زیاد گیم نت و کلاب نمیرفتم، ولی حتی با این شرایط هم هر از گاهی با دوستان و آشنایان برای چند دست فیفا میرم :D یعنی میخوام بگم واقعا ربطی نداره که داخل خونه سیستم داریم، گیم نت رفتن رو همه می‌رن.
و مورد دوم هم، از تجربه بقیه استفاده کردن خوبه، ولی اگه کسی دیگه موفق نشده دلیل نمیشه شما هم نتونید موفق بشید، کاملا به طرز کار و برنامه مرتبط هست که به نظر میاد شما با برنامه هستین.
مورد آخر هم اینکه آدمی که ریسک نکنه پاداشی هم نمیگیره،یک جا ثابت وایسی مشخصا مشتری میپره،من شیراز هستم گیم نت بود قدیمی اینجا هنوزم هست ولی همه مشتری هاش پریدن،چون سیستم هاش تو طول ۱۰ سال تغییر نکرد کنسول کلا ۲ تا داشت اونم نسل ۷، کنسول جدید نیاوردن، در نتیجه با اینکه قدیمی بودن و یه زمانی خیلی شلوغ و پر طرفدار هم بودن، الان کاملا متروکه هستن. شما خرج کردی، ریسک کردی، من امیدوارم بتونی پاداشش هم بگیری. بهترین مدل گیم نت هم همینه که هم کنسول باشه هم پیسی، چون یه سری گیما یه جورایی انحصاری پلتفرم هست، مثلا کسی مورتال کامبت و فیفا رو روی پیسی نمیزنه داخل گیم نت، برای گیمای شوتر هم مثل کالاف و کانتر و گیمای موبا که اصلا رو کنسول نیستن که کسی بخواد بزنه که حالا شما هر دو رو هم خیلی حرفه ای فراهم کردی.
اینجا گیم نت و کلاب هایی که خوب کار کردن شعبه زیاد کردن، من بعید میدونم اگه سود دهی نداشت میومدن ضرر خودشون رو اینجوری بیشتر میکردن.
حالا در هر صورت مبارکتون باشه مغازه قشنگی طراحی کردید، موفق باشید.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
درود عزیز
آدرست کجاست؟ من خودم بچه پایینم. همیشه رویام این بود یه گیم نت باکلاس پایین شهر ببینم :D
سلام داداش اسلامشهر شهرک‌واوان پاساژ مهستان طبقه اول

adams-khersi

کاربر سایت
Apr 19, 2016
55
منکه مسیرم به سمت شما نمیخوره ولی حقیقت تنها چیزی که می‌تونه منو جذب کلوپ یا گیم نت کنه یه شبیه ساز رانندگی عه، خودت هم میتونی درست کنی فقط فرمون و اینارو باید بخری، کلی بازی خوب ریسینگ هم هست مثل فورتزا ها و گرن توریسمو و فرمول وان و ....

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
منکه مسیرم به سمت شما نمیخوره ولی حقیقت تنها چیزی که می‌تونه منو جذب کلوپ یا گیم نت کنه یه شبیه ساز رانندگی عه، خودت هم میتونی درست کنی فقط فرمون و اینارو باید بخری، کلی بازی خوب ریسینگ هم هست مثل فورتزا ها و گرن توریسمو و فرمول وان و ....
اتفاقا در حال آماده کردنش هستیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر